הבלוג של אורית פרי

oritperry

אורית פרי – פיתוח אישי בארגונים ובעסקים. מלווה מנהלות ומנהלים, בעלות ובעלי עסקים ואנשים פרטיים בתהליכי שינוי. מרצה ומנחה. המוטו שלי: לשנות, לממש, לחגוג. אני חוגגת את החיים ומלמדת אנשים לחגוג את החיים. בכל המסגרות בהן... +עוד

אורית פרי – פיתוח אישי בארגונים ובעסקים. מלווה מנהלות ומנהלים, בעלות ובעלי עסקים ואנשים פרטיים בתהליכי שינוי. מרצה ומנחה. המוטו שלי: לשנות, לממש, לחגוג. אני חוגגת את החיים ומלמדת אנשים לחגוג את החיים. בכל המסגרות בהן אני פועלת, בתהליכי ליווי אישיים, בהרצאות ובסדנאות, אני נותנת מערך שלם של הבנות וכלים שמאפשרים לאנשים לחיות מתוך שמחה, ובכך להפיק את המיטב מחייהם, לבטא את עצמם באופן מלא ולחיות באנרגיות גבוהות.

עדכונים:

פוסטים: 3

החל ממאי 2019

אני חוגגת את החיים ומלמדת לחגוג את החיים. איך זה קשור למעגל האינדיאני, להולדת נכדי הבכור ולדיגיטל

23/05/2019

הרומן שלי עם עולם התוכן של קואצ’ינג, אימון אישי, התחיל בתקופה שבה כל תחום הקואצ’ינג בארץ היה בחיתוליו, ואני הגעתי לסדנת התפתחות אישית שנקראה “הפורום”. הגעתי לשם ו… בום! חיי השתנו. קיבלתי תובנות וראיתי איך ניסים קורים בחיי ובחיי האנשים שהשתתפו איתי בסדנה. מייד אמרתי לעצמי שאני חייבת לבדוק מקרוב את מחולל הקסמים הזה, להכיר את הדבר הזה שנקרא אימון אישי.

התחלתי ללמוד ולהעמיק ועד מהרה נדבקתי בחיידק הזה של הרצון להשפיע והתחלתי גם אני לאמן ואחר כך גם לאמן מאמנים. באותה תקופה הייתי תחקירנית ובהמשך עורכת תוכן בתוכניות טלוויזיה מובילות, עבודה שמילאה את ימיי ואת ליבי. אז את הנגיעות שלי בעולם החדש והמופלא הזה של אימון האישי וסדנאות ההתפתחות האישית עשיתי אחרי שעות העבודה. ידעתי שיום אחד דווקא תחום זה יהפוך למרכז חיי.

מתוך אלבום משפחתי

מתוך אלבום משפחתי

לקראת הלידה של נכדי הבכור טסתי ללונדון, שם גרה בתי הבכורה. זוכרת את עצמי נרגשת במטוס, עם פנקס קטן (טרום ימי הסמארטפון כמובן) כותבת לעצמי מחשבות לקראת האירוע המרגש. שואלת את עצמי מה זה להיות סבתא? מה המהות של הסבתאות מבחינתי? האמהות שלי הוותה תפקיד מאוד משמעותי עבורי, תפקיד שבנה אותי והגדיר אותי כאישה, ותהיתי לעצמי האם הסבתאות היא הרחבה של האמהות? מה זה אומר? ובינתיים כבר הגעתי ללונדון, ויהונתן אהובי נולד, ובשגרה העמוסה והמרגשת של טיפול בתינוק בן יומו, נכד ראשון, ותמיכה באמו היולדת, נזנחו התהיות והשאלות הפילוסופיות.

עד שמירי חברתי מקונטיקט הגיעה לביקור, וכשישבנו לנו בשיחת נפש באחד הלילות העליתי בפניה את השאלות. גם מירי לא הייתה עדיין סבתא ולא ידעה סבתאות מהי. דיברנו על כך שאילו היינו חיות בשבט אינדיאני כבר הייתי משנה את מקומי, ובמקום לשבת  במעגל במקום של האמהות עם הילדים, הייתי עוברת לשבת עם הסבתות, הזקנות החכמות של השבט.

מתוך אלבום משפחתי

טיול ראשון של יהונתן עם סבתא ברניס וסבתא אורית  – מתוך אלבום משפחתי

פתאום זה היכה בי. אני סבתא, אני כבר יושבת במקום של הזקנות החכמות של השבט. באותו רגע ידעתי – הגיעה העת להפוך את האימון האישי ועולם התפתחות האישית למרכז חיי. העולם כבר מקשיב לי, ואני עומדת להביא לידי ביטוי את החוכמה שלי, חוכמת הסבתות זקנות השבט, בגדול ובעוצמה. נפרדתי מיהונתן ומענת כמתוכנן לאחר חודש ימים, עם החלטה ברורה להתמקצע בתחום הקואצ’ינג, ואמנם הדבר הראשון שעשיתי לאחר שובי לארץ היה להירשם לבית ספר לאימון אישי ולהמשיך ללמוד.

מתוך אלבום משפחתי

צילום: אורית פרי

מאז אימנתי בבית הספר לאימון שבו למדתי, לימדתי מאמנים, הקמתי עם שותפה חברה למאמנים ובית ספר לאימון. פיתחתי והנחיתי סדנאות רבות בארגונים, במגזר הציבורי, ואני מלווה מנהלים ומנהלות, מההייטק ולא רק, וכן בעלות ובעלי עסקים וכמובן גם אנשים פרטיים. העסק שלי נקרא אורית פרי – פיתוח אישי בארגונים ובעסקים, כי אני מאמינה שהכל מתחיל בהתפתחות האישית, מתחיל ולא נגמר, כי ההתפתחות היא אינסופית.

אני חוגגת את העשייה המקצועית שלי, מרגישה מבורכת ומוקירת תודה על הזכות הגדולה לגעת בחיים של אנשים – נשים וגברים ולעשות הבדל בחייהם. והאמת היא שאני חוגגת את החיים בכלל, וגם מלמדת אנשים לחגוג אותם. משימת חיי, שמרגשת אותי בכל יום מחדש, היא להעניק תובנות וכלים שמובילים לחיים של שמחה ותשוקה.

מתוך אלבום משפחתי

מתוך אלבום משפחתי

כחלק מתפיסת העולם שלי אני מאמינה בהתחדשות מתמדת, והשבוע אכן התחדשתי. בתזמון מופלא התקיימו השבוע שני אירועים ראשונים מכוננים. לראשונה קיימתי בביתי מפגש שקראתי לו “חוגגות את החיים” – ערב מרגש עם נשים מדהימות שעוד אכתוב ואספר עליו . זה קרה יום למחרת מפגש הפתיחה של הקורס “דיגיטליות בעסקים”, עוד מתנה נפלאה שקיבלתי. אני יודעת שהתזמון הזה הוא מדויק, מתרגשת לדעת שהכלים שארכוש בקורס ישרתו את השליחות שלי ויאפשרו לי להפיץ עוד ועוד שמחה בעולם, להרבות טוב ולאפשר לעוד ועוד נשים (וגם גברים) לחגוג את החיים.

מוזמנות לקרוא עוד על לחגוג את החיים באתר שלי ועל איך נראה תהליך של אימון אישי מתוך הבלוג האישי שלי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד מהבלוג של אורית פרי

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 weeks
תצוגה מקדימה

עופי על עצמך

"אני עוקבת אחרייך, אני רואה שאת חוגגת את החיים" אמרה לי הערב חברה במפגש בלוגריות. "כן, אני עובדת בזה" נשלפה לי מייד התשובה. ובאמת, אני עובדת בזה במובן של ליצור לעצמי חיים מלאים בשמחה, תשוקה ומשמעות, ועובדת בזה גם במובן של ללמד...

תגובות

פורסם לפני 3 weeks

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה