הבלוג של orpaz

orpaz53

מאמנת רגשית מלווה אנשים בתהליכי שינוי וריפוי מרצה, סופרת ומנחת מעגלי נשים. מחברת הספר "הפחדים שלי הם לא אני" יוצרת קלפי מהפ"ך (מדיטציה, הכרת תודה, פעילות פיזית, כתיבה)

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מיוני 2018

בחרתי להשקות את הקול המקדם בתוכי “את יכולה יותר” כן אותו אני מגדלת, מטפחת ומשקה. חלומות נועדו להגשמה. “אל תיתן למי שוויתר על החלומות שלו לשכנע אותך לוותר על החלומות שלך” זיג זיגלר”

09/07/2018

ירון יקר

היום בדיוק לפני שנתיים הכרנו, באחת ההרצאות שהעברתי בתל אביב, הגעת יומיים לפני לארץ מלונדון הרחוקה. חיכית בהשתוקקות רבה שאחרון האנשים יצא מהאולם, ניגשת בחיוך שיש רק לך, נראה מרוצה משהו.

הצגת את עצמך כאחד מהמנהלים של TED , היה קשה לי להסתיר את התרגשותי, הקול שלי רעד והמילים התבלבלו להם, אני לא זוכרת מתי הייתי ככה מבולבלת. המשכת להתפעל מהנוכחות שלי באולם, בעודך נרגש התחלת לשאול אותי שאלות, ואני עניתי בשמחה, אמרת שיש לך משהו מעניין עבורי ושאני עוד אשמע ממך, ביקשת כרטיס ביקור וללא מילים נוספות יצאת מהחדר ואת חותמך השארת.

קהל

אותו לילה לא עצמתי  עין, בטני נרגשת וראשי מלא במחשבות והמון קולות, חלקם מחזקים וחלקם מחלישים, אני בוחרת להתמקד בקול החזק בתוכי “את יכולה יותר”  ולהגדיל אותו .בהודיה על כל הטוב שנכנס לחיי ובלחישת תודה אני עוצמת את עניי אל תוך הלילה.

בבוקר אני מתעוררת כמו מתוך חלום ליום חדש, כולי מלאה בתקוה שירון יתקשר, בדמיוני אני רואה את עצמי עומדת על הבמה , בשמלה אדומה, הקהל מריע בהתפעלות ואני מלאה בסיפוק וחיוך רחב מאוזן לאוזן המבטא אושר.

בוקר חדש השמיים בהירים,  אני מסיטה את הווילון ולפתע צלצול טלפון מהדהד בחלל החדר, מעבר לקו נשמעת אישה בשנות ה-40 לחייה, שלום שמי ג’ני אני המזכירה של ירון, נתבקשתי להתקשר אלייך ולבשר לך שאנחנו עורכים בחודש אוגוסט מרתון הרצאות TED בנושא “יציאה ממעגל הסבל” ירון ביקש שאזמין אותך להיות חלק מפאנל המרצים, לכן עלי לקחת ממך מספר פרטים.

pixabay

pixabay

אני צובטת את עצמי, ושואלת האם זה חלום או אמיתי? מרוב שאני צובטת חזק נהיה לי אדום ביד, היא ממשיכה, פרטים על משך ההרצאה תקבלי מדורית, שתתקשר אלייך בימים הקרובים, בכדי שאוכל להכין לך כרטיס טיסה ואירוח במלון עלי לקבל ממך במיל צילום דרכון, בשדה התעופה ימתין לך נציג שלנו עם שלט שנושא את שמך, הוא יעביר אותך למלון ומשם אנחנו ניצור אתך קשר בהמשך.

אני סוגרת את הטלפון, ידיי עדיין רועדות, ממש ללא שליטה ואני צורחת מאושר. צריך להתארגן מהר סדר וארגון זה הצד החזק שלי, כמובן שהכל מתוקתק תוך מספר ימים, אני על המטוס ללונדון להרצות ב TED.

בשמלה אדומה על הבמה מול קהל איכותי ומרותק אני מעבירה את המסר שלי לעולם, גאה בעצמי ובמי שהפכתי להיות. רוצה להודות לך שהגעת לשמוע את ההרצאה שלי בתל אביב, שגרמת לי להאמין בעצמי וביכולות שלי,תמכת בהגשמה ומימוש החלום שלי, שפתח עוד הרבה דלתות להמשך מסע חיי.

עוד מהבלוג של orpaz

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 12 months
תצוגה מקדימה

הפחד שלך הוא לא את

פחד פחד פחד כמה אפשר לפחד? בכל רגע ורגע הוא מגיע כאורח,מה תפקידו של הפחד בחיי?האם הוא מגן עלי? האם בכלל הפחד הזה הוא שלי? או שאספתי אותו בדרך?הוא מגיע לפרקים כרגש, בצורת מחשבות, וגם בהתנהגות, לפעמים הוא מתחפש לכעס או לייאוש....

תגובות

פורסם לפני 11 months
תצוגה מקדימה

מה בין אשמה, תאונה ושיעורי חיים

אשמה הוא מצב רגשי שבו האדם מאמין שהוא התנהג  בצורה לא מוסרית בכך שעשה מעשה שלא היה צריך להיעשות. ההתנהגות הזו מפעילה בו רגש טבעי שהוא סוחב איתו במהלך הרבה שנים.  להתנהגות זו, אני קוראת "השק" שנמצא על גבינו והולך איתנו לכל...

תגובות

פורסם לפני 10 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה