הבלוג של ornia

ornia

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מיוני 2018

סתם כי בא לי

איך הפכתי ממאמנת צעירה בכדורעף למאמנת בעלי עסקים ואנשים?

תכתבי בלוג ראשון, אבל על נושא אחד בלבד. איך אבחר מתוך כל מה שיש לי להגיד?

מחשבות עפות לי בתוך הראש, עולות ויורדות. פתאום זה הגיע כמו פרפר לבן ועדין שהתיישב לי על הכתף, בנחת. עכשיו אפשר.

10 שנים אחורה, בסיום קורס אימון אני מתבקשת לכתוב חומרים לערכת המאמן שלי: דף פרופיל ,אני מאמין , חזון ויעוד ועוד מילים גבוהות שעברו משפת האימון לשפה היומיומית, כי באמת כשחוזרים על משהו אינספור זה בסוף נדבק.

מנהרת הזמן של המחשבות עוצרת בגיל 16. כל יום אחרי הלימודים הולכת לאימון כדורעף, משהו בענף הספורט הזה קסם לי במיוחד. הרשת שמפרידה בין הקבוצות המתחרות והעדר המגע הפיסי בינהן גרמו לי להתמכר לזה מגיל 14 ועד הצבא. משחקנית רגילה, הפכתי לקפטן הקבוצה, קורס מאמנים ועוד אחד במכון וינגייט ומהר מאד מצאתי את עצמי גם מאמנת קבוצת בנות צעירות ממני. אני? כן. בכל פעם שאני נזכרת בזה, הגוף שלי מצטמרר מחדש מהתרגשות.

אסימון שחיכה לגיל 40 הוביל אותי להבין ששום משרה המציעה נוחות, אתגר מקצועי או כסף לא תחליף את האדרנלין בגוף אחרי שהצלחתי להוסיף 2 נקודות לקבוצה שלי. הלכתי ללמוד קורס אימון מבלי שידעתי מה זה בכלל כי התחלתי להקשיב בשקט למה שאני יודעת. בדיעבד הכל התחבר לי.

היום, כשליוויתי כבר מאות אנשים ועסקים, הכדורעף הוא מקור ההשראה הראשון שעולה לי.

כל האתגרים שפגשתי על המגרש, הפיסים והמנטלים הכינו אותי בדיעבד לאתגרים גדולים גם בחיים האמיתיים. כשאני נתקלת בקשיים בתהליכי האימון, אוטומטית עולה לי התמונה ממשחק על המגרש, מרכזת את השחקניות, צועקת ,נותת הוראות ,מובילה ומנהיגה, לא רואה בעינים כלום חוץ מהכדור ואת התוצאה שאני רוצה להשיג.

.המגרש שהפך אותי למאמנת

זה הפך להיות חלק מה -DNA שלי כמאמנת.

מובילה,מנהיגה,מרכזת ממוקדת,מחוייבת,נאמנה, מכוונת מטרה ולא רואה בעיניים.

כיום,את מרכז המגרש תופסים המתאמנים שלי. הם מביאים את המטרה ואני עוזרת להם להפוך חומות לתוצאות. ותודה לרשת במגרש שהיתה בדיוק החומה המתאימה לי כנערה.

עוד מהבלוג של ornia

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 12 months
תצוגה מקדימה

איך אומרים מים וקמח בצרפתית? לחם השלום

השבוע התקיים בארץ שבוע הקולינריה הצרפתי ה- 7. כשקיבלתי הזמנה לארוע קפצתי שמחתי על הזדמנות לדבר בצרפתית ולהתקרב לשורשי הפרקופונים. כמו באגדות, התקבצו כל זכרונותי הקשורים בצרפת- שפה, נופים, ואוכל בסניף לגעת באוכל בראשון...

תגובות

פורסם לפני 3 months
תצוגה מקדימה

עצמאי אבל לא לבד

 עצמאי. העסק שלו להביא כסף הביתה בסוף היום .סרילנקה (צילום: אורנה שדה) כבר שנים שאני פוגשת אותם, את האנשים שחלמו לעשות משהו שהם אוהבים ופתחו עסק משלהם. לא משנה איזה סוג עסק...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה