מג'נגלת - הבלוג של Ya'arit Trabelsi

הסוס של האביר- גרסת שנות ה 2000

בזמן שאתן חלמתם על אבירים רכובים על סוס לבן, אני חלמתי על לנדרוברים..

Ya'arit Trabelsi

01/05/2013


אין ילד או ילדה שלא גדלו ואימצו לעצמם סיפור נסיכות ואבירים, לפחות אחד. סיפורי הילדות עליהם גדלנו שגרמו לנו (ועודנם) שיש אי שם נסיך שיופיע פתאום בעת צרה, על סוסו הלבן ויציל אותנו תוך כדי נשיקה סוערת ואהבה ממבט ראשון.

אז תסלחו לי לרגע אם אני מנפצת לכם את החלום- אנחנו לא נסיכות, ואין ככל הנראה אבירים (אני לפחות עוד לא מצאתי אחד כזה) ואפילו סוסים לבנים כבר די נדיר למצוא, ובכלל- מי רוצה שיאספו אותה לדייט עם סוס לבן באמצע העיר?

עם סוס לבן אולי לא, אבל מי מאיתנו לא מפנטזת על איזה חתיך שיעצור לפנינו עם מכונית מרשימה ויקום מיד לפתוח לנו את הדלת בג'נטלמניות. לא יודעת מה החלום שלכם, אני תמיד רציתי מישהו עם לנדרובר ויותר מכך- תמיד רציתי אחת כזו לעצמי.

יש משהו במכונית הזו שמשדר עצמה, פינוק וסטייל. כזו שאי אפשר להתעלם ממנה, אבל לא מנקרת עיניים (כמו ההאמרים לדוגמא), כזו שתהווה עבורי את הסוס הלבן. והנסיך? אותו תשאירו לסיפור אחר..

אז נכון שבגיל 18 הבטחתי לעצמי שעד גיל 30 תהיה לי לנדרובר (נשבעת לכם) וזה לא ממש קרה, אבל גם הבטחתי לגור בפנטהאוז יוקרתי במרכז תל אביב אז...

וכמו שאני תמיד אומרת- "אם אין לך באמת, תעצום עיניים ותדמיין כאילו" (מי אמר השפעת "הסוד"?) אז עצמתי עיניים חזק חזק ולא רק דמיינתי כאילו, אלא יצאתי לנסיעת מבחן מגניבה במיוחד עם הדגם העירוני "ראנג'רובר איוויק".

את היום התחלנו בארוחת בוקר במלון ווסט תל אביב, מרשת מלונות טמרס, ממש על הים. ירד גשם בחוץ, אבל זה רק הוסיף נצנוץ ללנדרוברים שחיכו לנו בחוץ. אחרי שהולהבנו על כל מה שהרכב הזה יודע לעשות (עקרונית, חוץ מקפה ונקיון- הכל), יצאנו סוף סוף אל הדבר האמיתי.

נסענו בשבילי העפר באיזור נחל שורק, שבגלל הגשם התמלאו בבוץ וסיפקו לנו חוויה בוצית מענגת,

עצרנו באמצע הדרך לפינוקי קפה ותה "על האש", כיאה לג'יפניקים ותיקים

והמשכנו בנסיעה לעבר דיונות החול של הר סוף.

השמש יצאה בינתיים והשילוב בין האנדרנלין של הנהיגה ברכב, הטבע, השמש, הרוח והים המדהים  רק הגבירו לי את החשק ללנדרובר משלי.

מעבר לעובדה שהיא מהממת וסקסית, יש בה כפתורים שלחיצה עליהם מכוונת אוטומטית את האוטו למצב השטח (דיונות, כביש, שטח וכו'),

המנוע הוא בעל 240 כ"ס, אבל חסכוני בדלק (איך בדיוק כבר מסובך לי להסביר, אבל האמינו לי- שאלתי), בחלק מהדגמים יש גג שמש פנורמי שיגרום לכם לצאת לדייט בכביש לאור הכוכבים ויש מערכת שמע שלא היתה מביישת את המסיבות של שירזי ומאפשרת לסנכרן אותה עם הבלוטות' של האייפון.

בקיצור, אם אתם קוראים את הפוסט הזה ומכירים אביר עם לנדרובר, או לנדרובר שמחפשת אבירה- אתם מוזמנים להפנות אותה אליי

:-)