הבלוג של אורית לבה

תופעת אופנה

אוהבת אופנה, מדברת אופנה ובוחנת כל הזמן בגדים חדשים, נעליים וכל מה שקשור ללבוש. כמו שאוהבת בגדים, ככה מדברת וכותבת עליהם. פה בסלונה, תהא זו במה עבורי להביע ולרגש בכל שאפגוש בדרך, אקרא במגזין או אקשיב לאחרים מהתחום.

עדכונים:

פוסטים: 160

החל ממאי 2010

לפעמים, כשמזדמן לי, מפגישה לפגישה או מסיורים בחניות, אני לוקחת לי אתנחתא לישיבה  בבית קפה, ופשוט צופה על עוברי האורח העוברים על פני: נשים, גברים, מבוגרים, בני נוער ואפילו ילדים. אני צופה על מבנה גופם וכמובן על לבושם בהתאם לנתונים האישיים ולעיתים בתוספת להתנהגותם ברחוב כמו: עישון סיגריה, שיחה בפלאפון, אכילה בשעת הליכתם ועוד..

אני לא אוהבת את המראות אותם אני רואה, הלבוש קטסטרופאלי, צמוד, קצר, הדוק מידי ושלא לדבר על חוסר התאמת הצבעים, מה לעזאזל חשבתם לפני שיצאתם מהבית? למה השיער אינו צבוע או מסודר? ולמה שכחת להתגלח הבוקר?

אין זה מעניין אותי במה עוסקים עוברי אורח אלו שאני צופה בהם, ואין זה משנה מהו עיסוקם או לאן מועדות פניהם ברגע נתון זה, מרגיז אותי שכך הם נראים, פשוט בא לי לנער אותם, לקחת אותם לשיחה קצרצרה ורק להסביר להם לא לצאת כך מהבית!!

אם יכלתי, הייתי נכנסת לכל יצרני האופנה בארץ ומתחננת בפניהם שלא לבחור מלכתחילה לתפור בגדים מבד הלייקרה.בד הלייקרה הכל כך מוכר לכולנו, לקוח בכלל מעולם הספורט, הוא נצמד, גמיש, כמעט ולא מרגישים בו והכי חשוב שהוא מבליט!! מה זה מבליט באופן נוראי שכל מי שלובש אותו שיחשוב פעמיים לפני, כי לא כדאי ללבוש אותו באופן מוחצן.

הייתי מייעצת לכולכם, בבקשה, אנא השתמשו בגופיות הלייקרה או הטייצים למינהם רק כאביזרי עזר משלימים כגון:

גופיות בצבעוניות שונה מיתר חלקי הלבוש, כמוצנעת מתחת ל: ז’קט, קרדיגן, כפתרון לחולצות או שמלות שקופותוכל אפשרות אחרת שתעזור לכם כפריט משלים אך לא כפריט דומיננטי בהופעה שתבנו.

אותו הדין גם לגבי טייצים, איך נשים מרשות לעצמן לצאת עם טייץ במקום מכנסיים? פשוט מזעזע!!

גם לרזה ביותר אין המראה מחמיא, רגליה בטייץ ייראו כמו שני מקלות סנוקר, ולמלאות יותר.. אין לי מה לומר, מדגיש, מבליט, פרובוקטיבי והמוני.

גם מכנסי הטייץ מיוחסים למחלקת אביזרי האופנה, הכרוונה, מהוים פתרון לשקיפות בשמלות או חצאיות, עוזרים לנו בפתרון לאורך חסר בחצאיות, שמלות ולא כל כך בטוניקות.

השילוב של טוניקה וטייץ, מאוס, המוני ופשוט.

לטוניקה הייתי משדכת דווקא מכנסי ג’ינס משופשפים או מכנס אחר באורך הברך, גם חצאית צינור ישרה  תהווה פתרון טוב,ושלא תעבור את אורך הברך, וזאת על מנת לא לקצר אותנו בגובה.

לסיכום, אני יודעת שטעם, שילובים ותעוזה בשילובים של פריטי לבוש, קשה ללמוד ולא קונים בכסף, ולאלה שאכן לא מוצאים פתרונות יצירתיים,יש לי כמה פתרונות מעשיים:

להסתכל ולבחון את חלונות הראווה של חניות האופנה, איך שילבו פריטים,אילו אביזרים וכמה אביזרים הוסיפו לכל הופעה, איך יצרו שילובי צבעים וסגנונות מעניינים, פשוט להסתכל לעומק וללמוד.

עוד פתרון, מגזיני אופנה, לקרוא וללמוד כמה שיותר, או כמובן לאמץ לכם סטייליסט ליום אחד של לימוד אישי ומעשי כיצד להתלבש נכון עפ”י מבנה גוף, באילו בדים לבחור, צבעוניות התואמת את גוון העור, אורכים מתאימים את הגובה האישי ועוד רכמה כללי זהב הטובים רק לכם שתקבלו באופן אישי ביום כיף זה.

יום כיף עם סטייליסטית אישית, כרעיון מיוחד למתנת יום הולדת, לכולם. אפשר להתחיל בהצצה לארון הבגדים, לנפות ביגוד שאינו הולם, לשדרג או לתקן ביגוד במצב סביר, ולערוך רשימת קניות נבונה לבניית מתלחת בסיס טובה.

אשמח להנעים לכם ימי סטיילינג אישיים, גם באופן אישי ללימוד והעשרה, או כמתנה לחברים או קרובם, וגם אם תרצו במגוון חוגי בית, הרצאות, סדנאות ושת”פ שונים שיתרמו ויהנו את כולם.

אורית לבה, סטייליסטית  0546332463  [email protected]

עוד מהבלוג של אורית לבה

תצוגה מקדימה

החלו מבצעי סוף העונה באופנה. עצות שימושיות לפני ההסתערות בחנויות

תקופת אמצע דצמבר, לקראת סוף השנה האזרחית, ואתה החלו מבצעי סוף העונה. וכמו כל עונה שיש לה בעצם סוף ,המלווה במבצעים, נשאלת תמיד השאלה, מתי זה הזמן הטוב ביותר לרכוש פריטים שחיכינו...

תצוגה מקדימה

תגלית חורפית: הצעיפים מפנים מקום לתכשיטים

כבר כמה וכמה חורפים שהתרגלנו לקחת לעצמנו צעיפים בגוונים והדפסים מעניינים למקום כבוד של אביזר אופנתי משלים הופעה חורפית. אין כיף גדול יותר מלקשור צעיף משדרג הופעה העוזר לנו גם לעטיפת אזור הצוואר מפני הקור וגם כשימת לב...

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

הזהב השחור - שילוב מנצח לחורף 2013

רוב מקורות ההשראה של מעצבי האופנה הגדולים בעולם נלקחים מתוך השפעת תקופות ההיסטוריה שבעולם. בכל עונה מנסים המעצבים ליצור חידוש, מעין מהפך קטן המגיע בסוף גם אלינו לארון. אם...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה