הבלוג של אורית פרי

oritperry

אורית פרי – פיתוח אישי בארגונים ובעסקים. מלווה מנהלות ומנהלים, בעלות ובעלי עסקים ואנשים פרטיים בתהליכי שינוי. מרצה ומנחה. המוטו שלי: לשנות, לממש, לחגוג. אני חוגגת את החיים ומלמדת אנשים לחגוג את החיים. בכל המסגרות בהן... +עוד

אורית פרי – פיתוח אישי בארגונים ובעסקים. מלווה מנהלות ומנהלים, בעלות ובעלי עסקים ואנשים פרטיים בתהליכי שינוי. מרצה ומנחה. המוטו שלי: לשנות, לממש, לחגוג. אני חוגגת את החיים ומלמדת אנשים לחגוג את החיים. בכל המסגרות בהן אני פועלת, בתהליכי ליווי אישיים, בהרצאות ובסדנאות, אני נותנת מערך שלם של הבנות וכלים שמאפשרים לאנשים לחיות מתוך שמחה, ובכך להפיק את המיטב מחייהם, לבטא את עצמם באופן מלא ולחיות באנרגיות גבוהות.

עדכונים:

פוסטים: 3

החל ממאי 2019

השליחות שלי היא ללמד אותך לנהל את האנרגיות שלך, כך שתוכלי לחיות במיטבך, לעוף על עצמך, ומתוך המקום השמח הזה לפרוח, ליצור ולהביא את המתנה הייחודית שלך לעולם

29/05/2019

“אני עוקבת אחרייך, אני רואה שאת חוגגת את החיים” אמרה לי הערב חברה במפגש בלוגריות. “כן, אני עובדת בזה” נשלפה לי מייד התשובה. ובאמת, אני עובדת בזה במובן של ליצור לעצמי חיים מלאים בשמחה, תשוקה ומשמעות, ועובדת בזה גם במובן של ללמד ולהנחיל את הטוב הזה הלאה. ואני מלאה תשוקה לגבי השליחות הזו שלי. הייחודיות שלי כמאמנת, כמרצה, כמנחה היא גם הייחודיות האישית שלי – הדרך שבה אני מנהלת את החיים שלי – מתוך שמחה, מתוך תשוקה, מתוך התכווננות לחגוג את החיים. במשך השנים שלי כמנחת סדנאות, תמיד התגובות שקיבלתי מהמשתתפות במשובים בסיום היו, שרואים שאני חיה במתאם למה שאני מלמדת. I WALK THE TALK  . אני באמת חיה מתוך שמחה.

צילום: שלומי פרי - ארט פוקוס צלמים

צילום: שלומי פרי – ארט פוקוס צלמים

רבות מאיתנו ויתרו על החלומות, התשוקות, השמחה, והן חיות מתוך מה צריך, מה אני חייבת ומה יגידו. העסק שלי והשליחות שלי היא לגרום לך לחיות חיים מלאים ולהתחבר לשמחה ולתשוקה בחיים שלך. אז מה זה עבורך לחיות את החיים במלואם? איפה חסרה שמחה בחיים שלך? אני אוהבת את האמרה של בוב מארלי – תחיי את החיים שאת אוהבת ותאהבי את החיים שאת חיה. זה פועל בשני הכיוונים האלה, וזה מה שאנחנו מבררות בסדנאות ובתהליכים האישיים – מה את אוהבת בחיים ? – תכניסי או תוסיפי בדיוק מזה לחיים שלך. ותוקירי תודה על הקיים, על רגעים קטנים כגדולים.  לעומת זה – מה ששואב ממך אנרגיות, מה שמפחית משמחת החיים שלך – תסירי אותו. וזה יכול להיות גורם חיצוני, כמו חברות גוזלות אנרגיה, או גורם פנימי – למשל מחשבות טורדניות, דאגות, דיבור פנימי שלילי.

עיצוב: דנה עמרמי אסולין

עיצוב: דנה עמרמי אסולין

אנשים נוטים להתייחס לשמחה כאל מותרות, או משהו שמתאים לילדים, ולא לאנשים בוגרים. רבות מאיתנו מעריכות רצינות, וחושבות שכדי להצליח בחיים חשוב שנהיה רציניות. או, במקרה הטוב – אם קמתי במצב רוח טוב – סבבה לי, אם לא – אז לא. או אם התוצאות שלי מעולות – אני אשמח. אם לא – אז לא. בעיניי ההיפך הוא הנכון. שמחה היא עניין רציני, לא רק כי היא גורמת לנו להרגיש טוב יותר עם עצמנו, אלא כי היא מביאה אותנו לביצועים טובים יותר. אנחנו יותר חיוניות ויצירתיות, אנחנו ממגנטות וסוחפות כשאנחנו מחוברות לשמחה ולתשוקה בחיים שלנו. ומבחינתי האישית משמעות החיים היא לחגוג את החיים.

צילום מתוך אלבום משפחתי

צילום מתוך אלבום משפחתי

כנשים בכלל וכבעלות עסקים בפרט המשאב הכי חשוב בחיים הוא האנרגיות שלנו. אני נותנת לך את הכלים להיות במיטבך בסדנאות, בהרצאות, בתהליכים פרטיים וגם במפגשים קבוצתיים לנשים בשם “חוגגות את החיים” שאני מארחת אצלי בבית. במפגשים אלה אנחנו לא רק לומדות לחגוג את החיים, אלא חוגגות בפועל. אני מאמנת ומלמדת אותך לנהל את האנרגיות שלך, כך שתוכלי לחיות במיטבך, לעוף על עצמך, ומתוך המקום הזה ליצור, לפרוח ולהביא את המתנה הייחודית שלך לעולם.

בואי לקרוא עוד על לחגוג את החיים באתר שלי.

עוד מהבלוג של אורית פרי

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 weeks
תצוגה מקדימה

המתנות ששינו את חיי

הרומן שלי עם עולם התוכן של קואצ'ינג, אימון אישי, התחיל בתקופה שבה כל תחום הקואצ'ינג בארץ היה בחיתוליו, ואני הגעתי לסדנת התפתחות אישית שנקראה "הפורום". הגעתי לשם ו... בום! חיי השתנו. קיבלתי תובנות וראיתי איך ניסים קורים בחיי...

תגובות

פורסם לפני 4 weeks

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה