הבלוג של אסנת אלדר

רק בשמחות (על אירועים וחיות

בשני העשורים שביליתי בתחום הפקת האירועים שימחתי רבים. זה הזמן להמשיך. כותבת מילים: תכנים משמעותיים, נוגעים, מרגשים (נאומים, הנחיות והגיגים לכל דורש) ולומדת: משפטים. וחושבת: ונהנית לחלוק איתכן.

עדכונים:

פוסטים: 46

החל מיולי 2010

אסנת אלדר – כותבת

29/08/2017

בשיר “מחכה” ריטה שרה ש”ביום אחד זה יקרה”.  לא מדוייק. תהליכים של שינוי אינם קורים ביום אחד. הם מתחילים כשמשהו מתחיל לזייף וכשדברים ששרתו נאמנה בעבר כבר לא עושים את מלאכתם עבורנו. כשמטרות חדשות מסומנות. כשמתבגרים. כשהתובנות כבר בשלות.

עבורי זה התחיל אי שם במחצית העשור הרביעי. והייתי מוכנה – אבל מבולבלת. והתחלתי לברר עם עצמי, בסיועם של אחרים חשובים, מה הלאה.

והנה אחרי תהליך ארוך של שאלות וזיקוקים אני ניגשת לכתוב עוד פרק בספר החיים הצבעוני שלי:

למעלה מ-20 שנים בתחום הפקת האירועים באו אל סיומן.

אוכל לסכם שהיה מסעיר – מרגש – מרתק – אינטנסיבי, מלא ברגעי שיא ושמחה (וגם כמה דקות פחות מלבבות). התחום היה טוב אלי. האנשים שבו היו נפלאים אלי.

אבל… מיציתי.

כיום, במקביל ללימודי המשפטים, אני ממשיכה לעסוק במילים,

ומפנה את שלל כישוריי (בענווה) לתחום הכתיבה:

כתיבת נאומים, כתיבת דברי הנחיה, יצירה וניהול תוכן לאירועים ותוכן רשתי.

אז… מוזמנות להזמין, ומוזמנות  להמליץ  על כותבת קולחת – נוגעת – מדוייקת ומוצלחת (ושוב בענווה). אסנת אלדר – כותבת.

ולכל מי שהדברים כבר לא אותו הדבר עבורה  ממליצה: תנשמי עמוק, תתייעצי, תחשבי ותשקלי. תני מקום וזמן ל”רוחות של שינוי” לעבור במחוזותייך. זה יהיה מטלטל, מלא בבחינה עצמית. מפגש מחודש עם מי שהיית ומי שאת עכשיו ומי שתרצי להיות. ואז… זה יקרה.

עוד מהבלוג של אסנת אלדר

תצוגה מקדימה

בוקר טוב צ.ה.ל

כבר כמה שנים אני מתכוננת ליום הזה. כמה שנים שאני מסתכלת עליה ומרגישה כמה הזמן שאול. כמה כל מה שהכרתי עד היום וטיפחתי ואהבתי, הולך להיות עכשיו בעיקר נחלתם של אחרים. לא נתתי לרגע הזה להגיע שניה אחת קודם. אבל הנה זה בא. המהממת...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

החופשה היוונית שלי

נשחקתי. אפילו עד זרא. עד הנקודה הזו שאין לך חשק לראות, לשמוע או להרגיש אף אחד מהסביבה הקרובה שלך בסביבה הקרובה שלך. נקודת זמן כזו שבה אני מרגישה שהקשרים נפרמים, שהעבר צריך להיות מונח מאחור ומשהו חדש כדאי לו שיווצר. אני...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

טקס פרסי רפפורט 2013

יום רביעי. 19:00 פואיה הבנין החדש של מוזיאון תל אביב מתחיל להתמלא. התרגשות. אני מזהה בקלות את מונא אלחבניין לבושה בבגדיםמסורתיים. ניגשת לאמר שלום ומייד נעטפת בחיבוק ענק. ...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה