הבלוג של תמר מהגולן

מה בראש שלי

אדריכלית, יועצת זוגית, אמא, בת, רעיה, אחות - לא דווקא בסדר הזה. קוראת אובססיבית, כותבת את עצמי לדעת ואוהבת לייקים (סוג של מחיאת כפיים)

עדכונים:

פוסטים: 154

החל מיולי 2010

מחר

העבר שלנו הביא אותנו להיות מי שאנו היום. עם הפחדים שלנו, עם האמונות שלנו, עם השאיפות שלנו. על זה אין ויכוח.  כולל הדברים העצובים והכואבים שקרו לנו, ואבדן קרובים לנו. גם בזה בוודאי תסכימו.

אם היו נותנים לכם אפשרות קלושה לשנות את העבר כדי לגרום שאדם שנפגע מתאונה לא ייפגע בה, הייתם נכנעים לאפשרות הזאת? זו שאלה היפותטית כי ברור שאין אפשרות לעשות זאת. אבל בסיפורים, מסתבר, אפשר (או שלא?)

בכל מקרה, הלקח הראשון שלמדתי בקריאת הספר הזה, מחר, של הסופר הצרפתי גיום מוסו, הוא שלא להתרשם מהפתיחה שלו. היא כלכך בנאלית ולא מבטיחה עלילה מרגשת ופתלתלה כמו שתתקיים בו (אם תואילו להמשיך לקרוא) שקצת חבל לי אפילו שנכתבה. סטודנטית מתאהבת במרצה החתיך הנערץ והאלמן שלה. הנה גם אתם מפהקים.

אבל המרצה הזה, נקלע למכירת חצר, ורוכש לפטופ משומש שפורמט, במחיר מציאה. המרצה החביב שלנו איבד את אישתו האהובה המוכשרת והיפה נורא, והוא מתקשה להמשיך בחיים ולהתאהב מחדש וכו וכו עד שמגיע הלפטופ לידיו, והוא מנסה לשלוח לבעליו הקודמים תמונות שמצא באיזו תיקייה שלא נמחקה.

הבעלים הקודמים, ברמנית חמודה ועייפה מדייטים, מקבלת את האימייל ומתכתבת עם גיבורנו, והם קובעים להפגש. יותר מזה לא אגלה כי אני רוצה לשמוע עד רמת הגולן את אנחות ההתפעלות כשתגלו אתם, וכשהעלילה תתהפך לכם, וכשתבינו בסוף בעצם מה קרה. ואז, בבקשה חשבו שוב על השאלה ששאלתי בהתחלה לגבי שינוי העבר, ואולי התשובה תשתנה. אולי.

הסתקרנתם? רוצו לקרוא!

ספר חופשה מומלץ. רומנטי, מותח, קליל וזורם ומקפיץ פעימות בלב.

עוד מהבלוג של תמר מהגולן

תצוגה מקדימה

הרשימה - על מה כל המהומה?

מה שהספר אומר, בהרבה מילים זה: רשמו את החלומות שלכם, ורוצו להגשים. לא מסובך. נכון? אז למה לא עשיתם את זה עד עכשיו? ולמה יש לכם המון תירוצים וסיבות הגיוניות שזה עוד לא קרה? ואולי אף פעם לא הגדרתם את החלומות שלכם? אז ככה...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

כשיוצאים מאזורי הנוחות מגיעים למקומות נפלאים

    יום אחד הבנתי שהפכתי להיות כזאת פונקציונאלית ומחושבת, שאם שומטים לה את הראציו מהיום יום היא הולכת לאיבוד. מהנשים התכליתיות המתוזמנות הללו, שמבשלות עם סינר,...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

רשימת חוקי הבית לחופש הגדול

היום מסתיימת שנת הלימודים בתיכונים ובחטיבות הביניים. היום מקבלים תעודות וחוגגים, מחר הם בטח ישנו עד הצהריים, ואחרי הסופשבוע יתחיל, באופן מעשי, החופש הגדול. נגמר הסדר הישן שכולם קמים בבוקר, הולכים מהבית, חוזרים רעבים...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה