הבלוג של Late Bloomerit

OrnaGattegno

אורנה גטניו, עיתונאית בתחומי עיצוב ולייף סטייל עורכת תוכן וצלמת חובבת ומזה שנתיים גם דוגמנית... תל אביבית מלידה ובכל הנשמה. עכברית עיר ואוהבת ים.

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מיולי 2019

09/07/2019

… משהו חדש מתחיל אצלי עכשיו …

אז מה התחלתי לעשות בגיל 60 : יצאתי ממערכת יחסים ארוכה מאוד , חזרתי לגור בעיר שלי תל אביב,  נהייתי בלונדינית, התחלתי לדגמן בקמפיינים ולעשות תצוגות אופנה,  הופעתי בתוכנית הבוקר בטלויזיה, התחלתי לצלם בסלולרי והצגתי תערוכת צילומים  והשנייה בדרך,  עשיתי קעקועים על האצבעות,  ויש לי עוד המון תוכניות.

אני מסתערת על החיים…וזו פריחה מאוחרת.ואני Late Bloomerit וזה מרגיש נהדר.

ובגלל שחשוב ליהנות גם מהדרך, אז אני הולכת בה ומסתכלת לצדדים וקוטפת לי חברות חדשות וגם חברים ומתכננת תוכניות שלא העזתי פעם לחשוב עליהן והכל אפשרי ומחכה שיגיע תורו. וגם הבלוג הזה….

אני מסתערת על החיים כי הם טובים וגם הקשיים והמהמורות והפחדים הקטנים ( או הגדולים)  שמבצבצים מדי פעם (באופן טבעי) מטופלים ומתועלים נכון יותר. חכמת הגיל או גיל החוכמה… פריחה מאוחרת היא פריחה מיוחדת…אני מרגישה אותה בכל הגוף והיא לא מגרדת או מעצבנת…היא ענוגה וחשובה לי.

בבלוג הזה אספר עליה ועל התפקיד שלה בחיי…ואיזה תובנות היא מביאה איתה, מה אני עושה איתה ומה היא עושה אתי ואיך…איך  היא טובה לי.

אתמול ב”זאפה” שמעתי את דני רובס שר:

משהו מתחיל מתגלגל ברחובות
משהו אחר יורד במדרגות
משהו קורה, תופס לו בזנב
משהו חדש מתחיל אצלי עכשיו
מישהו מוכר עומד ומסתכל
אמצע הרחוב ומישהו אוכל
כמה רעשים הופכים כבר למקצב
משהו חדש מתחיל אצלי עכשיו

דברים קורים תמיד בזמן נכון
באים הולכים בין ההמון
את עיניי תראי, ומגע מקרי בי
ניסים קורים, הכול עוד אפשרי …..

 

אז לחיי כל האפשרויות…..

20180617_064047 צילום מהנייד שלי                 IMG_8499צילום: ענת קובי

 

עוד מהבלוג של Late Bloomerit

כתוב בעור

צילום: ענת קובי את הקעקוע הראשון שלי עשיתי לפני 5 שנים. Late Bloomerit אין לי מושג מאיפה הגיע החשק הזה ,אך מרגע שהגיע אי אפשר היה לעצור אותי. היה ברור לי שזו תהיה ציפור... והיה ברור...

תגובות

פורסם לפני 11 שעות
תצוגה מקדימה

דוגמנית בת 60

איך הכל התחיל... לפני כשלוש שנים התפרסמה מודעה של מותג אופנה ישראלי "כותון" שהחליט לעשות קמפיין אופנה עם לקוחות. נקבע יום אודישנים ונפתחה הרשמה. לראשונה בחיי החלטתי ללכת....

תגובות

פורסם לפני 2 weeks

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה