הבלוג של אורית לבה

תופעת אופנה

אוהבת אופנה, מדברת אופנה ובוחנת כל הזמן בגדים חדשים, נעליים וכל מה שקשור ללבוש. כמו שאוהבת בגדים, ככה מדברת וכותבת עליהם. פה בסלונה, תהא זו במה עבורי להביע ולרגש בכל שאפגוש בדרך, אקרא במגזין או אקשיב לאחרים מהתחום.

עדכונים:

פוסטים: 160

החל ממאי 2010

פסים עם פרחים, משבצות קטנות עם משבצות גדולות, נקודות ופרחים, פסים עבים עם פסים דקים ערבוב שלם!! זהו הסיפור העיקרי ללבוש הקיץ החדש.

האמת, שלפעמים עם כזו מערבולת של הדפסים אפשר לאבד את הראש ופשוט לחזור למראה הקלאסי הנקי והבטוח. אבל לא משעמם לפעמים??

אז אם בא לך הקיץ להתרענן בלבוש טיפה חדיש בסגנון כל מה שנותר זה להעז ולערבב.

אז איך לערבב בזהירות אופנתית?

נסי לבחון את מלאי ארון הבגדים שלך לפני ההסתערות לחניות.

הפרידי בין פריטים מודפסים שונים: פרחוניים, נקודות, פסים ומשבצות לקבוצות נפרדות.

עכשיו נסי לערבב לעצמך הדפסים בסגנון המועדף עלייך.

מתון ורגוע? בחרי בחולצת משבצות למשל, וערבבי עם חצאית או מכנס פרחוני אך הקפידי שגודל ההדפסים יהיו שוים בגודלם פחות או יותר כדי לא ליצור מראה פורימי מידי.

דוגמאות? מכנס לבן מודפס בפרחים שחורים ערבבי עם חולצת משבצות אדום ולבן. סנדל מוכסף ותיק קלאץ’ אדום יעזרו להשלים טוב את המראה החדש.

מכנסי פסים הכול כך טרנדים העונה בשחור לבן ערבבי עם חולצת פרחים בצהוב אדום ולבן. אופן ערבוב ההדפסים הינו משחק בצבעי בסיס של שחור, לבן, צהוב ואדום כך שאת לא נראית מוגזמת באופן ערבוב ההדפסים. סנדל שחור ותיק מוכסף ישלימו את המראה.

ערבוב מיוחד נוסף הוא ערבוב שני טונים של אותו צבע בהדפסים. למה הכוונה? חצאית פרחים בכחול רויאל ולבן יפה לערבב עם חולצת משבצות בתכלת ולבן. משחק הכחולים יוצר עניין.

השתדלי כי הנעל והתיק שלך יהיו בצבעים משלימים לגווני הביגוד שבחרת, או חזרי על אחד מהצבעים שבהדפסים עם הנעל והתיק.

בא לך להעז יותר? ערבבי פסים לרוחב עם פסי אורך, נקודות גדולות עם נקודות קטנות , משבצות עם פסים דקים ועוד..

זהירות עומס יתר!! קיים גבול דק בין מראה עמוס עם הדפסים לשיק מיוחד. השתדלי לבחון את עצמך לפני היציאה מהבית:

בחרת לערבב הדפסי פרחים ונקודות? פסים ופרחים? השתדלי כי הנעל והתיק המשלים יהיו רגועים הן בצבעם ובאבזור שלהם, ללא אבנים מבריקות או אלמנטים אחרים היוצרים עומס ו” גונבים” את ההצגה מהסגנון המיוחד שיצרת בביגוד.

אורית לבה, סטייליסטית

עוד מהבלוג של אורית לבה

Thumbnail

החלו מבצעי סוף העונה באופנה. עצות שימושיות לפני ההסתערות בחנויות

תקופת אמצע דצמבר, לקראת סוף השנה האזרחית, ואתה החלו מבצעי סוף העונה. וכמו כל עונה שיש לה בעצם סוף ,המלווה במבצעים, נשאלת תמיד השאלה, מתי זה הזמן הטוב ביותר לרכוש פריטים שחיכינו...

Thumbnail

תגלית חורפית: הצעיפים מפנים מקום לתכשיטים

כבר כמה וכמה חורפים שהתרגלנו לקחת לעצמנו צעיפים בגוונים והדפסים מעניינים למקום כבוד של אביזר אופנתי משלים הופעה חורפית. אין כיף גדול יותר מלקשור צעיף משדרג הופעה העוזר לנו גם לעטיפת אזור הצוואר מפני הקור וגם כשימת לב...

תגובות

פורסם לפני 8 years
Thumbnail

הזהב השחור - שילוב מנצח לחורף 2013

רוב מקורות ההשראה של מעצבי האופנה הגדולים בעולם נלקחים מתוך השפעת תקופות ההיסטוריה שבעולם. בכל עונה מנסים המעצבים ליצור חידוש, מעין מהפך קטן המגיע בסוף גם אלינו לארון. אם...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים