הבלוג של All For You From Oriya

All For You

עדכונים:

פוסטים: 48

החל מיולי 2016

IMG_1355
וואו ! איזה ספר,כמה שהוא מטלטל – מצד אחד רגשות של עצב ותסכול ומצד שני תקווה ונחמה.
מצד אחד השוביניזם שקיים בחייה של טנאיה,גיבורת הספר והדיכוי שהיא סובלת ממנו במשך שנים שבו היא איננה מצליחה אפילו לצאת מביתה ללא ליווי של סבה ומצד שני הרצון והתשוקה שבוערת בה לצאת מגבולות הבית ולראות קצת עולם והעולם הזה שהיא חולמת לראות הוא פריז,וברגע שמזדמנת לה האפשרות היא מבינה שהיא חייבת לנצל את אותה ההזדמנות ומשכנעת את עצמה שזהו סימן שהיקום נותן לה.
ככול שעובר הזמן,טנאיה מתקדמת בחייה בקצב שאפילו היא לא תיארה לעצמה שיתקדם ובנוסף היא מתגלגלת לקריירה שבחיים לא תיארה לעצמה שתהיה לה,אך עם כל ההתקדמות הזאת,משהו תמיד מכרסם בגרונה של טנאיה והיא איננה מצליחה להנות מכל משהצליחה להשיג וזאת בשל העובדה שבעקבות החלטות שהיא קיבלה,סבה ואמה הפנו לה עורף ומחקו אותה מחייהם ולא רואים בה יותר כבת משפחה.
כל הדילמה והקונפליקט הפנימי של הגיבורה הם אלו שגורמים לספר להיות מרתק ומותח ומכאן מגיע הרצון שלנו (הקוראים) לדעת מה יקרה בסופו של דבר ומה תחליט לעשות טנאיה בחייה.
סוגיה נוספת שעלתה בספר ונוגעת לליבם של כל הנשים באשר הן,הוא הנושא של הטרדה מינית במקומות העבודה בפרט ובכל מקום אחר באופן כללי.
גם כאן טנאיה שהופכת להיות דוגמנית,סובלת ממקרה של הטרדה מינית והדבר שהכי גורם לכעס וזעזוע הוא איך שהדמות המטרידה בספר מסביר ומסתכל על עניין ההטרדה כמשהו מובן מאליו ובעצם לא מחשיב את העניין כהטרדה וזאת לא סתם המצאה של הסופרת אלא ממש השתקפות ומראה של אותם גברים מטרידנים במציאות בה אנו חיים – לצערנו.
IMG_1349
לסיכום אם שואלים אותי האם שווה לקרוא את הספר או לא ?
אז התשובה שלי היא – בהחלט כן !!!

עוד מהבלוג של All For You From Oriya

תצוגה מקדימה

שווה קריאה ? - "הכלה הכפרית מבוורלי הילס" (קוייטה דסוואני)

קודם כול,לפני הביקורת שלי על הספר,אני רוצה לעדכן אתכם ברעיון שצץ ועלה לי לפני שבועיים בערך שמתקשר לפינה הזאת בבלוג. אז כמו שציינתי הרעיון עלה לי לפני שבועיים בערך...

היי בנות יקרות !

ברוכות הבאות לבלוג של אוריה - הבלוג שלי :) שזה בעצם אומר - ברוכות הבאות לבלוג כיפי,מעניין,מסקרן ואפילו מרתק. הבלוג הולך לכלול כל משנשים אוהבות ואני מתכוונת לזה ברצינות שאני אומרת הכול שזה...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

לוק לאימוץ - חצאית מטאלית

החצאיות המטאליות הן הפריט החם של עולם האופנה כבר תקופה ואין אף בחורה שנשארה אדישה לכך וכמעט שכל אחת כבר אימצה לעצמה את הטרנד הזה, אבל אם בכל זאת עדיין לא הספקת לאמץ את הטרנד אולי 3 הלוקים הבאים יתנו לך השראה. לוק מספר 1 - לוק...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה