הבלוג של אור קריבוס

orkrybus34

שנתיים לפני משבר גיל ה 40, אמא לשתיים. אוהבת את המיוחד, השונה, השפיצי... מלווה עסקים קטנים בבניית אסטרטגיה שיווקית מנצחת, מומחית לבידול עסקים, מומחית בהכנת בולוניז, מומחית בלישון שנ"צ, מומחית בלדבר ואז לחשוב.. כנסו לבלוג... +עוד

שנתיים לפני משבר גיל ה 40, אמא לשתיים. אוהבת את המיוחד, השונה, השפיצי... מלווה עסקים קטנים בבניית אסטרטגיה שיווקית מנצחת, מומחית לבידול עסקים, מומחית בהכנת בולוניז, מומחית בלישון שנ"צ, מומחית בלדבר ואז לחשוב.. כנסו לבלוג שלי וגם לאתר הפוקסייה שלי: www.hamaznika.co.il

עדכונים:

פוסטים: 44

החל מיולי 2014

שמתן לב כמה מנחות/יועצות הורים יש? אם פעם היה מקום אחד ללמוד את התחום עכשיו ישנם לא מעט מקומות שמציעים קורסים לכל דורשת (ודורש). אז איך אהפוך למנחת/יועצת הורים הכי טובה עבור ההורים מבין כולן?

16/10/2014

נדמה שכולן הפכו ליועצות או מנחות הורים,  נכון?

אם קודם זה היה ייעוץ שינה, שתחת כל עץ רענן קמה לה יועצת שמבטיחה לנו שינה רצופה לילדים הסוררים שלנו עכשיו קם לו דור חדש – ייעוץ הורים.

נראה גם שלא מעט יועצות שינה מתהדרות בטייטל הזה, ולאחר לימודי שינה המשיכו ללימודי הדרכת הורים כדי להוסיף ידע לתהליכים שלהן ופתרונות נוספים.

היום כולן מנחות או מדריכות הורים. זה השחור החדש. אם תרשמו בחיפוש בפייסבוק ייעוץ הורים, הדרכת הורים וכו’, תמצאו אלפי תוצאות. מנחות הורים זה השחור החדש!

 

פינטרסט

פינטרסט

 

אז איך אדע מי היא המנחה המתאימה לי? ומה זה בכלל מנחת הורים?

בעוד שיועצת שינה ממוקדת נושא אחד- שינה, הנחיית הורים היא עולם ומלואו.

אמנם גם בייעוץ שינה חשוב למצוא את הנישה של הייעוץ- התמחות בתאומים, התמחות בפגים, התמחות בילדים להורים גרושים וכו’, אך הנחיית הורים הוא מושג על שיש תחתיו כל כך הרבה תחומים. ישנם הורים למתבגרים, הורים שחווים קשיים עם הולדת הילד הראשון, הורים לילדים בעלי ADHD, הורות מאוחרת ועוד ועוד ועוד…

ולכן- “מנחת / יועצת הורים” זה כמו עורך דין. עורך הדין מתמחה בתחום מסויים. יש לו ידע כללי על דברים נוספים אך הוא עוסק בתחום ממוקד אחד. כך גם הנחיית/הדרכת הורים.

 

פינטרסט

פינטרסט

אז איך תבני לך סטיילינג אישי?  8 כללי זהב:

1. בחרי תחום אחד, לכל היותר שניים. איך תבחרי? חישבי מהו התחום שהכי מסקרן אותך, התחום שאת הכי טובה בו, התחום שאת הכי יכולה להועיל בו. פשוט- תבחרי.

2. השתמשי במסרים עקביים עבור אותו תחום שבחרת.

3. השתדלי לא לסטות מהנישה המרכזית שלך.

4. נכון שאת יודעת עוד המון דברים בתחום הרחב הזה אבל כלקוחה אני אפנה אלייך בשל בעייה ספיציפי שמטרידה אותי. ולכן ארצה למצוא את אשת המקצוע המדוייקת עבורי שזו התמחותה.

5. השתדלי למצוא לעצמך טייטל ברור אך מקורי ולא כמו של האחרות.

6. העמיקי עוד ועוד בנישה שבחרת. אם יש לך ידע מתחומים נוספים שעסקת בו בעבר, מצויין. השתמשי בידע זה והעשירי את השירות שלך.

7. תפסיקי תפסיקי תפסיקי לחשוב שאם תבחרי בנישה אחת תאבדי לקוחות! ההיפך הוא הנכון- ככל שתצמצמי ותתמחי בתחום מסויים, כך כמות הלקוחות שלך תגדל כי המסרים שלך יהיו מאוד ממוקדים וקל יהיה להגיע אלייך, בניגוד למשהו כללי יותר ש”יבריח” ממך לקוחות.

8. דבר אחרון וחשוב- המיקוד שלך, ההתמחות שלך, הנישה שלך- יכולה להשתנות עם הזמן. אל תחששי שהנישה שבחרת עבורך כרגע היא זו שתשאר איתך תמיד. אם אינך מרגישה נוח איתה, את יכולה לשנות אותה בכל רגע שתבחרי. את הכי יפה כשנוח לך!

 

הנחיית הורים זה השחור החדש. האם את יודעת ללבוש אותו נכון כך שיחמיא לך?

אור קריבוס ליאון

המזניקה- פיתוח עסקי למקצועות ההורות

054-4413422

בקרי אותי:

המזניקה

 

עוד מהבלוג של אור קריבוס

איך הייתי רוצה לעשות הון מהתחת שלי... ועוד רעיונות מה לעשות כשלא בא לי...

יש ימים כאלה, שפשוט לא בא לי! לא בא לי לעשות כלום! יש לי בראש הר של משימות וכוונות טובות אבל משום מה, לא בא לי להוציא אותם החוצה. פשוט כלום לא יוצא. לא מצליחה לחשוב בבהירות, לא מצליחה ליצור, לא מצליחה לחשוב כמו שצריך. כל דבר...

אני פותחת בלוג! למה? אוףףף יש לי כל כך הרבה מה להגיד...

אני מדברת המון... אני שומעת מילה מהצד השני וכבר יודעת מה אני עומדת להגיד בעוד 3 דקות... אני מדברת ממש ממש מהר.. אני מסבירה את זה בזה שאני חושבת מהר :) תזרקו לי רעיון- תוך רגע אדע למי להפנות, מי יכול להיות שותף, איך כדאי לעשות...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אמא? נצלי את חופשת הלידה לקידום האישי והמקצועי שלך!

מזל טוב, את אמא. נראה כאילו הכל עוצר מלכת וכל מה שמעניין אותך הוא לדאוג לתינוקך. נכנסת לתפקיד חדש, אף אחד לא הכין אותך לתקופה הזו, זו את והוא (או היא). מהר מאוד תגלי שטיפול בתינוק אכן גוזל ממך המון אנרגיות ונראה שאין לך מקום...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה