ללמוד ולגדול ביחד - הבלוג של publishing

חשיפה שחשוב לכל עסק לעשות

באווירה לא שפוטה שבה רואים עסקים נפתחים ונסגרים כל הזמן, זה מאוד כדאי לתת את העת לגבי המלכים העסקיים שיכולים לסייע להביא כמה שיותר לקוחות ולעשות היכרות עם השירות ו/או המוצרים שמוכרים. זה לא מספיק להקים אתר אינטרנט אם לא יודעים שהוא קיים וזה בהחלט לא מספיק לשים שלט נפלא בחנות מעוצבת אם אף אחד […]

publishing

14/02/2019


באווירה לא שפוטה שבה רואים עסקים נפתחים ונסגרים כל הזמן, זה מאוד כדאי לתת את העת לגבי המלכים העסקיים שיכולים לסייע להביא כמה שיותר לקוחות ולעשות היכרות עם השירות ו/או המוצרים שמוכרים. זה לא מספיק להקים אתר אינטרנט אם לא יודעים שהוא קיים וזה בהחלט לא מספיק לשים שלט נפלא בחנות מעוצבת אם אף אחד לא ממש מבין שהיא נפתחה ומה יש בתוכה.

פעולה של הפצה היא כזו שאר במידה ונעשתה כהלכה מביאה אל פעילות עסקית יותר טובה, עם כמות הולכת וגדלה של אנשים שפשוט נחשפו אל העסק הזה על ידי חלוקה של עלונים במיקום שהוא הכי רלבנטי לאותה קבוצה.

אומנם הפעולה מסתמכת על עיקרון המספרים הגבוהים, אולם עם כיוון יותר מדויק של העלונים אל עבר קהל יעד יותר נכון, כך גם התנועה אל העסק תהיה הרבה יותר גדולה. אם רוצים שהעסק יגדל חייבים לעשות מעשה, וחשיפה היא שם המשחק שמושך את הלקוחות עם מידע שיווקי שיוצר את האלמנט המעניין.