אסיה - הבלוג של אסיה

מילה טובה

אין חיה כזאת! לא משנה אם אתה ילד קטן, נער מתבגר או קשיש, כולם ניזונים מאהבה.

אסיה

26/09/2010


הרע פורח שהטוב לא עושה שום דבר אנחנו אורחים בעולם, מקבלים הרבה מתנות, אך לא משתמשים בהן ואם כן, אז השימוש לא תמיד נכון. קיבלנו שכל ואותו מעוותים. יש אהבה והרמוניה, אבל רק נלחמים ושונאים. יש פרי אהבה שזה ילדים, במקום לחנך ולגדל אותם קוברים צעירים בגלל שטויות, מלחמות אבודות הבל הבלים. פקחו עיניים אנשים לא אנשים. מתנת חיים בידיים ולה בזים ובוזזים.

מילה אחת, פשוט מילה אחת טובה, מסר אחד מדויק למרכז הבקרה של המוח, ואתם יכולים להתחיל לעשות את השינוי. ידוע כי למילים יש השפעה מכרעת על אדם. אם נעודד אחד את השני, נספר אחד לשני כמה הוא טוב, מוכשר ומיוחד, נאמין בכך ונתחיל לבצע פעולת בהתאם למילות העידוד ששמענו. ע"י נהפוך את הקערה על פיה, את המצב על פיו. דברים ישתנו ויראו איחרת. גישה וחשיבה חיובית בדרכי נועם ואהבה, יכולות לחולל פלאים בכל דבר ולכל אחד.

מי מאיתנו אינו זקוק למילה טובה, יחס חם ואוהב? אין חיה כזאת! כל אדם באשר הוא זקוק וצריך מילה טובה, יחס חם, לעידוד, לתשומת לב ואכפתיות. לא משנה אם אתה ילד קטן, נער מתבגר או קשיש, כולם ניזונים מאהבה.

לא משנה באיזה מצב נמצא האדם, תמיד אבל תמיד מילה טובה אפילו חיוך קטן כבר עושה טוב ומשנה את המצב. עשו טובה לעצמכם ולסובבים אתכם ותנו חיוך, תגידו מילה טובה זה יעשה לכם טוב. זה ישנה את התדר הסובב אתכם ויכניס אור ותקווה לחייכם. תגלו פתאום שזאת תרופת הפלא כמו במטה קסמים לשינוי החיים.

על האדם להפסיק את מנהגו ההרסני שהוא: דאגה

כדור השינה הטוב ביותר והמומלץ בחום הוא: שקט נפשי

השמחה הגדולה ביותר והמביאה אור ושפע לחיים היא: נתינה

המעשה המשמח ביותר ונותן לאדם להיות ב"היי" הוא: עזרה לזולת

התכונה המכוערת ביותר ומומלץ ממנה להתנזר היא: אנוכיות

האנשים המסוכנים ביותר ולבקש עבורם פקיחת עיניים מה' הם: רכילאים

האובדן הגדול ביותר לאדם הוא: אובדן האני העצמי

שתי המילים החזקות ביותר היכולות להרים אדם מעלה הן: אני יכול

המתנה הגדולה ביותר להמשיך הלאה היא: תמיכה ועידוד

"הלבוש" היפה ביותר של האדם הוא: החיוך


אז תנו חיוך ענקי !

מוקדש באהבה לכל אחד ואחת מיכם קוראים יקרים באשר אתם בעלי נשמה גדולה, שתמיד תחייכו ובכל מצב לחיי אושר, ים חיזוקים שלוחים לכם וזכרו, את יכולים הכל אם רק תרצו.