הבלוג של אסנת עופר

נוסעת בזמן

שלום, אני אסנת עופר, וזו כתובת האתר שלי osnatofer.co.il ****** קצת עליי: נשואה, אם לחייל ולשני חתולים. אוהבת לכתוב ולערוך, מנהלת מדיה חברתית ומכורה לחידושי אינטרנט בפרט וחידושים בכלל. מחברת הספרים "דוקטור מה עושים" ו"המדריך... +עוד

שלום, אני אסנת עופר, וזו כתובת האתר שלי osnatofer.co.il ****** קצת עליי: נשואה, אם לחייל ולשני חתולים. אוהבת לכתוב ולערוך, מנהלת מדיה חברתית ומכורה לחידושי אינטרנט בפרט וחידושים בכלל. מחברת הספרים "דוקטור מה עושים" ו"המדריך הטבעי לבריאות הילד".

עדכונים:

פוסטים: 12

החל מספטמבר 2011

טרומבוניסט גאון, סווינג ובירה חינם וצלילי השקט. בנסיעה האחרונה שלי לברלין החלטתי להתמקד בסאונד שהעיר הזו מפיקה

07/07/2015

הקיסר - זה רק אני והטרומבון שלי

ברלין היא ללא ספק העיר האהובה עליי ביותר. ביחד עם אמסטרדם, טוקיו וניו יורק, לאו דווקא בסדר הזה.

בכל פעם שאני נוסעת לנסיעה אורבנית, גולת הכותרת, החוויה, הנקודה הארכימדית וההנסיון למצות את העיר מתמקדים בטעם ובמראות. בנסיעה האחרונה שלי לברלין החלטתי להתמקד בסאונד.

יום ראשון אחר הצהריים. שיטוט אקראי באחד הרחובות הצדדיים שיוצאים מהקו-דאם, רחוב הקניות שהיה סגור ושומם בצורה מעליבה ממש – הביא אותי לבמה המאולתרת הזו. אין כמו שילוב של סווינג ובירה, בודאות. בטח כשזה בחינם.

סווינג ובירה תיכף מתחילים סווינג ובירה ביום ראשון אחר הצהריים

 

את בוקר יום ראשון מומלץ להקדיש לשוק הפשפשים שב Mauerpark. לא רק בגלל המציאות, דוכני האוכל והאווירה הקרנבלית. בגלל שבסמוך לשוק, יש מגוון של הופעות שלא כדאי להחמיץ.

הטרומבוניסט הזה, למשל, מעבר לכך שמדובר בגאון מוזיקלי ששולט בכל הז’אנרים, מסווינג ועד בלוז, הטכניקה העיקרית שלו היא אלתורים. והכל זורם: זמרת אופרה מבוגרת, נערה גוטית צעירה. בזו אחר זו עלו לבמה שלו, פצחו בשירה, והצטרפו אליו עם פראזות מוזיקליות משלהם. הבחור לא התבלבל לרגע, ואף סימפל און ואת עצמו בעזרת הציוד שלו, תוך כדי נגינה. עונג חד פעמי.

embedded by Embedded Video

מופעים נוספים באותו יום היו חמודים לא פחות, נדמה היה שזה ספונטני, אבל לפי הקצב שבו התחלפו המופעים בנקודה מסוימת, ברור שיש סדר ושיטה. בכל זאת, גרמניה.

בלוז לא כנעני

היה גם קוסם

וגם קוסם

וצלילי השקט:

הסאונד של סיילנס

עוד מהבלוג של אסנת עופר

תצוגה מקדימה

פוקאצ'ות מטריפות

מאד פשוט להכין את הלחם האיטלקי הזה, ויש כל כך הרבה אפשרויות לגיוון ולאילתורים, שחייבים פעם אחת לנסות. המתכון הזה נולד בהתקף של רעב ויצירתיות. אתם מוזמנים לאמץ אותו ולפתח...

תצוגה מקדימה

יין על הפנים שלי

יין ועיסויים - כמעט כמו טיפות גשם על עלי וורדים ושפמים של חתולים  - הם שניים מהדברים שעליי חביבים. וכשהם באים יחד, קשה לחשוב על אושר גדול יותר. טוב, אולי שעות שינה, ועוד כמה דברים שאפשר לעשות אחרי יין ועיסויים, אבל לא נרחיב...

תגובות

פורסם לפני 5 years

אחר הצהריים בברלין

איזו עיר מופלאה. זו הפעם השנייה שאני מגיעה לברלין ויש לי הרגשה שעוד לא ראיתי עשירית. בפעם הקודמת, לפני 6 שנים, לקח אותי כתב ידיעות אחרונות לסיור ברחוב ברגמן (Bergmannstrasse), ברובע קרויצברג (Kreuzberg), שהיה תחת שיפוצים...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה