iris80 - הבלוג של הבלוג של איריס פרוחזאד

יצאתי לדייט עם הגוף שלי מיד אשוב

הייתי ילדה אז, נשואה בת 21 רזה וחתיכה. כשהופיעו 2 הפסים הורודים על הצג, לא היה שם שום צל של ספק

הבלוג של איריס פרוחזאד

31/10/2019


אני אוהבת מתוק, אני אוהבת מתוק, נו מה לעשות. אני אוהבת מתוק ורצוי שוקולד חלב איכותי עם דברים טעימים כאלו שמתפוצצים לי בפה. מאז שאני זוכרת את עצמי. אני במרדף. אחרי המשקל שלי. תמיד. בודקת כל מה שנכנס לפה. בשליטה מלאה ובדריכות. לא משחררת, עושה ספורט כמו מטורפת ושונאת, ממש שונאת כל רגע.

הייתי ילדה אז. נשואה בת  21 יפה כזאת, רזה וחתיכה. חטובה עם ציצים זקופים ומותן צרה כשהופיעו 2 הפסים הורודים על הצג, לא היה שום צל של ספק. אני בהריון. כן. בת 21 בהריון. חרב עלי עולמי. ישבתי על ריצפת האמבטיה ובכיתי את נשמתי, הקאתי. לא הסכמתי לראות אף אחד ונכנסתי לדיכאון קשה מאוד כשהסיפור שרץ לי בראש היה לי מאוד ברור, את יודעת מה זה אומר חמודה, נכון? מעכשיו את הולכת להיות שמנה! מאוד שמנה!

תמונה freepixel

תמונה freepixel

האמת בכל יום שתעלי על המשקל תראי אותו יותר ויותר ויותר ויותר. מאז שאני זוכרת את עצמי אני רודפת אחרי המשקל שלי, כל בוקר פוקחת עיניים ורצה למשקל (אחרי מסדר שירותים כמובן), עליתי 200 גר', 300 גר', עליתי קילו. אוי איך זה יכול להיות? מה כבר אכלתי! מתבאסת נכנסת למצב של אנרגיה נמוכה, אין לי מצב רוח כל היום. ואז עונש לגוף. אני צמה. צמה. צמה. לא מכניסה כלום לפה. אני אראה לו מה זה עכשיו הוא לא יקבל אוכל כל היום (מה שמעולה בזה? כיפור עובר לי בצ'יק).

ככה שנים. חיים שלמים והגוף שלי שומע איך אני מדברת עליו, איך אני מתייחסת אליו. הוא שומע הכל. הוא לא משתף איתי פעולה. נמאס לו כבר, כמה מלחמות אפשר לעשות איתו? כמה דיאטות והרגלי תזונה, הפרעות אכילה.

במסגרת השינוי שעשיתי בחיי, ההתפתחות האישית שלי והרחבת התודעה שלי כמאמנת אישית הבנתי קודם כל דבר מאוד חשוב על עצמי, המשקל שלי -  מנהל אותי! האם זה יכול להיות? יש מישהו בעולם הזה שיכול לנהל אותי? מסתבר שכן. הוא מחליט איזה מצב רוח יהיה לי היום, איך אני ארגיש ומה אני אכניס לפה. החלטתי לשים לזה סוף. זהו. המשקל לא מנהל אותי יותר, אני מנהלת אותו!

מפגש הכרות הולמס פלייס. אלבום פרטי

מפגש הכרות הולמס פלייס. אלבום פרטי

גם כשעליתי במשקל כמה קילוגרמים. הכל בסדר. NO DRAMA הכל בשליטה. כשאת מדברת יפה לגוף שלך, בכבוד, בריספקט הוא מקשיב לך. איזה אושר! היעד שלי היה לחטב את הגוף והתחלתי לעשות ספורט, בעיקר פילאטיס, הליכות יווגה. ברחתי מכל מה שקשור לחדר כושר, אימוני כוח, היט הופ פופ ושאר הסיוטים. הסיפור שרץ לי בראש - זה לא בשבילך. מה את צריכה את זה. תעשי מה שקל לך.

לא קיבלתי תוצאות אחרות. אין שינוי. אחוזי השומן נשארו כמו שהיו וגם המשקל. הרי אם נמשיך לעשות את אותן הפעולות נקבל את אותן התוצאות. אם רוצים שינוי צריך לעשות פעולות אחרות. חושבת לעצמי מה איך למה כמה ועם מי. אני רוצה ליווי מקצועי.

היעד הבא שלי היה להיכנס לתהליך של אימון אישי עם תזונאית ולתחזק את הגוף שלי כמו שמגיע לו. כי מגיע לו. הוא המכונה שמניעה אותי הוא צריך לקבל את הדלק הנכון את הטיפול הנכון. הוא זה שמחזיק אותי על הרגליים. הוא צריך לקבל חיזוקים כדי שיוכל לשאת את המשקל, הוא צריך לקבל. כשמשדרים לייקום חזק חזק בצורה ברורה ומדויקת הוא שולח לנו הזדמנויות,או שאנחנו רואים אותן, או שהן עוברות לידינו בלי שנשים לב.

ואז היא הגיעה, ההזדמנות שלי, אוטובוס הביקיני עם הצעה מפתה. סלונה בשיתוף הולמס פלייס בתוכנית הבראה לגוף 3 חודשים של ליווי צמוד של מאמנת אישית ותזונאית בקבוצה נבחרת כשאני אחת מהן, אני רק צריכה להתחייב ולהגיע לכל המפגשים.

אימון בודי פאמפ. אלבום פרטי

אימון בודי פאמפ. אלבום פרטי

עולה על האוטובוס הזה או לא? עולה. ברור. זה מה שנקרא הזדמנות שפוגשת מוכנות. אם לא הייתי מוכנה לזה, לא הייתי רואה את ההזדמנות. אתמול התחלנו בהתרגשות את המפגש הראשון שלנו. 12 נשים עוצמתיות שרוצות לעשות שינוי! תזונאית מאמנת אישית וכל צוות סלונה שמוחאות לנו כפיים.

הצבתי מטרות ויעדים מאוד ברורים. המטרה שלי להגיע למשקל 60 קילו, 24 אחוזי שומן ומסת שריר גבוהה.

אני מתרגשת מהתהליך! תעקבו, פרגנו, תהיו איתי בדרך.

יצאתי לדייט עם הגוף שלי. מיד אשוב