הבלוג של All For You From Oriya

All For You

עדכונים:

פוסטים: 48

החל מיולי 2016

29126744

לאלו מכם שקראו את הביקורת שלי על הספר הקודם בסדרה – “האחת” בטח הבינו שלא ממש הצלחתי לעמוד במילה ובהבטחה שלי לעצמי (שאם יצאו עוד ספרים בהמשך אני לא אקרא אותם) אז נשברתי :( (מודה ועוזב ירוחם).
אז מה השתנה מהספר הקודם ועד לספר הנ”ל ?
קודם כול חלפה תקופה ארוכה מאז שאמריקה ומקסון התחתנו והפכו כבר להורים ל3 בנים ובת אחת שהיא בעצם היורשת שעתידה להנהיג את איליאה ולהיות המלכה הבאה.
מה לא השתנה ?
שוב תחרות בנוסח תוכנית ריאליטי “הרווק” רק הפוך – “הרווקה”
מצד אחד זה כמו מסטיק לעוס שאיבד את הטעם שלו –  כי זה סוג של אותו תסריט ואותה הגברת בשינוי אדרת בגלל כל הדייטים המאולצים,הדייטים הספונטנים,הקונפליקט של הגיבורה הראשית בינה לבין עצמה וכל משמסביבה (ב3 הספרים הקודמים בסדרה זאת הייתה אמריקה ועכשיו זאת הבת שלה).
אך מנגד עד עכשיו כל משהיה עתיד להיות מלך ולבחור את בחירת ליבו,עשה זאת ברצון וכאן לעומת זאת יש בחורה עקשנית,מרדנית, ונחושה שלא להתחתן עם אף אחד מהמועמדים ולא מעוניינת באהבה,משפחה,ילדים והכי קריטי – לא מעוניינת בניהול מדינה ומכאן נוצר סוג של מתח וסקרנות לגבי עתידה ובכלל עתיד כל משפחתה וכל איליאה.
למרות שכמו תמיד היו לי ניחושים לגבי ההמשך ואפילו לגבי הסוף אני עדיין מנסה להתנתק מכל הניחושים כדי לא להרוס לעצמי את ההפתעה.

ועכשיו כמיטב המסורת של הפינה, אני רוצה להציג לכם כמה משפטים שמשכו את תשומת ליבי במהלך הקריאה:

29126750

29126752

29126754

 

עוד מהבלוג של All For You From Oriya

היי בנות יקרות !

ברוכות הבאות לבלוג של אוריה - הבלוג שלי :) שזה בעצם אומר - ברוכות הבאות לבלוג כיפי,מעניין,מסקרן ואפילו מרתק. הבלוג הולך לכלול כל משנשים אוהבות ואני מתכוונת לזה ברצינות שאני אומרת הכול שזה...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

שווה קריאה ? - "סלאם פריז" (קווייטה דסוואני)

וואו ! איזה ספר,כמה שהוא מטלטל - מצד אחד רגשות של עצב ותסכול ומצד שני תקווה ונחמה. מצד אחד השוביניזם שקיים בחייה של טנאיה,גיבורת הספר והדיכוי שהיא סובלת ממנו במשך שנים...

תצוגה מקדימה

לוק לאימוץ - חצאית מטאלית

החצאיות המטאליות הן הפריט החם של עולם האופנה כבר תקופה ואין אף בחורה שנשארה אדישה לכך וכמעט שכל אחת כבר אימצה לעצמה את הטרנד הזה, אבל אם בכל זאת עדיין לא הספקת לאמץ את הטרנד אולי 3 הלוקים הבאים יתנו לך השראה. לוק מספר 1 - לוק...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה