הבלוג של אורית לבה

תופעת אופנה

אוהבת אופנה, מדברת אופנה ובוחנת כל הזמן בגדים חדשים, נעליים וכל מה שקשור ללבוש. כמו שאוהבת בגדים, ככה מדברת וכותבת עליהם. פה בסלונה, תהא זו במה עבורי להביע ולרגש בכל שאפגוש בדרך, אקרא במגזין או אקשיב לאחרים מהתחום.

עדכונים:

פוסטים: 160

החל ממאי 2010

כל חורף התרגלנו לכרוך מגוון של צעיפים כפריט משלים הופעה. החורף הם עדיין נמצאים אך לא ממש בקידמת הבמה. התפקידים מתחלפים ובמקומם עולים קדימה התכשיטים המסיביים, הצווארונים והקולרים המתוכשטים. סקירה קצרה על מגמת אביזרי הצוואר לחורף.

15/12/2012

כבר כמה וכמה חורפים שהתרגלנו לקחת לעצמנו צעיפים בגוונים והדפסים מעניינים למקום כבוד של אביזר אופנתי משלים הופעה חורפית. אין כיף גדול יותר מלקשור צעיף משדרג הופעה העוזר לנו גם לעטיפת אזור הצוואר מפני הקור וגם כשימת לב לכתם צבע משמח כל סריג שחור/אפור.


עונת החורף החדשה, להבדיל מיתר עונות החורף, מביאה איתה בשורה חדשה כי הצעיפים מעדיפים לתת במת כבוד לתכשיטים מסיביים, צעיפי פרווה קטנים ומתוכשטים, צווארונים מתוכשטים המשמשים מעין גימור אופנתי ומתוכשט לכל צווארון או סריג כפתורים הכי בסיסי שיש.

צווארון מתוכשט של זארה

אין ספק כי כפועל יוצא של טרנדים, גם כן האביזרים הנלווים להם: סגנון הברוק, התחרות, הברוקדים והקטיפות הציפו אותנו העונה ולא מן הנמנע כי גם האביזרים יהיו בהתאם.

יהיה זה מגוחך לגמרי לעטות על עצמנו צעיף צמר, או כאלה מודפסים בפרחים, משבצות או פסים עם ביגוד שכולו אבנים, ניטים או פייטים מבריקים העומדים בזכות עצמם.

אז מה עושים? להמנע לגמרי מהצעיפים שלנו החורף? ממש לא. כל אחת תוכל לבחור לעצמה כיוון של סגנון וביגוד המחמיא ומתאים לה לפי מצב הרוח וכן להעיז לערבב אך בזהירות ועם טעם טוב.

דוגמאות? בבקשה:

בחרת ללבוש חולצת כפתורים בגוון שמנת, אליה צרפת מכנסי ג’ינס ומגפון חום? השלימי הופעה זו עם מעיל בגווני החום, הבורדו, ירוק זית או האפור והוסיפי צעיף בהדפס נחש, משבצות קטנות או נקודות.

בחרת לצאת בערב עם השמלה הקטנה השחורה? סגנון הלבוש שלך ישתנה ברגע אם תבחרי לקשור צעיף קטן ממשי מודפס או חלק בצבע הנותן אור לשמלה כמו בורדו, ירוק או כחול רויאל. בחירה נוספת וחדשנית היא צעיף שכולו חרוזים מבריקים או פייטים המתפקדים כתכשיט מבריק לשמלה זו. תוכלי לשלים הופעה עם תיק קלאץ’ תואם באחד מגווני הצעיף, או כצבע שונה משלים. נעלי סירה שחורות קלאסיות בעלות עקב יספיקו פה.

בחרת ללבוש סריג מאובזר בפייטים, אבנים או ניטים הנחשבים לטרנדים המרכזיים החורף? השאירי את הצעיפים בבית, ותני במה מרכזית לאותו סריג בעל עוצמה. יתר פרטי הלבוש שלך יהיו סולידיים ורגועים.

לתשומת לבך: הצעיפים השונים משתלבים נהדר עם סגנון הבוהו שיק. סגנון לבוש בהשפעות שנות השבעים, המזוהה בעיקר עם מעילי הזמש, מגפונים בגימורי פרווה, ווסטים עשויים פרווה או דמוי פרווה ושמלות מודפסות בגזרה רחבה קלילה.

אם בחרת ללבוש סגנון זה, בחרי כל צעיף העולה על רוחך ורצוי שיהיה ארוך מספיק כגימור משלים להופעת לבוש זו.

לסיכום, העונה הצעיפים שלנו ינוחו מעט בארון ויתנו מקום של כבוד לאביזרים מתוכשטים, שרשראות מסיביות בסגנון בתי המלוכה וימי הביניים, צווארוני פנינים, פרוות ועוד, והכל סביב הטרנדים המרכזיים לכל עונה.

המשך יום מוצלח,

אורית לבה, סטייליסטית

עוד מהבלוג של אורית לבה

Thumbnail

החלו מבצעי סוף העונה באופנה. עצות שימושיות לפני ההסתערות בחנויות

תקופת אמצע דצמבר, לקראת סוף השנה האזרחית, ואתה החלו מבצעי סוף העונה. וכמו כל עונה שיש לה בעצם סוף ,המלווה במבצעים, נשאלת תמיד השאלה, מתי זה הזמן הטוב ביותר לרכוש פריטים שחיכינו...

Thumbnail

הזהב השחור - שילוב מנצח לחורף 2013

רוב מקורות ההשראה של מעצבי האופנה הגדולים בעולם נלקחים מתוך השפעת תקופות ההיסטוריה שבעולם. בכל עונה מנסים המעצבים ליצור חידוש, מעין מהפך קטן המגיע בסוף גם אלינו לארון. אם...

תגובות

פורסם לפני 8 years
Thumbnail

שחור וכחול, הולכים יחד?

לאורך כל השנים חשבנו שצרופי לבוש בשחור וכחול אינם מתאימים יחד. למה?  כי שניהם כהים והצרוף ביניהם יוצר קדרות מסוימת. העונה כשילוב חדיש ומיוחד, יצא לי לראות לא מעט פריטים בשילוב הכחול והשחור. ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים