מה בראש שלי - הבלוג של תמר מהגולן

לחזור שוב לרגעים היפים בחתונה

החתונה הסתיימה בתוך כמה שעות אבל על הזיכרונות אפשר להתרפק שוב ושוב כשיש אלבום מסודר עם תמונות טובות

תמר מהגולן

06/02/2017


בפעם הראשונה אנחנו מחתנים בן, ועם כל ההתרגשות והשמחה, עשינו טעויות של טירונים. החתונה הייתה שמחה ומאורגנת לשביעות רצונם של הזוג ושל המחותנים שלנו. כולם היו לבושים יפה, האוכל היה טעים והתזמורת עשתה שמח. הכלה הייתה יפהפייה והחתן היה (טוב, נו, הוא הבן שלי) הכי מדהים בעולם. וגם הצלם עשה עבודה נהדרת, אבל הפרט הקטן של אלבום מעוצב, לא נכלל (בגללינו!) בהזמנת העבודה, ולמרות שחשבנו שזה נורא פשוט, ומה הבעיה, וצ'יק צ'אק לבד, נשארנו בלי אלבום.

אז אולי למדנו על בשרינו את הלקח (מעל שנה עברה ועוד אין אלבומים) אבל הלמידה שלנו לא תניח אלבומים אצל הזוג הצעיר בארון הספרים, ולא תפייס את רוחם של הסבים שלא מבינים למה אין להם שום תמונה מהאירוע.

הצלם דווקא העביר לנו דיסקים עם אלפיים תמונות בערך, אבל הדרך מהדיסק לאלבום לא נראתה באופק. לעומתה, הטרוניות מבני המשפחה המורחבת דווקא כן. ואז  כאילו משמים, כמענה לתסכוליי, הגיעה ההצעה מאלבומי וסלונה. ברור שהצטרפתי!

E-1

ניסיתי להלהיב כל אחד מהם ולצרף אלי לביצוע הפרוייקט אבל לכולם היו דברים חשובים יותר לעשות.

העבודה באתר התחילה בבחירת העיצוב הכללי,  האם ללכת על משהו קול כמו גיר לבן על נייר שחור, או להיצמד לאלבום כלולות קלאסי? האם להשתעשע כמו שאני אוהבת או להתחשב בזה שיש אנשים שמתייחסים ברצינות לאלבומי חתונה? בעניין האקוטי הזה התייעצתי עם ניצן, אבל היא תכף התגייסה לחיל האוויר כך שלא יכולתי לבנות עליה להמשך עיצוב האלבום.

בחרנו ב"חתונה עדינה"

E-2

ועכשיו נשאר רק לשבץ את התמונות.

לבחור מה להכניס, לברור מה שלא. להחליט מה "לפני" ומה "אחרי", איזו תמונה תכנס בגדול ואיזו בקטן. לעמד בצורה אחת, ואז להתחרט ולעמד באופן אחר. לשים לב שלא שכחנו אף דודה ואחיין, ולא "חתכתי" אף סבא בעמוד לא מדויק. וכמובן להעביר את האווירה של הרגעים המאוד מיוחדים האלה

E-3

בלי להעמיס תמונות שחוזרות על עצמן, ובלי לדלג על טבעת, כוס, ברכה או חיבוק.

בסוף זה הושלם, נשלח דרך האתר, ואחרי ימים מלאי ציפייה הגיע ארוז ומהודר. אלבום החתונה של אביתר ורחל. מקסים, אישי ומרגש בכל דיפדוף.

התאומות לא יכולות להפסיק לדפדף אפילו מייד כשחוזרות מבית הספר

IMG_20170124_162732

הכתבה נערכה בשיתוף אלבומי