הבלוג של אוקסו אורגניק - OXO ORGANIC

oxoorganic

כל מה שחשוב לדעת על החלקת שיער אורגנית OXO ORGANIC

עדכונים:

פוסטים: 1

החל מיוני 2017

חלומה של כל בחורה זה שיער חלק ושופע, ללא קרזול או קצוות מפוצלים ואין ספק כי רבות מוכנות לשלם המון בשביל שחלום זה יתגשם. OXO ORGANIC מגשימה את החלום באופן מיידי ובצורה פשוטה הרבה יותר ממה שיכולתם לדמיין.

החלקה אורגנית זוהי אחת הדרכים להשיג שיער חלק ויפה אך זו הדרך היחידה לעשות החלקה באופן בטיחותי ששומר על השיער ואף משקם את הנזקים שנגרמים לאורך הזמן.

כבר לא צריך לדאוג ולחשוש האם ההחלקה אכן תצליח ותחזיק מעמד, היום הכל ברור וחד משמעי. ההחלקה האורגנית של OXO ORGANIC היא פתרון לכל סוגי השיער.

ההחלקה האורגנית מבוססת על טכניקה בשימוש בחומר פעיל טבעי ולא בכימיקל מעשה ידי אדם בין היתר: חמאת שיאה, תמציות קקאו, חלבון אורז, לוונדר ו-22 קראט זהב. מדובר בנוסחה חדשנית שלא יצאה קודם לכן אל השוק וכיום היא מביאה עמה מהפכה. ניתן להימנע ולחסוך מעצמכם סבל, חששות ופגיעה בשיער ולפנות ישירות אל OXO ORGANIC.

החלקה אורגנית OXO לשיער יתרונות הטיפול:

ההחלקה האורגנית מתפשטת במספרות בארץ וסוחפת בעקבותיה צרכנים וצרכניות רבות. למעשה, מדובר במוצר טבעי המאפשר להשיג תוצאות מדהימות בתהליך שאינו אגרסיבי  ובכמה פעולות פשוטות. ההחלקה האורגנית אינה מזיקה לשיער וזהו למעשה היתרון הבולט ביותר על פניה המוצרים המתחרים. אם בעבר נאלצנו להשתמש בחומרים שהכילו פורמלין וגופרית, כיום ניתן להתענג על OXO ORGANIC.

OXO ORGANIC – תמונות לפני ואחרי

OXO ORGANIC תמונה לפני ואחרי OXO ORGANIC תמונה לפני ואחרי 2

החלקה אורגנית ביקורות, חוות דעת והמלצות:

המוצר החדשני והמהפכני אוקסו אורגנית תפס תאוצה משמעותית ולא לחינם. חוות הדעת אודות המוצר משבחות אותו וההמלצות גדלות מיום ליום. הנקודה החשובה ביותר במוצר זה היא העובדה כי בשימוש חד פעמי ניתן להשיג החלקה מרשימה לכל סוגי השיער ובמקביל גם להנות מתהליך שיקומי.

בעוד מרבית ההחלקות שיש כיום הורסות את השיער ופוגעות בו, OXO ORGANIC מסייעת לשיקום ולטיפול השיער והופכת אותו לרך ומבריק, חלק ויפהפה. הביקורות סביב המוצר חיוביות לרוב, לקוחות מעידים כי מדובר במוצר מפתיע וכי למרות הסקפטיות הראשונית אכן ניתן להבחין בהחלקה כבר לאחר השטיפה הראשונה והתוצאה הסופית היא שיער חלק ויפה, נראה בריא ומריח נהדר.

החלקה אורגנית טבעית – מחיר:

מחיר טיפול OXO ORGANIC משתנה בהתאם לאורך, צפיפות ועובי השיער וכמובן לפי דרגת הקושי שלו. כמו כן, יש לוודא כי אתן עוברות את הטיפול המקורי ולא חיקויים ולכן אל תתפתו לקבוע תור אם מבטיחים את המוצר בזיל וזול.

יש לציין כי הטיפול אינו זול, זהו מוצר יוקרתי ואיכותי שמביא תוצאות מרהיבות לשיער ומבטיח שמירה על שיער חלק לאורך זמן.

איך משתמשים? – החלקת OXO ORGANIC

ההחלקה האורגנית המקורית OXO ORGANIC  פועלת על בסיס של חומצת אמינו – זוהי תרכובת טבעית ויש לה ריח נעים שמזכיר בושם מעודן. כבר לא צריך לסבול את הריחות הכימיים ואת תחושת השריפה בקרקפת, ההחלקה האורגנית נשטפת בקלות וביסודיות והשיער עובר טיפול בסיסי בלבד על ידי מחליק שיער.

אין צורך להשתמש בפן על גבי חומרים כימיים או בדרכים מסוכנות אחרות. המוצר מתחייב כי השיער יישאר חלק לתמיד וכי תצטרכו רק לחדש את השורשים בהתאם לקצב צמיחת השיער, ללא נזקים, ללא נשירה והחשוב מכל: החלקה ושיקום במוצר אחד.

מקורות מידע לקריאה נוספת:

https://www.oxoorganic.com

https://finehair.co.il/smoothing-techniques

http://www.dietmaster.co.il/oxo-organic-%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%A7%D7%AA-%D7%A9%D7%99%D7%A2%D7%A8/

חוות דעת על החלקת OXO מבחורה שניסתה והחליטה לשתף

עוד מהבלוג של אוקסו אורגניק - OXO ORGANIC

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה