מה בראש שלי - הבלוג של תמר מהגולן

חלום "איש הברזל" שלי

הפכתי עצמאית, בלי טיפת תכנון או הכנה מוקדמת. עשיתי המון טעויות שמהן למדתי אבל גם שילמתי בגדול. הבלוג היה איתי צמוד ומלווה בכל הדרך הזאת. שבט הסלונות שמצאתי פה לא אכזב לרגע בתמיכה נשית מפרגנת, בעצות טובות רעיוניות ומעשיות כאחד

תמר מהגולן

30/12/2014


השנה האחרונה הייתה מאוד מאתגרת עבורי.

הפכתי עצמאית, בלי טיפת תכנון או הכנה מוקדמת , ו(כמו כל הטובים) עשיתי המון טעויות שמהן למדתי אבל גם שילמתי בגדול. שילמתי בהכנסות נמוכות והגעתי ממש ממש נמוך. שילמתי באכזבות מול לקוחות בפועל, לקוחות בפוטנציה ומול עצמי.  שילמתי בבזבוז זמן ושילמתי קנסות. אז אין ספק שהחלום לקראת השנה הבאה הוא להיות בהגשמה והפנמה ולא בהלוחזור עם כל הרגשות הלא נעימים שנלווים לכך.

הבלוג  היה איתי צמוד ומלווה בכל הדרך הזאת. שבט הסלונות שמצאתי פה לא אכזב לרגע בתמיכה נשית מפרגנת, בעצות טובות רעיוניות ומעשיות כאחד.

החלום הגדול של הבלוג לשנה הבאה הוא להגדיל נוכחות מחוץ לבלוגיספרה. כלומר - להיפגש יותר במציאות ולא רק מאחורי המסכים. אני לא מזלזלת בקרבה וביכולת יצירת אינטימיות במרחב הוירטואלי, אבל יודעת שהעוצמות הגדולות נמצאות בחיבור הבלתי אמצעי בין אדם לאדם. תל אביב/חיפה/ירושלים/אשדוד - היר איי קאם! ובאותה נשימה מזמינה אתכם לגולן  (יש תכנונים באמתחת, צפו להפתעות)

עוד חלום קשור למועדון הקוראות. מרגע ששמעתי את המשפט "מי שרוצה לכתוב טוב, כדאי שיקרא הרבה" אימצתי אותו כמוטו, ומועדון הקוראות הוא מעיין נובע של ספרים, וספרות ואהבה למילה הכתובה ולכותבות. הודות למקום הזה יש לי שפע, ואני מייחלת שימשיך כך. מועדון הקוראות גם חשף אותנו לערכות הדרכה לחיים טובים ומלאי השראה והגשמה, שאחת מהן היא של אלון אולמן. אליו אגיע בסוף הפוסט, אז כדאי להמשיך לקרוא.

חלום נוסף הוא לכתוב בנושא הייעוץ הזוגי. לא יודעת אם במסגרת הבלוג הזה או בבלוג מקביל שייפתח באופן ייעודי לנושא הספציפי. זה לא יהיה אוסף כתבות עם טיפים לזוגיות בריאה והורות מעצימה. מהסיבה שאני לא רואה עצמי במקום המורם והמטיף, אלא מחזיקה מעצמי אחת שנמצאת כתף אל כתף עם מי שבא להתייעץ, ומהמקום הזה לוחשת טיפ, נותנת הכוונה, תמיכה, הכלה ומטעינה כוח ותובנות כדי שימשיכו הלאה באופן עצמאי. לכן זה אמור להיות אוסף סיפורים שאפשר להזדהות איתם וללמוד מהם רעיונות שיכולים לשפר תקשורת בינאישית. אולי גם טור במקומון מודפס (כן, אין כמו פרינט...)

השבוע במסגרת יום העסקים הקטנים בגולן, שמעתי את אלון אולמן במשך שעתיים. הוא מנטור מבוקש למצויינות לבעלי עסקים ובכלל. כמו הרבה אחרים בתחום הזה, הטיפ המרכזי שלו הוא לשאוף גבוה (בלי תירוצים) ולעשות, לעשות! לעשות!!! הוא רצה להגיע לתחרות "איש הברזל" למרות שלא היה לו שום רקע ספורטיבי, והוא עשה את זה. היה לא נוח באימונים וממש לא נעים בתחרות, אבל המטרה עמדה לו מול העיניים, ומזה הוא למד איך לא לוותר ולהגיע. כי זה החלום, כי זה היעד. אז לרוץ ולדווש באופניים זה לא היעד שלי, אבל אני רוצה למצוא אחד כזה שאוכל "להתאבד" עליו בשמחה, להשיג אותו ולהרגיש סיפוק. זה החלום שלי לשנה הבאה. למצוא את ה"איש הברזל" שלי.

ובטוחה שכאן המקום להתחיל את הדרך.

צילום: יהודה וינברג

גם את רוצה להגשים חלומות? פתחי בלוג בסלונה.