הבלוג של Orly Levin

בדרך לעיר האזמרגד

היי אני אורלי, בת 32, עובדת בהייטק. את הכותרת לבלוג שאבתי מהספר הנודע 'הקוסם מארץ עוץ' כשהאינטרפרטציה שלי לסיפור הוא תיעוד המסע של דורותי בדרך אל מטרת העל שלה - הביתה. כמו דורותי, אני במעין מסע משלי. המטרה שלי כרגע לא ברורה,... +עוד

היי אני אורלי, בת 32, עובדת בהייטק. את הכותרת לבלוג שאבתי מהספר הנודע 'הקוסם מארץ עוץ' כשהאינטרפרטציה שלי לסיפור הוא תיעוד המסע של דורותי בדרך אל מטרת העל שלה - הביתה. כמו דורותי, אני במעין מסע משלי. המטרה שלי כרגע לא ברורה, אבל עדיין מסע. וזהו התיעוד שלי. תהנו :)

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מיולי 2010

נו טוב, זה היה ברור שזה ייקרה בסופו של דבר. גם השבוע הכי עמוס מבחינה רגשית, פיזית ומנטלית צריך להגיע לסיום והנה סוף השבוע הגיע סוף סוף ואני יכולה לנוח..

איזה מזל.

אז מה היה לנו? בסופ”ש שעבר החלטתי לעשות מעשה וניצלתי את העובדה שאמא שלי בחו”ל על מנת להפתיע אותה, ולטפל, אחת ולתמיד, בפגיעה שאני גרמתי לה בעקבות נסיעה ברוורס ביציאה מהחנייה. עם ההדרכה של המוסך ושל חברת הביטוח לגבי הפרוצדורות והניירת הנלווית, השארתי את הרכב במוסך ביום ראשון והיום סוף סוף לקחתי אותו חזרה ויצא מעולה.

כמובן שזה לא נשאר בגדר הפתעה לאורך זמן רב, כי הייתי חייבת לעדכן את אמא אתמול בנוגע לכל הסיפור, כי בכל זאת הפעלתי את הביטוח שלה – אל תסתכלו עלי ככה, אני מתכוונת להפקיד לה לחשבון את דמי ההשתתפות. לקח לי טיפה זמן להסביר לה מהמרחק הזה מה ואיך קרה, שלא לדבר על זה שלרגע, עם כל הכוונות הטובות שלי, חשתי בחוסר הביטחון ובתחושה שעשיתי משהו לא בסדר. היא אמנם מעולם לא העירה לי על כך או ציינה שאני צריכה לשלם בכל דרך שהיא את הנזקים, אבל נראה לי שזה מה שהכי הציק לי כל הזמן הזה.

אז עשיתי את זה. אמא בסופו של דבר קיבלה את זה והתוצאה בהחלט שווה את זה.

מעבר לכך, היה לי שבוע מאוד מלא בעבודה. על הפשלה כבר שמעתם, אין צורך לחזור על זה ואני החלטתי להמשיך הלאה. איך אומר אלירז שדה? להתקדם. האמת שכל זה נשכח מאחר וקיבלתי פידבקים כל כך אבל כל כך טובים לגבי התפקוד שלי ועד כמה שמבסוטים ממני – פשוט מחמם את הלב.

האהבה והתמיכה הזו משלושת המוסקטרים – הכינוי שלי אליהם פה, ששש אל תגלו ;) – פשוט מדהימה אותי כל פעם מחדש ומשכיחה ממני את כל העבודות הקודמות שעבדתי בהן. כרגע המחשבה היחידה שיש לי בראש הוא לעמוד על במה מול קהל עם פסלון ביד ולומר בהתרגשות, “תודה לכל אילו שפיטרו אותי, או לא האמינו ביכולות שלי, או חשבו שאני לא עושה את העבודה ובקיצור גרמו לי להרגיש כמו כשלון אחד גדול, בלעדיכם, אני לא הייתי עומדת פה במקום הזה, עובדת לצד האנשים המדהימים ביותר בעולם המעריכים אותי באופן מוחלט!”

עוד מהבלוג של Orly Levin

פוסט ראשון בסלונה

מה זה החום המטורף והלחות הבלתי נסבלת הללו? היום אני הרגשתי ממש כמו הציור המפורסם של סלבדור דאלי. נו, זה עם השעונים הנמסים? אחרי היום אני אביט בציור הזה מנקודת מבט שונה לחלוטין. זה הגיע למצב כזה שצמצמתי את מספר הפעמים שאני...

תגובות

פורסם לפני 10 years

יום מרגיז

חחח, על פי הכותרת אפשר לחשוב שאני רק הולכת לקטר בבלוג הזה, אבל איפה עוד אני יכולה להוציא את העצבים שלי ולפרוק את אשר על ליבי מבחינה רגשית מלבד בלוג? ולחשוב שפעם זה היה לתוך מחברת תחת הכותרת "יומני היקר"... איך שהעולם התקדם,...

תגובות

פורסם לפני 10 years

מועדון בנות ה30 פלוס

בעוד כשעה וחצי, חברה ממש טובה שלי מחליפה קידומת, וכפי שבודאי הסקת בעצמך, הכוונה היא לא לכתובת אלא לעשור חדש בחייה. כן, כן, סוף סוף זה הגיע, אנה המהממת או טו טו בת שלושים! אז בשבוע האחרון כשהסטטוסים שלה ובעלה - לגברים המעטים...

תגובות

פורסם לפני 10 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה