הבלוג של תמר מהגולן

מה בראש שלי

אדריכלית, יועצת זוגית, אמא, בת, רעיה, אחות - לא דווקא בסדר הזה. קוראת אובססיבית, כותבת את עצמי לדעת ואוהבת לייקים (סוג של מחיאת כפיים)

עדכונים:

פוסטים: 154

החל מיולי 2010

סוף הקיץ, כמעט סוף השיפוצים, והגוף שלי עושה רושם שזה לא ממש מזיז לו. תחינה אחרונה. ממני אלי. אללי!

12/09/2013

לגופי היקר שלום,

אני כותבת לך את המכתב הזה כי בזמן האחרון התחילו קצת חריקות ואני רוצה להבהיר כמה דברים.

ואל תתחיל ותגיד לי שזה העונה. להזכירך, כבר עברנו עונות כאלה יחד, ואתה יודע שאפשר גם אחרת.

ובבקשה בלי תירוצי הגיל. אני יושעת שאתה כבר לא בן עשרים, אבל גם אני כבר לא. להזכירך. ויש חכמה שנלמדת עם הגיל, ומעקפים בדיקורים ונקודות על מרידיאנים. אז בוא נרד מהקו הזה כי לא נעים שם.

נכון שעברנו קיץ חם ומתיש. נכון שהבניה/שיפוצים האלו מוציאים מאיתנו את מיירב הכוחות. ודווקא בגלל זה אני מבקשת – תן לי עוד שבוע אחד.

שבוע אחד לסיים את העניין הזה ואני מבטיחה שאשחרר אותך למנוחה ומסאז’ וטיפול יופי אצל איטה.

אתה יודע, יש לנו משאפים לטפל באסטמה, יש חומץ תפוחים שעושה נפלאות לריאות, ואם צריך – אשטוף את הרצפה בכל יום כדי להכחיד את חלקיקי האבק הלבן מהפינישים של הבנייה הזאת.

סמוך עלי, גוף שלי, ותן לי פוש אחרון עד התקנת הכלים הסניטריים, חיבורי מים וחשמל והעברת הציוד לחדרים החדשים. אל תבגוד בי עכשיו במטוטא.

בחג סוכות יגיעו הילדים הגדולים, ויהיו להם מיטות נורמאליות וחדרים מאורגנים, ויהיה פה רווח והצלה שלא ידענו כבר שנים כשאנחנו מטפסים פה אחד על השני עם מיטות נפתחות וספרים בערימות. אתה תראה איזו נחת רוח אני מתכננת לך.

רק שבוע בלי כאבי ראש, משברי עיכול, שפעת מזגנים או סתם נזלת.

סומכת עליך, עור ועצמות שכמותך.

אוהבת אותך/אותי המונים

( ו… סליחה על הצום )

XXX

עוד מהבלוג של תמר מהגולן

תצוגה מקדימה

הרשימה - על מה כל המהומה?

מה שהספר אומר, בהרבה מילים זה: רשמו את החלומות שלכם, ורוצו להגשים. לא מסובך. נכון? אז למה לא עשיתם את זה עד עכשיו? ולמה יש לכם המון תירוצים וסיבות הגיוניות שזה עוד לא קרה? ואולי אף פעם לא הגדרתם את החלומות שלכם? אז ככה...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

כשיוצאים מאזורי הנוחות מגיעים למקומות נפלאים

    יום אחד הבנתי שהפכתי להיות כזאת פונקציונאלית ומחושבת, שאם שומטים לה את הראציו מהיום יום היא הולכת לאיבוד. מהנשים התכליתיות המתוזמנות הללו, שמבשלות עם סינר,...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

רשימת חוקי הבית לחופש הגדול

היום מסתיימת שנת הלימודים בתיכונים ובחטיבות הביניים. היום מקבלים תעודות וחוגגים, מחר הם בטח ישנו עד הצהריים, ואחרי הסופשבוע יתחיל, באופן מעשי, החופש הגדול. נגמר הסדר הישן שכולם קמים בבוקר, הולכים מהבית, חוזרים רעבים...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה