איך התעוררת הבוקר? - הבלוג של tamarweil

איך נראית אישה פתיינית

רוצה לדעת מהי שפת גופך משדרת ב- 60 • רוצה להעצים ולהעשיר את הביטוי הייחודי לך, המשתקף בשפת גופך?

tamarweil

06/01/2015


המראה לא קובע? האם זה רק מה שהאישה אומרת?
חיוכה של אישה הוא קיסמה ואמצעי הפתיינות הכי חזק שיש. גם כלפי נשים וגם גברים. זוהי תנועת מיגנוט נפוצה בין בני האדם – גברים ונשים.
"מראה של אישה מחייכת, הבאה לקראתי – מרתק את מבטי אל החיוך, ממיס כל התנגדות בליבי. אני נשאבת לעולם הקסום האישי שלה, ושערי ליבי נפתחים אליה כי לרגע יש לי הזדמנות להסתכל על תוך עצמי במידת החמלה המשתקפת מהחיוך".

המשפטים שכתבתי – נכתבו בשיקול דעת, (אני אישה) ומשקפים מחשבות ורגשות שכולנו חווים, כהרף עין, שלא במודע, מפני שהם חלק של שפת הגוף שלנו, בני האדם.

אנחנו "גרופיס" של הבעות פנים. במיוחד של הבעות פנים המביעות: שמחה, שביעות רצון, הכלה, קבלה, אהבה. כולנו מייחלים לראות אותן. זהו הד לתגובה הכי חשובה עבורנו – החיוך של הורינו בתהליכי ההתפתחות הראשוניים שלנו. זוהי אבן שואבת שמפשירה קרח. בתוספת של לחיצת יד (מגע חשוב עבורנו באותה המידה) –יש לנו כלי שהוא עוצמתי הפותח שערים בליבו של כל אדם.

201109-omag-confidence-949x534

שפת הגוף היא חלק מהביטוי החיצוני שמחבר בתוכנו בין המחשבות והרגשות לבין הביטוי הגופני המוחצן של מה שקורה בתוכנו.

מה קורה אם אין לנו חיוך על השפתיים? אם היום נדמה לנו עמוס, משעמם או מתיש? האם יש בנו כוחות לגייס את עצמנו מול אחרים ולהביט בהם בחיוך?

אפשר להבין יותר על עצמנו בסדנאות שמסבירות מהי שפת הגוף – מבפנים – בהתהוות שלה בתוכנו החוצה – לאופן שבו אנחנו מבטאים את עצמנו.