הבלוג של מור אפריאט

בריאות האשה

מור אפריאט ND, מטפלת מוסמכת ברפואה סינית. אני מטפלת ברפואה סינית ובצמחי מרפא מעל 17 שנה, ההתמחות שלי היא ברפואת נשים סינית בתחום הגניקולוגיה אנדומטריוזיס ובעיות גניקולוגיות אחרות, התמחות בנשירת שיער, צמיחה מחודשת וחיזוק... +עוד

מור אפריאט ND, מטפלת מוסמכת ברפואה סינית. אני מטפלת ברפואה סינית ובצמחי מרפא מעל 17 שנה, ההתמחות שלי היא ברפואת נשים סינית בתחום הגניקולוגיה אנדומטריוזיס ובעיות גניקולוגיות אחרות, התמחות בנשירת שיער, צמיחה מחודשת וחיזוק הגוף והנפש.

עדכונים:

פוסטים: 2

עוקבים: 17

החל מינואר 2014

אורח החיים של האישה במאה ה-21 מזמן לה אתגרים רבים ומורכבים. רכישת השכלה גבוהה וטיפוח קריירה לא מחליפים את תפקידיה המסורתיים – רעיה, אימא ובת – אלא מתווספים אליהם. הציפיות והעומסים נותנים את אותותיהם הגופניים והנפשיים, במיוחד בכל הקשור למחזור החודשי, בעיות פוריות, היריון, לידה, תופעות גיל המעבר וכדומה. באתר תמצאו מאמרים רבים העוסקים במחזור לא סדיר ובהיעדרו, בכאבי מחזור, בעיות פוריות, שחלות פוליציסטיות, תופעות גיל המעבר ועוד.

לרפואה הסינית ולרפואת הצמחים הידע והיכולת לטפל בבעיות אלו, למצוא להן פתרון קל ומהיר יחסית ולהשיב לגוף את האיזון העדין של גוף ונפש, החשוב מכול לצורך החלמה מלאה.

עוד מהבלוג של מור אפריאט

סובלת מנשירת שיער? את לא לבד

אם את סובלת מנשירת שיער, אני רוצה להציע לך פתרון ייחודי, טבעי ויעיל שפיתחתי במשך שנים לטיפול בנשירת שיער אצל נשים. אני מור אפריאט, מטפלת מוסמכת ברפואה סינית עם ניסיון של 15 שנה.  מתמחה בטיפול בנשים בבעיות הנובעות מחוסר...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה