נומרולוגיה קבלית - הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

על ענבל אור, חיזוי העתיד ו...נומרולוגיה קבלית שביניהם:)

ענבל אור. יש לה כריזמה ואשת תקשורת מעולה. הצליחה בעולם העסקים, כולם האמינו בה והלכו שבי אחריה. לפתע נפילה כלכלית! חשודה בהונאה, מרמה ורישום כוזב. חיזוי העתיד: האם היה צפוי שזה יקרה? האם ניתן היה למנוע את מה שקרה?

ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

30/07/2016


ענבל אור. אי אפשר להתעלם ממנה. יש לה כריזמה, בעלת כושר שכנוע ואשת תקשורת מעולה. את זה - אף אחד לא ייקח ממנה. היא הצליחה בעולם העסקים, מכרה דירות. כולם האמינו בה והלכו שבי אחריה. לפתע פתאום  נפילה כלכלית! חשודה בהונאה, מרמה ורישום כוזב. חיזוי העתיד: האם היה צפוי שזה יקרה?  האם ניתן היה למנוע את מה שקרה?

 האמת, לנתח את אופייה של ענבל אור פחות מסקרן (אותי)...מה שכן מעניין זה:  

  • למה דווקא עכשיו זה קורה לה?
  • מה חיזוי העתיד עפ"י תאריך לידה- 29.7.1976?
  • מה דבר נומרולוגיה קבלית על התזמון לתהפוכות בחיים של ענבל אור?

סקרנים כמוני? בואו נצא לדרך...

ענבל אור- חיזוי העתיד עפ"י תאריך לידה: פסגה 7 אתגר 3 (בין הגילאים 31-40)

כיום- 4.2016 היא בגיל 40.  תקופה זו מצביעה על היותה אמיצה וללא פחד ומורא. מממשת היא את השפע וההזדמנויות הטובות  שהיקום מזמן לה: להתעשר, להתפרסם ולהביא את עצמה לתקשורת. זו תקופה של רווחים כספיים טובים ובתנאי, שתפעל  ביושר ונקיטת אמצעי זהירות, כדי לא לגרום להפסדים.

ענבל אור- חיזוי העתיד עפ"י תאריך לידה: שנה אישית 9 בהשפעת 5 (מגיל 39 עד 40)

מצביע על היותה בשנה של סיום תהליכים שמעיקים. שינוי גישה. שינוי התנהלות וגם להיפטר מכל מיני אנשים, ודפוסי התנהגות שלא משרתים אותה. זו שנה לא פשוטה של התנתקות מהישן וחיבור לדבר חדש, תוך כדי התחדשות וחשיפה לאופקים וחברים חדשים. בנוסף מקבלים אנו חיזוקים לשנה 9 זה הרבעונים( חודשים 1-6.2016)המצביעים על סיומים, ניתוקים ואולי גם מעבר לחו"ל. וכן, החל מ-7.2016 למשך שנה היא נכנסת לתקופה של התחלות חדשות- כולל זוגיות.

ענבל אור- חיזוי העתיד עפ"י נומרולוגיה קבלית, סוד האותיות (בין הגילאים 34-41)

מצביע על האות הראשונה המשפיעה על חייה ( האות ע') ז"א שמשהו משמעותי קורה בחייה בתקופה זו. סיומים והתחלות חדשות. בנוסף, אות זו מייצגת בית, ביטחון ורצון ליציבות כלכלית וחומרית. אות זו גורמת לה להיות פקחית, פרקטית ומאד מעשית.

שורה תחתונה! התזמון לפי נומרולוגיה קבלית, לכל מה שקרה לענבל אור, מוסבר כאן אחד לאחד. חיזוי העתיד מצביע על שני מסלולים שיכלה לבחור לעצמה: אחד של הצלחה אין סופית  והשני - התמוטטות. ההצלחה נמשכה לאורך זמן עד שהגיע התזמון לשינוי. כפי הנראה שאחת הסיבות לכך היא, אי נקיטת אמצעי זהירות. לא אוסיף ולא אומר דבר. הכול יתבהר בבית המשפט.

 

בהצלחה לענבל אור ולכל רוכשי הדירות

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

http://www.roga2002.com/