shaktimhi - הבלוג של שאקטי מאי

משתן לשתן כוחנו עולה

שמי שאקטי מאי אני בת 56 ובמשך 32 שנה אני שותה שתן בכל בוקר לרוב האנשים שתן מעלה אסוציאציות של: משהו מלוכלך פסולת שהכליות מוציאות מהגוף פעילות שאחריה צריך לשטוף ידיים משהו רעיל ובטח מסוכן לשתיה תסכימו איתי שאם כל הדברים שלעיל היו נכונים, 30 שנים של שתייה יומית של שתן כבר היו צריכות להראות סימנים […]

שאקטי מאי

22/06/2014


שמי שאקטי מאי

אני בת 56

ובמשך 32 שנה אני שותה שתן בכל בוקר

לרוב האנשים שתן מעלה אסוציאציות של:

משהו מלוכלך

פסולת שהכליות מוציאות מהגוף

פעילות שאחריה צריך לשטוף ידיים

משהו רעיל ובטח מסוכן לשתיה


תסכימו איתי שאם כל הדברים שלעיל היו נכונים, 30 שנים של שתייה יומית של שתן כבר היו צריכות להראות סימנים קשים של חוסר בריאות ולגרום נזק עצום לגופי.

יותר מזה, לפי תפיסתם של רוב האנשים לגבי כל מה שקשור לנוזל הצהוב שיוצא מגופנו, כבר הייתי אמורה להיות אדם מת.

אבל לא רק שאני עדיין בחיים, לשתיית השתן יש חלק נכבד בבריאות המדהימה שאני חווה מאז שהתחלתי לטפל בגופי בנקטר מופלא זה.

לדוגמה:

זה 30 שנה שאני לא רשומה אצל שום רופא משפחה (למורת רוחה של אימי היקרה) מכאן גם נגזר שאיני רואה רופאים אחרים שרופא משפחה מפנה אליהם.

אני לא סובלת מאלרגיות או בעיות עיכול הנפוצות מאוד בעידן המודרני.

פצעי הרפס שהיו מופיעים תדירות על שפתי כל שנות ילדותי נעלמו ואף פעם לא חזרו, מאז שאני נהנת מתרפיית שתן.

אין לי צןרך בנטילת אנטיביוטיקה או תרופות אחרות, חוץ מבארוע פציעה קשה שעברתי, שכלל סכנה גדולה לקטיעת זרועי השמאלית עקב חשש לזיהום.(מכיוון שהגוף שלי היה בעל עבר נקי מתרופות, האנטיביוטיקה עבדה מהר וביעליות כשהיה בה צורך אמיתי).

למרות שהפציעה כללה גם גב שבור וישיבה בכיסא גלגלים, החלמתי תוך 3 חודשים, כשחלק גדול מהריפוי המהיר היה בזכות שימוש אדוק בתרפיית שתן.

למרות שרשמית הגעתי ל"גיל הבלות” אני לא מתמודדת עם שום סימפטומים שהם לכאורה חלק מתהליך ההזדקנות, אין לי גלי חום או מצבי רוח או כל סימפטום אחר מהרשימה השחורה של תהליך הבלות.

יחסית לגילי המתקדם, שערי עדיין מלא ומבהיק.

זה שנים שאני מלמדת שבעה ימים בשבוע, לרוב 8 שעות ביום אם לא יותר, ועדיין אני מרגישה מלאת אנרגיה.

אפשר לומר שאני וכמה מאות מליוני אנשים בעולם, הם ההוכחה החיה שלכל השאר אין את הידע הנכון לגבי אחד מהנוזלים הכי מרפאים שגופם מייצר וזה יותר מחבל, כי רוב האנשים משועבדים לתחלואים שלהם ולתרופות הסינתטיות שמכניסות אותם למעגל אין סופי של סימפטומים חדשים כתוצאה מנטילת תרופות.

urine-in-cup

אולי אתם שואלים את עצמכם ברגע זה איך זה אפשרי ששתן הוא נוזל כל כך מזין, מרפא ומעצים את מערכת החיסון ואף אחד לא יודע את זה? התשובה היא שלתרפיית שתן יש חיסרון אחד גדול בעולם המודרני: אף אחד לא יכול למכור את זה. שום קואופרטיב גדול לא יכול למכור שתן. שתן הוא אחד מהתרופות המרפאות הכי חזקות והוא חינם לכל! וזה חיסרון גדול בעולם שבו הכל עסקי. אם רוב האנשים יתחילו להשתמש בשתן כמרפא, הם יפסיקו לקנות תרופות (שלמרבה ההפתעה חלק מהן כוללות שתן ברשימת המרכיבים שלהן) מה שיוריד את רמת מכירות התרופות - אחת התעשיות הפיננסיות הגדולות בעולם.

אם ברצונכם ללמוד על אחת התרופות המופלאות שגופכם מייצר מדי יום, בה אתם יכולים להשתמש גם אם אין ברצונכם לשתות אותה, אתם מוזמנים להצטרף לסמינר תרפיית שתן

לפרטים נוספים לחצו כאן

שאקטי מאי היא מייסדת ״פראנה יוגה קולג׳״

מחברת הספר ״Enigma of Self Realization״

לתגובות ושאלות אתם מוזמנים לשלוח מייל ל: [email protected]

 

urine-therapy