סוזן בר – הפקת אירועים וימי כיף לעובדים - הבלוג של סוזן בר

יום כיף לעובדים, ימי כיף לעובדים

יום כיף לעובדים, ימי כיף לעובדים ארגון יום כיף לעובדים, ימי כיף לחברות, להניע את העובד! פתרון יצירתי שנהוג אצל רוב החברות הגדולות בארץ הוא ארגון יום כיף לחברות , פעם בשנה יוצאים העובדים מהמשרד ליום כיף חוויתית ומגבש, מטרתו העיקרית של היום כיף לעובדים נוצר על מנת לשחרר קצת את הלחץ שהעובדים נמצאים בו ביום יום במסגרת […]

סוזן בר

14/01/2016


יום כיף לעובדים, ימי כיף לעובדים

ארגון יום כיף לעובדים, ימי כיף לחברות, להניע את העובד!

פתרון יצירתי שנהוג אצל רוב החברות הגדולות בארץ הוא ארגון יום כיף לחברות , פעם בשנה יוצאים העובדים מהמשרד ליום כיף חוויתית ומגבש, מטרתו העיקרית של היום כיף לעובדים נוצר על מנת לשחרר קצת את הלחץ שהעובדים נמצאים בו ביום יום במסגרת העבודה.

יש מגוון רחב של פעילויות לימי כיף לעובדים כגון:
טיול עובדים בשילוב סדנאות גיבושמשחקים ותחרויות בין אגפים ומחלקות שונות, פעילות ספורטיבית שמשלבת סנפלינג ונסיעת שטח, פיקניקים ופריסת ארוחות בשטח ועוד.
יום כיף  לחברות וימי כיף לעובדים מצויין כיום מיוחד מאוד , מטרתו בראש ובראשונה לגבש את צוות העובדים בכל הדרגים ולעלות את המוטיבציה  של העובדים ע"י חיבור זה לזה ויצירת פלטפורמה לעבודה משותפת במקום העבודה.

בנוסף יום כיף לעובדים או ימי כיף לחברות , כולל תמיד פעילויות לא שגרתיות ויציאה מחוץ למשרד, יום מלא פעילות כיף וריגוש במרחבים הפתוחים של הטבע, שהמטרתה היא שבירת הרוטינה של העבודות במשרד והפגנה של הערכת העובדים ע"י ההנהלה . על ידי תמיכה ומימון אירוע שכולו כיף ונערך מחוץ למקום העבודה באווירה שונה ומהנה.
והרי מי מאיתנו לא ירגיש את ההבדל בין ישיבה משרדית במשך שעות לנסיעת קרטינג או בילוי בחוף הים? בסופו של דבר עובד שיש לו למה לחכות ושיודע שהחברה נוהגת לתגמל את עובדיה בימי כיף הופך לעירני יותר, שמח יותר , מתקשר יותר טוב עם חבריו לעבודה ובהתאמה נהפך לקשור ומסור למקום העבודה. מכאן שכולם מרוויחים, גם החברה שמקבלת עובד מלא מוטיבציה וגם העובד עצמו שממלא לעצמו את מצברי העניין לפרק זמן.

 אנחנו בסוזן בר הפקות אירועים שמים דגש מיוחד על בחירת המקומות המיוחדים של הימי כיף לעובדים, סיורים מקדימים באתרים, שיחות ופגישות עם הספקים, הכרה וראיה מרחבית של האתר מונעים בעיות לוגיסטיות שעלולות להיווצר ביום הכיף, הכי חשוב לנו שהעובדים יהיו מרוצים ויהנו ביום כיף שלהם, מתוך אהבה רבה למקצוע שלנו בפרט והאהבה לאנשים בכלל, אנו עובדים עם הספקים האיכותיים ללא פשרות על איכות השירות, הליווי האישי של סוזן  בר מנכ"ל החברה ביום האירוע והיום כיף לעובדים תורם רבות להצלחת היום כיף לעובדים, לראיה יעידו על כך עשרות הלקוחות המרוצים של סוזן בר שחוזרים שנה אחרי שנה ומצביעים ברגלים.

H