ללמוד ולגדול ביחד - הבלוג של publishing

איך צובעים פריט העושי פלסטיק

בעשורים האחרונים המודעות לגבי איכות הסביבה והדרכים לשמור על כדור הארץ מפני זיהומים מיותרים רק הולכים ועולים להם בהתמדה. יש יותר מודעות לגבי שימוש במוצרים פעם נוספת לצד שימוש עד כמה שיותר מועט במוצרים שלא ניתן למחזר ורק מתאספים להם בתור אשפה. פלסטיק הוא כזה שניתן לבצע בו שימוש מחדש, אך עדיין זה חשוב מאוד […]

publishing

14/08/2019


בעשורים האחרונים המודעות לגבי איכות הסביבה והדרכים לשמור על כדור הארץ מפני זיהומים מיותרים רק הולכים ועולים להם בהתמדה. יש יותר מודעות לגבי שימוש במוצרים פעם נוספת לצד שימוש עד כמה שיותר מועט במוצרים שלא ניתן למחזר ורק מתאספים להם בתור אשפה.

פלסטיק הוא כזה שניתן לבצע בו שימוש מחדש, אך עדיין זה חשוב מאוד למעט את השימוש בו עד כמה שיותר. גם אם פלסטיק נראה כזה שבו כבר אי אפשר לעשות משהו מעבר לשימוש הראשוני, מספר רב של אתרים שעוסקים בכך יראו לכל אדם שחושק בשמירה על איכות הסביבה כיצד לבצע חידוש על ידי רכישה של צבע לפלסטיק בגוון אהוב, ויצירה של פריט חדש לחלוטין עם כמה שלבים פשוטים.

מה ניתן כבר לשדרג בעולם שלם של פריטים שאר עשויים לנם מפלסטיק עבה או פלסטיק דק וזול? הכל. החל מבקבוק פלסטיק של משקה ועד לפריט גדול יותר כמו שולחן וכסאות פלסטיק שמגיעים בגוון שלאחר הצביעה מחדש ייראה הרבה יותר עדכני ומעניין.