הבלוג של ornia

ornia

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מיוני 2018

הד האנטר למנכ”ל ארגון או קשרים לקהילות בחו”ל

12/07/2018

משימת אתגר 3, בקורס דיגיטליות בעסקים: תכתבו את החלום שלכן, את הלקוח החלומי שאתן רוצות.

זה נפלא לאמן אחרים אבל לשים את כובע המאמנת של עצמי? אז מה אם ליוויתי כבר מאות אנשים בדרך למימוש החלום שלהם? זה נחמד שיש לי סט שאלות מופלאות לזיקוק התשוקה דרך הפחדים והחששות, מודה שלעצמי זה אחרת.

עמוק בפנים יודעת שאני ראויה לעשות זאת הפעם ברמת ליטוש יהלום, רק אני יכולה להניע את זה למציאות. אחרי נשימה או שניים והשתקה של העורבים שמנקרים בלי סוף במחשבות, זה מתגלגל כמו אבן החוצה.

אני מוכנה לגמרי לפרוץ את החומות ולטפס למדרגה הבאה. רשמתי מספיק קילומטרז’ ואתגרים בליווי פרטני של תהליכים עם עסקים ואנשים ועכשיו הגיעה השעה לעשות זאת מול הרבה אנשים. ובמקום לקוח חלומות אחד, אני מפרגנת לעצמי שניים (תכוונו גבוה מאד, מקסימום תפלו למקום גבוה).

אני מחפשת אותך, בעלים או מנכ”ל של ארגון שמבין שכדאי להשקיע במנייה הכי מניבה שלו,בעובדים. שמוכן להשקיע לחזק את השרירים המנטלים שלהם כדי שגם בעבודה הם יהיו במקסימום. כמאמנת שבילתה מספיק שעות גם על מגרש הכדורעף, הבנתי שהנוסחה הטובה ביותר להצלחה לא מבוססת על אקראיות אלא על התמדה.

אני רוצה להעביר באופן קבוע תכנים בארגון הכוללים סדנאות,קורסים, ומפגשים אישיים.

עולמות תוכן מגוונים החל מחומרים מקצועים דרך העשרה ,חשיבה יצירתית ועוד הפתעות השמורות במערכת.על יתר הפרטים נדסקס בפגישה אישית.

rsz_חיזוק_שריריםשרירי ההצלחה הם אלה שבאמת משפיעים בחיים. (צילום: אורנה שדה, קרדיט לדוגמן הבית)

ועכשיו תור האח תאום שחיכה בסבלנות לצאת לאויר העולם, החלום השני מגיע :

בכל פעם שאני פוגשת אנשים, לוקחת מהם משהו וזה המקור הטוב ביותר בשבילי לחידוד הכלים להיות מאמנת טובה יותר. עבורי אנשים הם אנשים, לא משנה על איזה נושא ובאיזו שפה הם מדברים. זה יכול לקרות עם בעל עסק משפחתי של 4 דורות שאני מלווה או בשיחת נפש על החיים עם המקומיים במלדיבים שאנחנו משכשכים במי הטורקיז של ההאוקינוס וברקע שוחים כרישי חול ידידותים.

כאן אני צריכה את העזרה שלכם, אנשים שגרים מעבר לים, שיכולים לעזור לי

להגשים את החלום להעביר סדנאות בחו”ל

אני מנחה סדנה יחודית המבוססת על כלים אימונים ועל תחביבי לצילום בשם “לחייך לחיים כמו למצלמה”, זו סדנה חווייתית  בהשראת עולם הצילום שמציעה כלים לשיפור תקשורת ומערכות יחסים ומתאימה לכל אחד.

אני מחפשת את הקשרים והחיבורים למקום או קהילה ,בהם אוכל להעביר מספר סדנאות

צריכה עזרתכם בארגון, שיווק, לוגיסטיקה ושאר מנהגים מקומים.

לא משנה באיזו מדינה, שולטת בשפות עברית, אנגלית וצרפתית, עם הקשרים שלכם החלום יהיה יותר אפשרי.

 

עוד מהבלוג של ornia

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 6 months
תצוגה מקדימה

רק תזכרי מה שאת כבר יודעת

איך הפכתי ממאמנת צעירה בכדורעף למאמנת בעלי עסקים ואנשים? תכתבי בלוג ראשון, אבל על נושא אחד בלבד. איך אבחר מתוך כל מה שיש לי להגיד? מחשבות עפות לי בתוך הראש, עולות ויורדות....

תגובות

פורסם לפני 6 months
תצוגה מקדימה

עצמאי אבל לא לבד

 עצמאי. העסק שלו להביא כסף הביתה בסוף היום .סרילנקה (צילום: אורנה שדה) כבר שנים שאני פוגשת אותם, את האנשים שחלמו לעשות משהו שהם אוהבים ופתחו עסק משלהם. לא משנה איזה סוג עסק...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה