הבלוג של אורית לבה

תופעת אופנה

אוהבת אופנה, מדברת אופנה ובוחנת כל הזמן בגדים חדשים, נעליים וכל מה שקשור ללבוש. כמו שאוהבת בגדים, ככה מדברת וכותבת עליהם. פה בסלונה, תהא זו במה עבורי להביע ולרגש בכל שאפגוש בדרך, אקרא במגזין או אקשיב לאחרים מהתחום.

עדכונים:

פוסטים: 160

החל ממאי 2010

החלו מבצעי סוף העונה ברשתות האופנה. מתי כדאי לקנות? האם המבצעים הגדולים טומנים לנו קניות מוצלחות? איך נדע לקנות בהנחות מבלי לאבד את ההגיון בקנייה? עצות חשובות לפני ההסתערות בחניות.

18/12/2010

תקופת אמצע דצמבר, לקראת סוף השנה האזרחית, ואתה החלו מבצעי סוף העונה. וכמו כל עונה שיש לה בעצם סוף ,המלווה במבצעים, נשאלת תמיד השאלה, מתי זה הזמן הטוב ביותר לרכוש פריטים שחיכינו להם כל כך הרבה שרק מחירם ירד ואז נצא בשיא המהירות לרכוש אותם?

כדאי לחכות לסוף ינואר או סוף פברואר? כדאי לחכות לסוף דצמבר תקופת הסיילים בעולם שתגיע גם אלינו כהשפעה אופנתית? אז מהו הזמן הטוב ביותר?

מנסיוני המקצועי, בכל תחומי האופנה, וכסטייליסטית אשר מכורח תפקידה לפקוד את חניות האופנה השונות, אני מצהירה בזאת כי עכשיו ממש עכשיו זה הזמן!!!

כן, בשבוע זה והבא אחריו, כדאי לצאת לרכישות אופנתיות כשרמת המבצעים עומדת על 1+1, השני בחצי מחיר ופה ושם נוכל כבר לראות ניצנים של 50%.

נכון, אני יודעת שאין אלו הנחות הענק עליהן אתם חושבים ומצפים, אבל ראו הוזהרתם, כי בתקופת הסילים הגדולים, לקראת אמצע ינואר וכל חודש פברואר, חודשים שיטמנו בתוכם את הנחות הענק של 50-70% הנחות, לא תוכלו למצוא בדיוק את הפריטים הנחשקים שחיכיתם להם כל העונה.

ראשית, קחו בחשבון את ההצטופפות הגדולה והבלאגן בחניות עצמן, תאי המדידה והתורים להם יהיו כסיוט ארוך שחבל לבזבז עליהם את הזמן (אלא אם כן לקחתם יום חופש למטרה זו), תוכלו למצוא ערימות על גבי ערימות של מידות קצה, הכוונה למידות קטנות מידי או גדולות מידי, מה שיצריך מכם אנרגיה נוספת בחיפוש אחר המידה שלכם.

שנית, מה לגבי הצבעים?

קחו בחשבון כי בסוף סוף העונה כשבאמת המחירים יורדים ל 70% הנחה, תהיה זו קניית פשרה, מבחינת הצבעים שימצאו בחניות שאני בספק אם ישקפו את הפרקטיות ללבישה בכל יום שתפתחו את ארון הבגדים. ואז מה בעצם נשאר לקנות? באמת תשתמשו במעיל אדום?

עוד גורם חשוב שמרוב התלהבות של המחיר הנמוך תשכחו לקחת בחשבון – גזרת הבגדים.

זכרו כי גזרה נכונה ומותאמת למבנה גופכם הינה גורם משמעותי באם אותו פריט ינוצל על ידכם למספר רב של לבישות במשך העונה והעונה הבאה, או שמא יהא זה עוד פריט לאוסף הערימה הנרדמת אצלכם בארון הבגדים או כזה שייתרם לנזקקים.

הייתי אומרת כי צריך באמת לשים לב ולהקשיב לעצמנו, לפני ההסתערות הגדולה לקראת המבצעים וממש לשאול את עצמנו: האם אני אוהב אוהבת את הפריט? האם אני מחובר לצבע שיתווסף למכלול הצבעים אצלי בארון כצבע משלים לכל יתר הבגדים שלי?

ואיך הגזרה והבד? האם נוח לי ונעים לי כשאני לובש או לובשת את הפריט שמחירו כרגע 50 ש”ח?

ועם כל זה מרגישים מבולבלים? רוצים כיון ועזרה גם בתקופת המבצעים?

אני לרשותכם, אשמח להנעים לכם ימי כיף של סטיילינג אישי במגוון חניות האופנה, לדעת כיצד לקנות נכון, יעיל ומדוייק בהתאם לנתונים האישיים, כיצד לעצב הופעה ולסגנן מראה בכל יום, כיצד להשתמש באביזרים משלימים ועוד..

יום כיף עם סטייליסטית – כרעיון מקסים אישי וחדשני למתנת יום הולדת, לאחר שמיצינו את ימי הספא, המסעדה וההצגה.

יום אישי מלא חויות אופנתיות כיצד לבנות בעצמינו מלתחות בגדים,תוך הכרות מלאה עם מבנה הגוף.

גם ארון הבגדים נראה לפעמים כמו חנות שלמה, אך כדאי לסדר אותו, אשמח להגיע לעזרה בנפוי, שדרוג המלאי ע”י עצות של תיקוני תופרת קלים ובניית סטים מלאים ללבישה מהמלאי הקיים (באזורי המרכז בלבד).

בא לכם להזמין חברים? מחפשים סדנאת סטיילינג לנערות? אשמח להגיע ולהנעים לכם ולחוג המכרים והחברים בבית ערב של סטיילינג אישי, תוך שיתוף מלא של הקהל, הדגמה כיצד בונים מערכות לבוש, איפה לקנות פריטים מיוחדים ולשלבם במערכת הלבוש הכללי ובכלל, כיצד לסגנן לעצמנו הופעות לבוש מיוחדות גם בצבעוניות ובשילובים עם אביזרים משלימים.

אשמח לשמוע מכם גם לשאלות אופנתיות.

אורית לבה,

סטייליסטית 0546332463

עוד מהבלוג של אורית לבה

תצוגה מקדימה

תגלית חורפית: הצעיפים מפנים מקום לתכשיטים

כבר כמה וכמה חורפים שהתרגלנו לקחת לעצמנו צעיפים בגוונים והדפסים מעניינים למקום כבוד של אביזר אופנתי משלים הופעה חורפית. אין כיף גדול יותר מלקשור צעיף משדרג הופעה העוזר לנו גם לעטיפת אזור הצוואר מפני הקור וגם כשימת לב...

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

הזהב השחור - שילוב מנצח לחורף 2013

רוב מקורות ההשראה של מעצבי האופנה הגדולים בעולם נלקחים מתוך השפעת תקופות ההיסטוריה שבעולם. בכל עונה מנסים המעצבים ליצור חידוש, מעין מהפך קטן המגיע בסוף גם אלינו לארון. אם...

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

שחור וכחול, הולכים יחד?

לאורך כל השנים חשבנו שצרופי לבוש בשחור וכחול אינם מתאימים יחד. למה?  כי שניהם כהים והצרוף ביניהם יוצר קדרות מסוימת. העונה כשילוב חדיש ומיוחד, יצא לי לראות לא מעט פריטים בשילוב הכחול והשחור. ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה