הבלוג של תמר מהגולן

מה בראש שלי

אדריכלית, יועצת זוגית, אמא, בת, רעיה, אחות - לא דווקא בסדר הזה. קוראת אובססיבית, כותבת את עצמי לדעת ואוהבת לייקים (סוג של מחיאת כפיים)

עדכונים:

פוסטים: 154

החל מיולי 2010

תנו לי להסביר בכמה מילים מה הקטץ’ של הספר הזה, למה בכל מקום רואים אותו, והאם הוא שווה את הבאז סביבו.

01/09/2014

מה שהספר אומר, בהרבה מילים זה: רשמו את החלומות שלכם, ורוצו להגשים.

לא מסובך. נכון?

אז למה לא עשיתם את זה עד עכשיו? ולמה יש לכם המון תירוצים וסיבות הגיוניות שזה עוד לא קרה? ואולי אף פעם לא הגדרתם את החלומות שלכם?

אז ככה -

אנשים כתבו רשימות מאז ומעולם. אין בזה חידוש.
גם הדרכים להגשמת החלומות, כפי שהספר מציע, הן ידועות ומוכרות בתחום האימון והעסקים. לא קסמים ולא לזמן את היקום ושום דבר מהסוג הזה.
רק שבספר הזה יש חידוש אחד, מהפכני, אפילו, וסיבה אחת טובה מאוד לרכוש אותו.
הסיבה היא הנעה לפעולה. אם בגלל שהספר הזה נפל לידיכם תתחילו לרשום חלומות (משימות/יעדים/שאיפות/רצונות/יו ניים איט) ולפעול להגשמתם – הרי החזרתם לעצמכם את ההשקעה בספר עשרות מונים. כי הרי לחשוב על החלומות כבר חשבתם גם קודם. ואם הספר או ההרצאה של יובל גרמו לכם לחמם מנועים ולהתחיל לפעול, הרי הרווחתם בענק משהו שלא היה שם קודם.
והחידוש הוא לצעוק את החלומות במקום לשמור אותם לעצמיכם. במקום לחשוב בראש, ולא לגלות כדי לא לעשות “עין”, ואין הברכה שורה אלא בדבר הסמוי מן העין וכל מה שלימדו אותנו החיים, תתחילו לספר עליהם לאנשים אחרים. כי אולי במקום אחד על הגלובוס יש מישהו שממש מתאים לו לעזור לכם! וזה חידוש ענק – הרעיון להשתמש ברשתות החברתיות לקידום אישי. לרתום אנשים אחרים דרך האינטרס שלהם כדי לעזור לעצמי. זה גאוני וזה פרקטי ופשוט להפליא.

בנוסף לשני הדברים האלה, הספר גם כתוב באופן רהוט ושוטף, עם גרפיקה יפהפייה שמאוד מזמינה לקרוא ולפעול.
הספר מלא הומור ועצות פרקטיות (לא ססמאות נבובות) וסיפורים מניסיונו האישי של יובל, שדרכו לא תמיד הייתה סוגה בשושנים והצלחות. ישנם גם סיפורים של אחרים, ודפים ריקים לעבודה אישית. לא מתנשא, לא מטיף, לא מרוחק אלא מאוד נגיש.

444

אודה על האמת: את העותק שלי רכשתי (במו כספי) בטרם יצא הספר לדפוס דרך אתר KIKSTART שפועל להפקת פרוייקטים בשיטת גיוס המונים.
אני אוהבת לפרגן ליזמים שהולכים עם האמת שלהם עד הסוף (זאת לא הפעם הראשונה), בשאיפה שיום אחד גם החלום שלי יקרום עור וגידים.
ואתם? מה החלום שלכם?

5555

עוד מהבלוג של תמר מהגולן

Thumbnail

כשיוצאים מאזורי הנוחות מגיעים למקומות נפלאים

    יום אחד הבנתי שהפכתי להיות כזאת פונקציונאלית ומחושבת, שאם שומטים לה את הראציו מהיום יום היא הולכת לאיבוד. מהנשים התכליתיות המתוזמנות הללו, שמבשלות עם סינר,...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

רשימת חוקי הבית לחופש הגדול

היום מסתיימת שנת הלימודים בתיכונים ובחטיבות הביניים. היום מקבלים תעודות וחוגגים, מחר הם בטח ישנו עד הצהריים, ואחרי הסופשבוע יתחיל, באופן מעשי, החופש הגדול. נגמר הסדר הישן שכולם קמים בבוקר, הולכים מהבית, חוזרים רעבים...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

סיבה לדאגה

מהרגע שהפכתי לאמא-של-חייל החלטתי עם עצמי שאני נשארת העצמי הקלולסית שהייתי. לא רוצה להיכנס לדמות המיוסרת בעל העיניים הטרוטות. "אני לא דואגת לחינם" הודעתי לכולם, והלכתי לישון בכל לילה שנת קסם מלאה חלומות וורודים (או סתם...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות