הבלוג של אושר אמיתי

oshra

הי לכולן, שמי אושרה פחימה-שמש, נעים להכיר :) אני מעצבת גרפית וסטייליסטית, מתמחה בעיצוב תדמית אישית ועסקית. הבלוג מחבר בין עיצוב גרפי, אופנה והגשמה; אישית, מקצועית ובכלל. קצת עליי? סוגרת 34 קייצים, נשואה באהבה, בוגרת ויצו, גרה... +עוד

הי לכולן, שמי אושרה פחימה-שמש, נעים להכיר :) אני מעצבת גרפית וסטייליסטית, מתמחה בעיצוב תדמית אישית ועסקית. הבלוג מחבר בין עיצוב גרפי, אופנה והגשמה; אישית, מקצועית ובכלל. קצת עליי? סוגרת 34 קייצים, נשואה באהבה, בוגרת ויצו, גרה בצפון, אוספת חוויות, מכורה לסדרות, מאוהבת בצורות גאומטריות, טקסטורות, צבעים ומילים. מוזמנות לעקוב אחריי :) || [email protected]

עדכונים:

פוסטים: 24

החל מנובמבר 2012

זה הגיוני שטיילור סוויפט תקדם את הקליפ החדש שלה, נכון? אבל למה גם לינה דאנהם מקדמת את הקליפ? ובכלל, שמתן לב לשינוי התדמיתי שלינה דאנהם (“בנות”) עשתה לאחרונה? איך פתאום היא מתלבשת מדוייק והאישיות הייחודית שלה בולטת מבלי להתאמץ? שיחה קצרה על טיילור סוויפט, לינה דאנהם, מיינדפולנס וסטייל מדויק.

18/05/2015

טיילור סוויפט היא תופעה שראויה להרשם בדפי ההיסטוריה. יש הרבה יוצרים מוכשרים; חלק יותר, חלק פחות, עניין של טעם, אבל לא רואים הרבה אמנים צעירים חדורי מוטיבציה כמו טיילור סוויפט. את העקשנות הזו, השאפתנות שמהולה בקורטוב כריזמה, אני מאוד מעריכה ועל כן, עוקבת אחרי הגברת סוויפט עוד מאז היותה עלמה צעירה שמנגנת אקורד וחצי בגיטרה ושרה על לבבות שבורים ומלכת הכיתה בתיכון.

בשבועות האחרונים הייתי ערה לתופעה של ממש. זה הגיוני שטיילור סוויפט תקדם את הקליפ החדש שלה, נכון? אבל למה גם קארה דלווין, ג’יג’י חדיד, ג’סיקה אלבה, היילי וויליאמס ולינה דאנהם יקדמו את הקליפ? ולמה שהקליפ יחשף דווקא בפסטיבל קאן? איזה מסתורין!

התעלומה נפתרה הבוקר כשצפיתי סוף סוף בקליפ החדש, בהפקתה של הגברת סוויפט, עמוס בסלבריטיס מכל הסוגים, מחווה לסרטי פעולה ובמרכזו בולט לי דבר אחד. השינוי שעברה לינה דאנהם.

ובכלל, מתחשק לי לדבר על לינה דאנהם כבר הרבה זמן.

זוכרות את לינה של לפני שנתיים-שלוש? בהתחלה של הסדרה “בנות”? שילובי בגדים הזויים, תמונות בטרנינג בלי חלק עליון (או תחתון, אין בושה), אטיטיוד חצוף של “אני לא שמה ז*!”, כמו… האחות הקטנה של כולנו. תמיד מגיעה לראיונות ולטקסים במראה כמעט-נכון אבל לא נכון בכלל? זוכרים אותה?

לפני קצת פחות משנה חל בה שינוי.
פתאום הגיעה לראיונות לבושה במדוייק; בגדים שמחמיאים גם למבנה הגוף שלה וגם לאישיות הייחודית שלה, פתאום הכל נראה טבעי ולא מתאמץ. פתאום הבגדים שלבשה בטקסים נראים שנבחרו בקפידה ובהצלחה. פתאום הפכה מזו שצועקת ומנסה לבלוט לזו שפשוט בולטת באיזי, בניחותא.

באחד מהפוסטים של לינה דאנהם באינסטגרם היא רמזה על שימוש בסטייליסטית.
חפרתי קצת באינטרנט וגיליתי שאין מידע מדוייק בעניין, הרבה מאמינים שאכן החליטה להשתמש בשירותי סטיילינג ויש הטוענים שפשוט קיבלה עצות סטיילינג מחברותיה הטובות סופיה אמרוסו (הנאסטי-גירל בכבודה ובעצמה) ולא אחרת מ… טיילור סוויפט! שמועה או לא, לי זה ברור כשמש. השינוי הוא משמעותי!

560x560_lena

מכירים את המונח “מיינדפולנס”?
מה זה מיינדפולנס? זו הבחירה להכיר במי שאנחנו, בלי שיפוטיות, בראיה מציאותית ומלאת כבוד, לבחור להניח מאחורינו את כל מה שאינו משרת אותנו ולשנות את עצמנו או את סביבתנו בכדי לשמור על אורח חיים יציב, כנה ומאוזן עד כמה שאפשר.
המודעות הזו קיימת גם בלבוש.
זה בדיוק ההבדל בין להתלבש בחוסר מודעות מוחלט או להתלבש בתודעה נקיה וממוקדת: תוך הבנה אמיתית ולא שיפוטית של הגוף שלנו, של האישיות שלנו ושל הסביבה שלנו.

לינה דאנהם בקליפ של טיילור סוויפט? הו! היא מודעת. היא נראית נהדר.
rs_600x600-150510145914-600-bad-blood-taylor-swift-lena-dunham_copy

כשאת מודעת לעצמך; למבנה הגוף שלך, לערכך, לחוזקות שלך, לחולשות שלך; אף אחד לא יכול עלייך.

אם לינה דאנהם יכולה להראות נהדר גם את יכולה, ללא ספק.

לא לכולן יש את סופיה אמרוסו וטיילור סוויפט בחיוג המהיר שלהן בטלפון, אבל שירות של סטייליסטית הוא כבר מזמן לא פריווילגיה של העשירים בלבד, הוא ממוקד, הוא מותאם במיוחד בשבילך ועבור צרכייך, והוא מתחבר למיינדפולנס שאת גם ככה מסגלת לעצמך בכל תחומי החיים; בעבודה, בהורות, בכלכלה, בתזונה ובכלל.

560x560_BFFstyle

אז תרשי לי להציע לך חברות ולהיות החברה הטלפונית שלך, הטיילור סוויפט שלך, הסופיה אמרוסו שלך, זו שאת פונה אליה כשאת צריכה לדעת איך ללבוש את הבגד באופן שהכי מתאים לך.

שלך,
ה-
BFF  שלך לענייני סטייל וסגנון,
אושרה

ובינתיים; תהני מהקליפ החדש של טיילור סוויפט :)
https://www.youtube.com/watch?v=QcIy9NiNbmo

עוד מהבלוג של אושר אמיתי

אז הנה אני! רשומה ראשונה בבלוג של יוצרת

אז הנה אני; נעים מאוד, אושרה פחימה-שמש. אני מעצבת; בגדים, גרפיקה, מאיירת, רושמת, כותבת, מצלמת. אני אוהבת להתאים צבעים וגזרות. מירקמים, צורות גאומטריות ואותיות עושים לי שמח. לפעמים העולם מנסה לאלץ אותי לבחור תחום התמחות אחד...