הבלוג של ornilev

אורני מדבר לקיר

עדכונים:

פוסטים: 10

החל מאוקטובר 2010

לא בכדי אנו לפעמים חושבים שעל מנת לעלות את ערך הדירה שלנו אנו חייבים לבצע שיפוץ. זה לא משנה אם אנו מתכוונים להשיאר לגור בדירה או לא, אבל מה שבטוח. לפעמים שיפוץ ולאו דווקא ייסודי יקפיץ את ערך הדירה.

הרבה מאוד אנשים מאוד מקפידים על הצורה ולאו דווקא על התחזוקה. אני חושב שדווקא במקרים כאלו בהם אתם גם מעמידים אלטרנטיבה של צורה ותחזוקה, גם אנשים יותר יאוצו לרכישת הדירה. החלפת קרמיקה בדירה ישנה מאוד היא כמעט בגדר חובה. גם אם אתם רק רוצים להשכיר את הדירה, זכרו כי הרבה מאוד אנשים מודדים ערך של דירה לפי מצב הקרמיקה בחדר אמבטיה. החלפת קרמיקה נותנת לנכס משמעות חדשה, יוקרתית יותר ורעננה יותר. הדירה שלכם יכולה להיות בתוך בניין משנות אנו באנו ארצה, אבל עם שיפוץ נכון, החלפת קרמיקה גרניט פורצלן או כל קרמיקה חדשה אחרת, הדירה שלכם יכולה לקבל את החיזוק המשמעותי לו היא זקוקה בכל הקשור בעסקה העתידית שאתם רוצים לבצע עליה.

חדרי אמבטיה בדירות ישנות הן בדרך כלל מכשול קבוע וקיים. על פניו כאשר אנו עוסקים בחדר אמבטיה עלינו לבחון היטב החלפת קרמיקה. כאמור חיפוי קירות לחדר אמבטיה מוכרח להיות בחשיבות עליונה בסדר העדיפויות בכל הקשור בשיפוץ הבית. כאמור הרטיבות והלחות שהם נקודת התורפה העיקרית בחדר אמבטיה, צריכות להילקח בחשבון. בנייה נכונה של מקלחונים, בין אם אלו מקלחונים פינתיים או קטומים, צריכה להיות עם חלונות זכוכית ודלתות הזה עם גמויות אוטמות על מנת שהמים לא ישפריצו מחוץ למתחם המקלחון.

רוב האנשים שבאים לרכוש דירה מסתכלם קודם כל על מצב האמבטיה. הדבר חשוב פי כמה מונים אצל נשים. אף אישה לא תרצה שהמקלחת הביתית שלה תהיה איזה מקום מעופש. לכן, אם אתם מתקצבים החלפת קרמיקה לבית, בדקו היטב האם אתם יכולים לעשות זאת בכל הבית. אם לא, השקיעו קודם כל בהחלפת קרמיקה לחדר אמבטיה. אם וכאשר יישאר  לכם תוספת כסף, תוכלו לבצע חיפוי קירות או החלפת קרמיקה באזור בעייתים נוספים בין אם זה במטבח שכאמור, גם שם הקרמיקה היא דבר משפיע ומשמעותי וכמובן אם יישאר לכם כסף אז אפשר גם להחליף בסלון.
כיום ערך של דירה בין אם היא להשכרה או מכירה נמדד רבות אם הדירה עברה שיפוץ לפעמים ההפרש נממד בין 200 אלף שקלים ועד חצי מיליון שקל בעלות הדירה שיכולה לנסוק לשמיים עם שיפוץ חכם, פרקטי ואסתטי.

עוד מהבלוג של ornilev

חשיבות מערכות קירור

מערכות קירור נדרשות בכל תחום בו נסתכל, המאמר הזה יעסוק בתחום התרופות והצורך החשוב של מערכות קירור. מערכות קירור דואגות לשמור את...

תגובות

פורסם לפני 9 years

עיצוב גני ילדים - העבודה החדשה של מעצבי חדרי ילדים

כיום יש משמעות רבה לעיצוב גני ילדים בצורה חדשנית מן הקאנון השונה שאנו מכירים מילדותנו. לא פעם אני רואה גני ילדים מעוצבים בצורה שונה ומיוחדת כזאת שמציתה את הדמיון. למה היום יש השקעה בעיצוב יותר מאשר פעם. אני חושב שזה קשור...

תגובות

פורסם לפני 6 years

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה