ללמוד ולגדול ביחד - הבלוג של publishing

האזרח הקטן לא לבד במערכה

לפעמים זה מרגיש קצת להיות בסוג של חוסר אונים כאשר צריכים להתמודד אל מול גורמים שונים של הממשלה והרשות המקומית, כאשר כל אחד מאלה מקשה עם ביורוקרטיה מאוד לא פשוטה שהופכת כל דבר פשוט אל דבר אחר שלוקח הרבה מידי זמן. מה קורה כאשר מגלה לה בעיה? נאמר, שסכום הארנונה הוא גבוה מדי והעיריה לא […]

publishing

05/05/2019


לפעמים זה מרגיש קצת להיות בסוג של חוסר אונים כאשר צריכים להתמודד אל מול גורמים שונים של הממשלה והרשות המקומית, כאשר כל אחד מאלה מקשה עם ביורוקרטיה מאוד לא פשוטה שהופכת כל דבר פשוט אל דבר אחר שלוקח הרבה מידי זמן.

מה קורה כאשר מגלה לה בעיה? נאמר, שסכום הארנונה הוא גבוה מדי והעיריה לא מגיעה אל עמק השווה עם אותו אזרח? זה חשוב במקרים הללו להבין כי הרשות העירונית היא לא המילה הסופית בזה העניין, וכי לכל אזרח שלו יש השגות לגבי התפעול של גורמי סמכות של העיר והמדינה, יכול לפנות בהמשך הטיפול עם עתירה מנהלית שמועברת לטיפול בית המשפט הרלבנטי במרחב.

זה מביא כל סוג של בעיה אל פתרון שנבדק עם זוג עיניים נוסף, ובאופן הזה לא חייבים להתפשר ולוותר על מה שהוחלט בצורה רשלנית או שגויה, אלא לקבל את הסיוע של המדינה עבור אזרח שאולי מרגיש מאוד קטן אבל בהחלט יש לו את הכוח לשנות עם כוח שמוסדר באופן חשוב ונגיש לכל אחד אשר מעוניין בכך.