הבלוג של אושר אמיתי

oshra

הי לכולן, שמי אושרה פחימה-שמש, נעים להכיר :) אני מעצבת גרפית וסטייליסטית, מתמחה בעיצוב תדמית אישית ועסקית. הבלוג מחבר בין עיצוב גרפי, אופנה והגשמה; אישית, מקצועית ובכלל. קצת עליי? סוגרת 34 קייצים, נשואה באהבה, בוגרת ויצו, גרה... +עוד

הי לכולן, שמי אושרה פחימה-שמש, נעים להכיר :) אני מעצבת גרפית וסטייליסטית, מתמחה בעיצוב תדמית אישית ועסקית. הבלוג מחבר בין עיצוב גרפי, אופנה והגשמה; אישית, מקצועית ובכלל. קצת עליי? סוגרת 34 קייצים, נשואה באהבה, בוגרת ויצו, גרה בצפון, אוספת חוויות, מכורה לסדרות, מאוהבת בצורות גאומטריות, טקסטורות, צבעים ומילים. מוזמנות לעקוב אחריי :) || [email protected]

עדכונים:

פוסטים: 24

החל מנובמבר 2012

“אכפת לי, אבל אני לא שמה פס” היא התובנה הכי כנה שהגעתי אליה בשנה האחרונה. רשימת מסקנות לקראת יום הולדת 33.

22/06/2014

חודש ימי ההולדת התחיל באופן רשמי. מדובר בחודש חגיגי שלם שבו כל בנות משפחתי מחליפות מספר והנה אני, חודש לפני 33, זמן מצוין להפקת לקחים ומסקנות מהשנה ה- 32 לחיי.

אכפת לי, אבל אני לא שמה פס.

I Care

אם לתמצת את המחשבות לכדי משפט אחד, זה המשפט בהחלט.

הכוונה היא שאכפת לי מהרבה דברים: מהסביבה, מבעלי החיים, מבן הזוג, מהמשפחה, מהחברים, ממכרים, מקולגות ואפילו לאחרונה גם מעצמי.

אני מקפידה על דיאטה ידידותית לבעלי החיים, ממחזרת, מתפעלת קשר צמוד ואוהב עם בני משפחתי הקרובה, רעיה נאמנה. יש לי קבוצת חברות שאני אוהבת (ומקווה שמצליחה להעניק להן אוזן קשבת וחיבוק כנה), פעילה ברשתות החברתיות, משתדלת שלא לפספס אף יום חשוב בחייהם של מכריי הותיקים והחדשים. לוקחת ויטמינים, נמנעת ממוצרים שאסור לאכול ומשתדלת להיות יותר פעילה גופנית למרות שזה קשה לחובבת כורסאות שכמותי.

למדתי אחרי קרוב ל- 33 שנים על הכדור המופלא הזה שעליי לקחת את לוח הזמנים שלי ולהמשיך להשתדל לשבץ בו את כל העולם אבל להתעקש ולפנות זמן ומקום גם לעצמי.

למדתי להגיד לא כשצריך.

למדתי להכיל את ה”לא”ים של אחרים כלפי.

למדתי להשתדל להיות פחות ביקורתית כלפי אחרים וגם כלפי עצמי. אני מושלמת באופן בלתי מושלם! כה אמר ג’ון לג’נד באחד משיריו.

למדתי להתאים את הבגד למבנה הגוף העקלקל שלי ולא להפך. מספיק לנסות להשתחל לגזרות שלא הולמות אותי.

הבנתי שאני יפה כשנוח לי ונוח לי על נעליים שטוחות, בשמלות כותנה נעימות ושיער טבעי (בגוונים שמתחלפים לפי מצב הרוח, אבל גלי וטבעי).

ואני לא שמה פס על אלה שמצפים ממני שבגיל שלי אהיה אחרת; פחות צבעונית, שכירה ולא עצמאית, להפסיק לנסות להתפרנס מעיצוב ואמנות, לרכוש בית, לעשות רישיון, להחליף לרכב יותר חדש, להפסיק לצפות בכל כך הרבה סדרות טלויזיה, לדבר על אבקות כביסה ואוכל לתינוקות, להקשיב לעידן רייכל ולא לרדיוהד, להפסיק לצבוע שיער כל שני וחמישי ו… “תגידי, את לא רוצה כבר להתמסד? את לא חושבת שהגעת כבר לגיל?”

אז נכון, אני לא הולכת ונעשית צעירה יותר. אבל זה לא אומר שמעתה ואילך מכבים את הצבע ועוברים לחיים בשחור לבן!

אז חודש לפני ש 32 הופך ל 33, בואו נרים כוסית לחיי חיים צבעוניים!

נשיקות,

אושרה

———{@

נ”ב של רשימות!

חמשת הדברים שהכי הייתי רוצה ליום ההולדת שלי: 1. טיסה בכדור פורח 2. גיטרה ורודה 3. אלבום של דן ווילסון 4. גיר כחול לשיער 5. ביקור באופרה

ונקנח בשיר:

Scarlett Johansson – I Don’t Wanna Grow Up

עוד מהבלוג של אושר אמיתי

אז הנה אני! רשומה ראשונה בבלוג של יוצרת

אז הנה אני; נעים מאוד, אושרה פחימה-שמש. אני מעצבת; בגדים, גרפיקה, מאיירת, רושמת, כותבת, מצלמת. אני אוהבת להתאים צבעים וגזרות. מירקמים, צורות גאומטריות ואותיות עושים לי שמח. לפעמים העולם מנסה לאלץ אותי לבחור תחום התמחות אחד...