הבלוג של All For You From Oriya

All For You

עדכונים:

פוסטים: 48

עוקבים: 0

החל מיולי 2016

IMG_1227

קודם כול,לפני הביקורת שלי על הספר,אני רוצה לעדכן אתכם ברעיון שצץ ועלה לי לפני שבועיים בערך שמתקשר לפינה הזאת בבלוג.
אז כמו שציינתי הרעיון עלה לי לפני שבועיים בערך ובעיקרון הוא עלה לי לאחר שראיתי שארון הספרים הולך ונהיה עמוס משבוע לשבוע וחשבתי לעצמי איך אפשר לצמצם מקום ובו זמנית להמשיך להנות מקריאת ספרים ? והפתרון שמצאתי הוא:
1. להתחיל להשאיל ספרים מהספריה ולא לקנות למשך תקופה
2. ספרים שכבר קראתי ואין לי שום בעיה לתרום אותם – פשוט לתרום (יש ספרים שאני עוד מחוברת אליהם מבחינה רגשית אז קשה לי כרגע להיפרד מהם)
כרגע אני רק בתחילת הצעד הזה אז עוד קשה לי לומר לכם אם זה אכן יעיל אבל ימים יגידו.
ועכשיו נחזור בחזרה לספר שעליו אני הולכת לתת ביקורת (שהוא אחד מהספרים שהשאלתי מהספריה – אחרי שעשיתי מנוי לספריה ללא עלות – שווה ביותר )
כבר כשקראתי את תקציר הספר,הייתה לי אינטואציה מאוד חזקה שזה הולך להיות ספר עם עלילה דיי מעניינת שבזכותה אני אסיים לקרוא אותו בתוך זמן קצר יחסית (פחות משבוע ימים) ואכן כך קרה.
הספר מציג את חייה של פרייה (ילידת הודו) שנישאת לסנג’אי (גם כן יליד הודו שעבר לגור מזמן באמריקה).
לאחר חתונתם,הזוג עובר לגור באמריקה יחד עם משפחתו של סנג’אי,הוריו ואחותו הקטנה,תחת קורת גג אחת.
עם הזמן חמותה של פרייה דורשת ממנה לצאת ולחפש עבודה (דבר שנדיר מאוד במסורת ההודית הידועה בכך שהיא שמרנית) וחמותה נותנת הצדקה לבקשתה בטענה כי כל עוד פרייה לא בהיריון היא יכולה לתרום לכלכלת הבית.
לאחר חיפושים מתמשכים,מוצאת לבסוף פרייה עבודה בתור פקידת קבלה במשרדים של מגזין ידוע ומפורסם ולאט לאט הדברים מתחילים להתגלגל לכיוונים שונים ופרייה מקבלת קידום בתפקיד בכיר,תפקיד שהיא יודעת שלא ימצא חן בעיניי בעלה ומשפחתו ולכן היא מנסה לשמור על כך בסוד ככול יכולתה.
ככול שעובר הזמן,חייה הכפולים של פרייה מתחילים להכביד עליה ובו זמנית גם ההתנהגות הלא מכבדת של חותניה ומכאן עולה ונשאלת השאלה מה פרייה תחליט לעשות,לשבת ולשתוק כמו כלה הודית טובה ? או שמה היא תחליט להיות אמריקאית מודרנית ותמרוד ?
כניראה שהשאלות האלה וכל הסיטואציה המסובכת הזאת בחייה של פרייה הם בדיוק המרכיבים והסיבות המצדיקות שהספר אכן שווה קריאה !
בנוסף לכך אפשר לומר שמאוד אהבתי את ההעצמה הנשית שהייתה חבויה בתוך העלילה והעובדה שגיבור הספר הוא בעצם גיבורה -  אישה שזה הוא גם מרכיב שתמיד גורם לי להתחבר לספרים ביתר קלות וזה שיש לספר גם חיבור לעולם האופנה והעיתונאות היה עוד סוג של בונוס מבחינתי.
דבר חיובי נוסף ואחרון שאני יכולה להעיד ולזקוף לזכותה של הסופרת,הוא סגנון הכתיבה הקלילה והלא מעיקה שבזכותה סיימתי לקרוא את הספר מהר מאוד והתחלתי כבר לקרוא עוד ספר של אותה סופרת שבקרוב מאוד גם עליו אני יעלה פוסט ביקורת.
לצערי לראשונה בפינה הזאת,אני חורגת מהמסורת שלי של צילום משפטים אהובים מתוך הספר וזאת בשל כך שאכן היו משפטים נחמדים פה ושם אך לא כאלה שהצליחו ממש להקסים אותי.

עוד מהבלוג של All For You From Oriya

תצוגה מקדימה

שווה קריאה ? - "האחת"

הספר השלישי בסדרת הספרים של קיארה קאס מזמין את הקוראים של 2 ספריו הקודמים להמשיך ולקרוא אותו על מנת לגלות מה עולה בגורלה של הגיבורה הראשית - אמריקה, והאם מצפה לה סוף טוב או רע ? אם לומר את האמת לפי דעתי זאת סוג של תחבולה של...

תגובות

פורסם לפני 1 year

היי בנות יקרות !

ברוכות הבאות לבלוג של אוריה - הבלוג שלי :) שזה בעצם אומר - ברוכות הבאות לבלוג כיפי,מעניין,מסקרן ואפילו מרתק. הבלוג הולך לכלול כל משנשים אוהבות ואני מתכוונת לזה ברצינות שאני אומרת הכול שזה...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

i buy,try and judge

baby lips - balm and blush בגדול משהמוצר מנסה לשדר זה "2 ציפורים במכה אחת" והוא אמור לענות על 2 צרכים - גם סומק וגם שפתון מפני יובש, אבל בינינו, מי תרצה סומק שהוא ממש דביק על הלחי שלה ? התשובה היא אף אחת כמובן ולכן המוצר לא באמת עונה על...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה