החיים הם קברט: איפור דרמטי לסילבסטר

עיניים עם אייליינר מעובה, שפתון באדום דם ולק תואם – ערב הסילבסטר הולך להיות דרמטי במיוחד עם מראה האיפור הקברטי של קרליין

תוכן מקודם

26/12/2012


שנה הלכה, שנה באה, אני כפיי ארימה לקראת ערב עתיר אלכוהול, מסיבות מרגשות ונשיקה בחצות. אבל קודם לכן, כמו כל בחורה, צריך להתמודד עם סוגיה הרת גורל – הלוק. זה ערב שאפשר להגשים בו חלומות אופנתיים, לזהור ולהרגיש חגיגית מכל הבחינות, משמלת הפאייטים ועד לשפתון המפתה המושלם, שחייב לשרוד את הנשיקה הלוהטת של חצות. והיי, ברור שתהיה כזאת, חייבות לחשוב חיובי, כן? במיוחד כששנה חדשה מתחילה.

עומר אסף, המאפר הראשי של קרליין, מציג את מראה האיפור שיחנוך את השנה האזרחית החדשה הבאה עלינו לטובה. מראה דרמטי, עם משחקים של אור וצל באיפור העיניים ושפתיים נועזות ועתירות צבע.

"את ההשראה למראה", מסביר אסף, "קיבלתי מעולם הצגות הקברט בהן הנוכחות הדרמטית חוגגת את קיומה על הבמה, במשחק ובשירה וכמובן בתלבושות ואיפור נועזים. המראה של קרליין לסילבסטר 2013 חוגג את הנשיות בשיא עוצמתה עם התחרה השחורה והאיפור העשיר".

הבסיס

כדי להשיג את המראה המדהים הזה שאף אחד לא יוכל לעמוד בפניו, יש להתחיל במייק אפ בהיר שייצור עור אחיד וזוהר, לפדר את הפנים ולהניח סומק טבעי. את עיקר העבודה יעשו ההצללות בעיניים, האייליינר והליפסטיק.

במה השתמשנו? מייק-אפ - מג'יק טאץ' 301, פודרה  - פיקס אנד גו 00

.

.

.


.

העיניים

התחרה, אלמנט מרכזי במראה, מעניקה נופך מסתורי ויוצרת הרמוניה עם איפור העיניים בשחור-לבן. "התחרה היא אלמנט אלגנטי וסקסי שאף פעם לא יוצא מהאופנה. במראה הזה הוספתי קו אייליינר עבה שיוצר מסגרת מרשימה המתחברת אל התחרה השחורה במשחקים של רוך וחוזק".

טיפ: "חשוב במראה הזה לעבוד על קו העין.  בכדי שהאייליינר ייראה עוצמתי יש להדגיש את האייליינר ולחזור על מריחת המסקרה כמה וכמה פעמים עד לקבלת ריסים דרמטיות".

במה השתמשנו? אייליינר - אייליינר טוש בגוון שחור פחם, מסקרה  - לה דיווה בגוון שחור, צללית - פריזמה בשחור-לבן, צללית  - מונו שחור 01

.

השפתיים

השפתיים המרשימות משלימות את המראה הקלאסי שנוצר על בימות הקברט בתחילת המאה הקודמת. "לאיפור השפתיים בחרתי גוון אדום דם עם נגיעות של חום חושני, שהוא הטרנד הלוהט של החורף הקרוב", מסביר אסף. "כדי שהליפסטיק ייראה מצוין לאורך כל הערב הארוך ויחזיק מעמד גם אחרי הנשיקה בחצות, יש להקפיד על מריחת עפרון שפתיים בגוון השפתון כבסיס על כל השפתיים, ועל השכבה הזאת למרוח את הליפסטיק".

טיפ: אפשר לשחק בשפתיים עם כל גוון, אבל להקפיד לזכור להתאים את הלק לשפתון.

במה השתמשנו? שפתון - קולור קוד B15, לק  - קולור ניילס 336

.

.

צילום מראה הסילבסטר: אלכס ליפקין
צילום מוצרים: מוטי פישביין