תובנות של יום שלישי

כשמתעוררים ב-4 לפנות בוקר, יש המון זמן והתובנות מתחילות לזרום…

רושמת את מחשבותי יחד עם הקפה המוקדם,

1. הזרמים ותחושת השריפה ברגליים, הנמלול והעדר התחושה, וגם עודף התחושה (כן, כן, זה בא ביחד), הם אלו שמעירים אותי מהשינה ב-4 לפנות בוקר וזה חלק מפיברומיאלגיה שלי. נוירופתיה קוראים לזה. זה לא מסוכן, אין מה לפחד מזה. זה כואב, מציק, מתיש, מתסכל, אבל זהו. מפלס החרדה יורד… אני אנצח גם את זה!
2. אז קמתי ב-4 לפנות בוקר, גם סלוצקי ודומינגז קמים בשעה כזו, ועכשיו קראתי שהם חתמו על עוד 4 שנים ברדיו תל אביב. אהה… אני לא עושה מזה כסף… אולי כדאי לי להנחות תכנית בוקר?
3. אם כבר לקרוא עיתונים, אז לקרוא דברים מעניינים. נכון? למשל, מהו הספר הנגנב ביותר בעולם? בטח ניחשתם: התנך! במקום השני בגניבות העולמיות נמצאת בדיקת היריון, במקום השלישי ממרח נוטלה…
4. עוד כותרת העיתון של המדינה בישרה שנפתלי בנט העדיף את הפוליטיקה על פני מנכ״לות של waze. קריאה מעמיקה לתוך הכתבה גילתה שעניין הניהול של ווייז הוא סיפור משנת 2006… נו, מה זה 6 שנים פער… יחי הכותרות!
5. באותו עניין, אני תוהה ביני לבין עצמי: האם השר בנט מתחרט על ההחלטה ההיא? האם הוא עשה את הבחירה הנכונה?
6. אברי גלעד תופס טרמפ על איל גולן בנושא האבהות. מעניין האם הזמר ישאר חייב…
7. מנהרות הכרמל – דווקא כשהזירה הצפונית מתחממת, מנהרות הכרמל עשויות לשמש מלכודת מוות המונית. אמא׳לה, איזה פחד!
8. ואף מילה על הזגזוג ומחיקת הזכרון בנוגע למסיבת העיתונאים של בכירי המשטרה אתמול. בר נוער? מי? מה? ששששש….

בוקר טוב ישראל!

אורלי כהן - חיים וטעים
אוהבת את החיים הטובים והטעימים: לבשל, לאפות, לצלם, לטעום, לטייל, לבלות, ליצור, לעצב, לשתף, לכתוב ולספר. יחד עם זאת, בריאות הגוף, הנפש והנשמה חשובים לי ואני משתדלת לשלב ביניהם. חיים וטעים זה המוטו שלי.