חזון ודעה קדומה - הבלוג של פריידי מרגלית - מרחב מודעות

למשוך בחוטים - פיזיקת הקוואנטים במיטבה

הטכנולוגיה המהפכנית שתעזור לך לייצר את המציאות שתמיד רצית אל חייך... קצת פיזיקה עוד לא הרגה אף אחד, ובמקרה הזה היא תעזור לך לייצר את המציאות שתמיד רצית. שווה קריאה.

פריידי מרגלית - מרחב מודעות

16/05/2013


freidy

מאז החשיפה הראשונית לפני כחצי שנה לסדנת הדגל שלי "למשוך בחוטים™", אני מקבלת אינספור פניות להרחיב את מעגלי הלומדים, במילים אחרות לערוך סדנאות נוספות בקרוב...

אז מהי בכלל המשיכה בחוטים, מה מאפשרת הטכנולוגיה? ועל מה היא מתבססת?

את הפוסט הנוכחי אקדיש לענין, בתקווה להצליח לפשט את הדברים ולעשות קצת שכל...

המושג מארג הבריאה כפי שאנחנו מכנים אותו במרחב מודעות, או שדה נקודת האפס כפי שהוא מוכר במדע – מתאר רשת אנרגטית, כמו מצע עליו מתרחשים כל הארועים. שדה נקודת האפס (ZPE) מהווה רשת בלתי לוקאלית בה הכל קיים בפוטנציאל, מארג אנרגטי צפוף המקשר בין הכל בקשר הדדי, יקומים, פלנטות ומימדים, כל ריק וחלל, חי,צומח ואפילו דומם...

חבירה אל מארג הבריאה מאפשרת באופן קל ופשוט, לנצל את הרשת ולשלוח/להזמין באמצעותה כל אנרגיה. זהו קסם לכשעצמו, אך אין צורך לנסוע למדבר לשם כך. שיעור שלישי במרחב מודעות עוסק בדיוק בכך, והתוצאות המדהימות לא מאחרות להגיע.

אבל "למשוך בחוטים™" זוהי טכנולוגיה חדשה יחסית, בעידן בו החיבור למארג הבריאה השתדרג והפך ל"פס רחב"  - הטכנולוגיות החדשות המתאפשרות במהירות גלישה זו, מאפשרות משחק "פינג פונג" מהיר עם הבריאה, במהירות תגובה השואפת לאפס פער בין תודעה למציאות!

למשוך בחוטים™ - זוהי טכנולגיה שייסדתי מתוך הבנה כי ניתן בפשטות להוציא את כל חוקי הפיזיקה הקוואנטית מהמעבדה וליישם אותם במציאות היומיומית שלנו.

פיזיקת הקוואנטים בשני משפטים

פיזיקת הקוואנטים גורסת בין השאר כי אלקטרון או כל תת אטום אחר מתקיים במספר מצבים שונים בו זמנית: הוא נמצא גם כאן וגם שם, הוא גם גל וגם חלקיק, הוא נע באיטיות ובמהירות בה בעת, אין לו בכלל "עת", שכן הוא סב לכל הכיוונים בו בזמן... אבל ברגע שהוא פוגש גלאי כלשהו (קרי: צופה) הוא יתביית על מצב אחד מבין כלל המצבים. ברגע הצפייה הוא מתקבע על מצב מסוים שיהפוך להיות ה"מציאות" אשר תימצא ותקבל "תוקף" תחת כל עין מיקרוסקופית...

טכנולוגיית ה"משיכה בחוטים" מתבססת בדיוק על כך ומאמצת את תאוריות - העל המשמשות בסיס למדע המודרני בימנו, לטובת שימוש יומיומי בחיינו הארציים.

לשם הבנה נצטרך ללכת עוד אחורה ולהבין מהם בכלל חיים? מהי מציאות?

אין מציאות אלא השתקפות הולוגרפית אותה רובנו מכנים "החיים האמיתיים". (ראו הרחבה בסדרת הפוסטים מטריקס) השתקפות מציאותית להפליא שאינה אלא תפאורה פיזית לנתונים המוזנים ב"הארד דיסק" במוחנו, תת המודע.

לא ארחיב כאן על בענין המתמטיקה של תת המודע (אמליץ לכם לחזור למאמרים הרבים שכתבתי בענין) במשפט רק אחד אסכם ואומר, שכל data המצוי בתת המודע, במוקדם או במאוחר ישתקף כמציאות הולגרפית. זהו טבעו של תת המודע, זהו תפקידו המופלא אותו הוא עושה נאמנה: תרגום הגלים והתדרים במוחנו, לכדי מציאות.

כך שאם נשאיל את חוקי הפיזיקה הקוואנטית לחיינו, נבין שכל המציאויות מתקיימות בו זמנית (אני גם כזאת, וגם כזאת, וגם אחרת...) והחוט אותו אנו מושכים = שווה ערך ל"צפייה" שהמדען עושה במעבדה = הוא שיקבע איזו אפשרות תתקבע ותהפוך למציאות חיינו. הבעיה היא שאת רוב "משיכות החוטים" אנחנו עושים שלא מתוך מודעות, בעוד שמשיכה מודעת בחוט הנכון יכולה להפוך את מציאות חיינו , כאילו לשלוף ולהעביר אותנו מתוך מציאות הולגרפית אחת לאחרת... מכאן שככל שנרחיב את אופק הארועים האישי בתת המודע (הפוטנציאלים... האפשרויות הפרושות בפנינו...) נרחיב לעצמנו את חופש הבחירה והיכולת "למשוך" מציאות אלטרנטיבית עפ"י בחירתנו.

למשוך בחוטים™הינה טכנולוגיה, וכמו כל טכנולוגיה אחרת, צריך להבין את החוקיות שלה

כדור גולף לדוגמא - לא יפגין פיצול אישיות קוואנטית כמו זה המתואר כאן, וזאת משום שחוקי הפיזיקה הקוואנטית חלים על עצמים קטנים מאטום הנמצאים בשדה אנרגיה שקט ומבודד מהשפעות חלקיקים אחרים.

אם כך, כיצד אני מתיימרת לשלוט באמצעות חוקי הפיזיקה הקוואנטית במציאות חיי החומרית? כיצד אני יכולה לשנות חומר דחוס באמצעות החוקים הקוואנטים?

הבסיס למשיכה בחוטים עובר בחבירה לעובדת היותנו ישויות בין-מימדיות, רגלנו בקרקע (חומר, רמת דחיסות גבוהה), ותודעתנו מחוברת השמימה...

הדרך ביישום חוקי הפיזיקה הקוואנטית בתוך חיי החומר הדחוסים,עוברת באוורור הדחיסות שלנו עצמנו, הפיכה ממצב גוף חומר דחוס -  לרוח, תודעה.  במציאות של גלים ותדרים, מבנים מולקולרים שהופכים בסוף הדרך למציאות הולגרפית דחוסה, נלמד להעלות את התדר האישי שלנו ולחבור לרמות תודעה גבוהות – על מנת להחיל את מכניקת הקוואנטים בתודעתנו ובחיינו.

מקווה שהצלחתי להנגיש את הדברים...בעייני הם כל כך פשוטים, עד כי ניצוח על החיים מתוך הרובד הפיזי – נראה כמיותר וטרחני. כל שנדרש הוא להעלות תדר ולאפשר לרוח לכפות את עצמה על החומר. שם - במצב תודעתי גבוה אנחנו יכולים לבחור איך תיראה מציאות חיינו הפיזית, החומרית, הכלכלית וכן הלאה... איך נרגיש לגבי הגוף שלנו, או איך הגוף בכלל ייראה, כמה כסף נרוויח ומהי רמת האושר התמלא את יומנו.

זה אולי נשמע מורכב על הדף, אך אחרי לימוד חוויתי והתנסות מעשית תבינו עד כמה זה קל ופשוט.... ממש משחק מחשב...

בואו לעוף איתי למקום שבו הכל אפשרי. בואו למשוך בחוטים™ ולשדרג לעצמכם את החיים!

כל הפרטים כאן