קול הקהילה - הבלוג של אתי כהן

למה החלטתי לכתוב בלוג ? שלום עולם..

למה החלטתי לכתוב בלוג.? מאז  ומתמיד  אהבתי לכתוב למרות "שמה אעשה כשאהיה גדולה" לא כלל אף פעם עיסוק בכתיבה. לא דמיינתי עצמי כסופרת ,משוררת או עיתונאית. ייתכן ולא הייתי מודעת לחיידק הזה שנמצא בי שהתפתח עם השנים, ויצא אט אט החוצה. בכל אופן, עם השנים הפכתי להיות "זאת שכותבת".  כשהיה צריך ברכה לחברים נידבו אותי […]

אתי כהן

10/08/2016


למה החלטתי לכתוב בלוג.?

מאז  ומתמיד  אהבתי לכתוב למרות "שמה אעשה כשאהיה גדולה" לא כלל אף פעם עיסוק בכתיבה.

לא דמיינתי עצמי כסופרת ,משוררת או עיתונאית. ייתכן ולא הייתי מודעת לחיידק הזה שנמצא בי שהתפתח עם השנים, ויצא אט אט החוצה.
בכל אופן, עם השנים הפכתי להיות "זאת שכותבת".  כשהיה צריך ברכה לחברים נידבו אותי . שמחה במשפחה? אתי תכתבי משהו בבקשה.  ברכות ליום הולדת?  או כל אירוע משמח אחר , נשלחתי למקלדת . בחוגי המשפחה , חברים בעבודה - הכל הולך.

נוסף על כך  כתבתי והוצאתי לאור 3 ספרים . האחד ספר מתכונים משפחתי , השני ספר "דרך חיים" לאבי והשלישי ספר ילדים "חוות הפתגמים" שיצא לאור בהוצאת ידיעות ספרים.

הכתיבה ממש זורמת ממני החוצה נשפכת , מתפרצת . ברגע שעולה לי נושא - המילים רצות מאליהן , בלי פסיקים בלי נקודות ,אין עצירות.

אז למה בלוג ולמה עכשיו?

אז ככה...

למה בלוג ? כי זה קל , נגיש ואפילו עם תיקון שגיאות אוטומטי של וורד. צריך רק נושא מעניין , יכולת כתיבה והטכנולוגיה של המאה ה 21 מאפשרת לנו להגיע לקהלים רחבים די בקלות וגם לקבל היזון חוזר מקהל הקוראים הנאמנים שלך.

 למה עכשיו? כי לאחרונה מכנסתי כחברת מועצת עיר בקרית אונו וחיפשתי מידע מערים נוספות .הצעות לסדר שיכולות לקדם גם אותנו בעיר. דברים חשובים שרציתי לקדם וחיפשתי מידע איך התמודדו איתם בערים אחרות. ומאוד התפלאתי שלא כל כך מצאתי מרבית ישיבות מועצת העיר מתומללות אך הם רובם עולים לרשת בקבצי  pdf  שהנושאים בהם בדרך כלל לא עולים במנועי חיפוש בניגוד לבלוג שניתן להגיע אליו דרך מנועי החיפוש
לכן החלטתי לכתוב ולהעלות נושאים מתחום הפוליטיקה המוניציפלית וראיה מגדרית. בתקווה שיתחברו עוד חברי מועצות וניצור שיח וקהילה שיעזרו וישפיעו האחד על השני ונצליח לייצר מאגר ידע לטובת כל הערים והמועצות .

לסיכום 5 דברים שדחפו אותי לממש את חיידק הכתיבה:
1.שיתוף תושבי העיר , ואנשים בכלל בפעילויות שחשוב לי לקדם למען התושבים

2. יצירת שיתוף של חברי מועצת עיר בכל הארץ
3. להציף נושאים חשובים לדיון ודרך קבלת התגובות לקדם הצעות לטובת העיר
. 4.בכתיבה יש משהו נצחי. וכבר שיתפתי בחיידק שמתפרץ ממני ומחפש ערוץ מתאים
5. הכתיבה מבחינתי היא טרפיה וסיפוק. מקווה שגם אתם תמצאו בה עניין

קריאה מהנה
אתי כהן
חברת מועצת עיר
קריית אונו