הבלוג של תמר מהגולן

מה בראש שלי

אדריכלית, יועצת זוגית, אמא, בת, רעיה, אחות - לא דווקא בסדר הזה. קוראת אובססיבית, כותבת את עצמי לדעת ואוהבת לייקים (סוג של מחיאת כפיים)

עדכונים:

פוסטים: 154

החל מיולי 2010

למה לא לחבר בין יום המעשים הטובים ליום האישה? ולמה לא לעשות מזה שבוע? להלן קווים לדמותו של השבוע המוצלח הזה.

12/03/2014

לרגל יום האישה שחל אי אז, אחרי יום המשפחה שהוא גילגולו של יום האם ז”ל (וכבר הושחתו על כך מילים רבות), ולאור יום המעשים הטובים שאך נמוג מאיתנו, אני רוצה להציע שידרוג:

שבוע (למה יום אחד? זה נורא קצר, עד שהתאפסנו על המוד כבר נגמר לו) המעשים הטובים לאישה ,ואם היא גם אמא, אז יותר טוב (כי כל אישה באשר היא אישה – מגיע לה, וגם לגבר, אבל זה לא השבוע המתאים)

הבנתם? שבוע של מעשים טובים עבור נשים.

וההנחיות בנוגע לפסטיבלים באתרים השונים המעצימים את שבוע המעשים הטובים לנשים הן:

1. המרצ’נדייז למכירה בשבוע הזה לא יהיו בסגנון כריות לבבות וורודים ובייבידול בצבע יין, אלא דברים טובים שנשים אוהבות כמו שוקולד איכותי, תבלינים טובים וארומטיים, סט מגבות תואם לקרמיקה במקלחת, הזמנה לספא עם חברות כולל פתרונות לבייביסטר במקרה הצורך, ארוחה מפנקת עד הבית כולל שטיפת כלים, כפכפים נוחים. דברים כאלה שנשים נהנות מהם ולא דברים וורודים שגברים נהנים שנשים לובשות.

2. לא יפורסמו כתבות “מעצימות” אלא מפרגנות בסגנון “את הכי יפה כשנוח לך”, “את הכי נעימה כשאת שבעה”, “הכי כייף בבית כשאת הולכת למספרה/מני-פדי/שופינג”

3. יהיו מבצעים ארציים של נוער מתנדב לסדר את החדר שלו.

4. בשבוע הזה יהיו מכירות “סוף עונה”, במילא שום עונה פה לא ממש נגמרת או מתחילה. כל העונות באות ונסוגות באמצע החמסין הזה של המזרח התיכון.

5. בשבוע הזה מותר לנשים: לשטוף את הבית, לרוץ, לנוח, לא לנוח דקה, לוותר לעצמן, לקטר, להטיף, לרצות את כולם – כמה שהן רוצות, אם זה עושה להן טוב! בלי שאף אחד יעצים יעצבן אותן בכמה צריך, וכמה מותר, ומה “מגיע” להן.

6. בשבוע הזה גלי האתר ישמיעו שירים משנות השמונים בלי הפסקה לפרסומות או חדשות.

 

embedded by Embedded Video

שימו לב: השבוע הזה יימשך רק שבוע אחד, בכל שנה, כי אנחנו לא נעמוד בכל הטוב הזה לאורך זמן. אבל פעם בשנה נקבל תזכורת משמעותית שיכול, וצריך, ומותר שיהיה לנו טוב עם עצמינו, עם החיים שלנו, עם מה שיש בלי לצפות שהטוב יגיע רק אחרי שנשפץ/נלד/ניסע/נבריא/נעשה מה שאומרים באינטרנט (מחקי את המיותר או הוסיפי משלך)

הסתייגות  - מותר להתאמן בבית על כללי שבוע-המעשים-הטובים-לנשים גם באמצע השנה, אפילו כמה פעמים. כדי שנגיע לאירוע המיוחל מוכנים.

עוד מהבלוג של תמר מהגולן

תצוגה מקדימה

הרשימה - על מה כל המהומה?

מה שהספר אומר, בהרבה מילים זה: רשמו את החלומות שלכם, ורוצו להגשים. לא מסובך. נכון? אז למה לא עשיתם את זה עד עכשיו? ולמה יש לכם המון תירוצים וסיבות הגיוניות שזה עוד לא קרה? ואולי אף פעם לא הגדרתם את החלומות שלכם? אז ככה...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

כשיוצאים מאזורי הנוחות מגיעים למקומות נפלאים

    יום אחד הבנתי שהפכתי להיות כזאת פונקציונאלית ומחושבת, שאם שומטים לה את הראציו מהיום יום היא הולכת לאיבוד. מהנשים התכליתיות המתוזמנות הללו, שמבשלות עם סינר,...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

רשימת חוקי הבית לחופש הגדול

היום מסתיימת שנת הלימודים בתיכונים ובחטיבות הביניים. היום מקבלים תעודות וחוגגים, מחר הם בטח ישנו עד הצהריים, ואחרי הסופשבוע יתחיל, באופן מעשי, החופש הגדול. נגמר הסדר הישן שכולם קמים בבוקר, הולכים מהבית, חוזרים רעבים...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה