הבלוג של אור קריבוס

orkrybus34

שנתיים לפני משבר גיל ה 40, אמא לשתיים. אוהבת את המיוחד, השונה, השפיצי... מלווה עסקים קטנים בבניית אסטרטגיה שיווקית מנצחת, מומחית לבידול עסקים, מומחית בהכנת בולוניז, מומחית בלישון שנ"צ, מומחית בלדבר ואז לחשוב.. כנסו לבלוג... +עוד

שנתיים לפני משבר גיל ה 40, אמא לשתיים. אוהבת את המיוחד, השונה, השפיצי... מלווה עסקים קטנים בבניית אסטרטגיה שיווקית מנצחת, מומחית לבידול עסקים, מומחית בהכנת בולוניז, מומחית בלישון שנ"צ, מומחית בלדבר ואז לחשוב.. כנסו לבלוג שלי וגם לאתר הפוקסייה שלי: www.hamaznika.co.il

עדכונים:

פוסטים: 44

החל מיולי 2014

כשהילד שלכם רץ אליכם בבכי כי קיבל מכה, החליק או סתם משהו מציק לו, אתם ככל הנראה מייד עונים לו על הכאב, נכון? באילו מקרים הורים רצים וצועקים כואב לי? האם אתם עונים מייד על הכאב שלהם?

19/07/2015

אנחנו לא מאפשרים לילדים שלנו לסבול. כשכואב להם או מציק להם אנחנו מייד נעמדים על שתי הרגליים האחוריות ומטפלים מייד בכאב שלהם. פותחים את ארון התרופות בבית או שולחים את בן או בת הזוג שלנו מייד לבית המרקחת ואפילו לרופא…

ואתם? כבעלי מקצוע, האם אתם עונים מייד לכאב של הלקוחות (הורים) שלכם? 

הכאבים של ההורים שונים מהכאבים של הילדים. הכאבים של ההורים חזקים יותר מהכאבים של הילדים, למה? כי הכאב הוא לרוב של ילדיהם. ואין כאב גדול מכאב של הורה על הילד שלו.

ילד שלא מעורב חברתית בכיתה שלו, מסתגר בתוך עצמו, לא רוכש חברים, לא משתף את ההורים ומתבודד הוא כאב עצום להורים.

תינוקת שבוכה בלילה ולא מצליחה להרדם וההורים כואבים את הבכי שלה ואת המחסור בשנת הלילה שלהם הוא כאב משמעותי עבור הורים.

ילדה שלא לומדת, מבריזה מהלימודים, מתחברת לחברים שההורים אינם מאשרים אותם ובכך מתרחקת ולא שומרת על חוקי הבית והנורמה המשפחתית- הוא כאב עצום של הורים שחשים שהם מאבדים את הילדה.

ילד שיש לו הפרעת קשב ואינו מצליח לעמוד במטלות הלימודים שלו כמו שאר חברי כיתתו ומרגיש חסר בטחון ולא יוצלח- הוא כאב  שהורים לרוב עומדים חסרי אונים כלפיו.

כאב של אמא

כאב של אמא

האם אתם, כבעלי מקצוע המתמחים בעבודה עם הורים עונים באמת על הכאבים האלה? האם אתם מוצאים מזור לכאבם?

במשך שנים למדתם והתמחתם בתחום ההורות. לכם יש כלים כדי לעזור, להקל ואף לפתור את כל אותם כאבים של ההורים. אותם הורים מחפשים אתכם. מחפשים את אותו אדם שיוכל לסייע להם ויענה על הכאב שלהם.

ולכן- בפעם הבאה שאתם חושבים- איך אני מגייסת לקוחות חדשים, מהו התוכן הבא שאכתוב או על מה תהיה הסדנא שלי- חישבו טוב טוב- מהו הכאב של ההורה אותו אני יכולה לפתור.

קראו לילד בשמו!

ענו על הכאב בכותרת המאמר. קיראו לסדנא הבאה שלכם בשם הכאב האמיתי. אל תלכו סחור סחור ואל תתעסקו בטייטל שלכם או בתעודות שלכם. התעסקו אך ורק בלקוח (הורה) שלכם, במה שמטריד אותו, במה שהוא צריך.

דוגמאות:

  • מדריכת הורים המתמחה ב ADHD- מה הכי מטריד הורה שלילד שלו יש הפרעת קשב? חוסר בטחון? הפרעות בכתה? אי סדר בבית? קבלת מרות?
  • יועצת שינה המתמחה במשפחות גרושות- מה הכי מטריד את ההורים בשני הבתים? סדרי שינה שונים? מיטות שונות כל יומיים? חינוך שונה בכל בית?
  • מלווה התפתחותית המתמחה בצרכים מיוחדים- מה הכי מטריד הורה שהילד שלו “שונה”? התפתחות איטית? לא נמצא בקצב הרגיל? השארות שנה נוספת בגן?
  • מאמנת משפחות שחוו אובדן- מה הכי מטריד משפחה שחוותה אובדן? שמירה על קשר חזק בין בני המשפחה? אילוי החור שנפער? כוח ורצון לחיות?
  • אמא שילדה לא מזמן את בנה הראשון ואינה מצליחה לאהוב אותו כפי שציפתה- מה הכי מטריד אותה? אמא לא טובה? לא נועדה לאמהות? האם תצליח להתקשר אליו?

ספקו תרופה לכאבים של הלקוחות (הורים) שלכם- הם רצים לבית המרקחת, רופא, מומחה עבור הילדים שלהם.

מי מטפל בהם?

 

אור קריבוס ליאון

מומחית לעסקים בתחום ההורות

054-4413422

בקרו אותי:

המזניקה

 

עוד מהבלוג של אור קריבוס

איך הייתי רוצה לעשות הון מהתחת שלי... ועוד רעיונות מה לעשות כשלא בא לי...

יש ימים כאלה, שפשוט לא בא לי! לא בא לי לעשות כלום! יש לי בראש הר של משימות וכוונות טובות אבל משום מה, לא בא לי להוציא אותם החוצה. פשוט כלום לא יוצא. לא מצליחה לחשוב בבהירות, לא מצליחה ליצור, לא מצליחה לחשוב כמו שצריך. כל דבר...

אני פותחת בלוג! למה? אוףףף יש לי כל כך הרבה מה להגיד...

אני מדברת המון... אני שומעת מילה מהצד השני וכבר יודעת מה אני עומדת להגיד בעוד 3 דקות... אני מדברת ממש ממש מהר.. אני מסבירה את זה בזה שאני חושבת מהר :) תזרקו לי רעיון- תוך רגע אדע למי להפנות, מי יכול להיות שותף, איך כדאי לעשות...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

אמא? נצלי את חופשת הלידה לקידום האישי והמקצועי שלך!

מזל טוב, את אמא. נראה כאילו הכל עוצר מלכת וכל מה שמעניין אותך הוא לדאוג לתינוקך. נכנסת לתפקיד חדש, אף אחד לא הכין אותך לתקופה הזו, זו את והוא (או היא). מהר מאוד תגלי שטיפול בתינוק אכן גוזל ממך המון אנרגיות ונראה שאין לך מקום...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה