קלוזט - הבלוג של יאנה חייטוביץ'

הלוק שלי לראש השנה

את ראש השנה הקרוב בחרתי לקבל עם טיפטופים מקולקציית הסתיו - סריג דק בוורוד פודרה וחצאית מידי שחורה וקלאסית

יאנה חייטוביץ'

02/09/2013


כל מגזיני האופנה הבינלאומיים לא מפסיקים לגרות אותנו עם קולקציות סתיו-חורף המרהיבות. לכך תורמות גם רשתות האופנה בארץ, שכבר החלו למלא את סניפיהן בבגדי עונת המעבר הרכים והחמים. ובינתיים, לנו רק נשאר להזיל ריר, כיוון שלצערנו, בארצנו הקטנטונת תחילתו של הסתיו על פי לוח השנה אינו בהכרח מהווה את בואו בפועל!

בעיני, חגי התשרי עם כל הארוחות המשפחתיות, הם הזדמנות מצוינת להפגין את מוכנותנו לעונה הקרירה. הרי בין כה וכה נעביר את הארוחה בחלל הממוזג (הורי למשל, בטוחים כי הטמפרטורה האופטימלית למיזוג הינה 18 מעלות). קבלו הצעה ללבוש חגיגי, מקסים ולא מתאמץ, בניחוח הסתיו.

הלוק שלי לאירועי החג הורכב מקולקציית הסתיו החדשה של המותג SET. סריג דק בעל שרוולים קצרים בגוון פודרה העדכני וצווארון פאייטים מתוק, המוסיף לו את הטאץ' החגיגי. הסריג יבטל את הצורך בבלייזר או הקרדיגן וישמור עלי היטב מהמיזוג הקריר. לאאוטפיט צרפתי חצאית מידי שחורה שהיא פריט חובה בעונת סתיו חורף 2013/2014. האורך המדובר כבש את כל מסלולי תצוגות האופנה בארץ ובעולם. החצאיות מגיעות בשלל הגזרות וההדפסים השונים. כאן, בחרתי דווקא בחצאית השחורה הקלאסית, על מנת להשלים את המראה המאופק והסולידי, שיתאים במיוחד למקרה, בו למשל, בחרת להעביר את החג עם משפחתו של בן זוגך.

חג שמח ושיקי שיהיה לכן!

סריג וחצאית - Set למותג מיס לגוט

נעליים - Shoez Web Store