הבלוג של אורית יצחק

ביוטי תרפיה – איפור וטיפול מייצר שינוי.

מאפרת מקצועית ומעבירה סדנאות איפור. מטפלת בשיטות טיפול אנרגטיות, תודעתיות ומגע מרפא. מפתחת שיטת Beauty Therapy - נראות רגשית. ומלווה נשים ונערות בתהליכי שינוי חיצוניים ופנימיים. אהבה עצמית - היא המפתח להתפתחות ושיפור איכות... +עוד

מאפרת מקצועית ומעבירה סדנאות איפור. מטפלת בשיטות טיפול אנרגטיות, תודעתיות ומגע מרפא. מפתחת שיטת Beauty Therapy - נראות רגשית. ומלווה נשים ונערות בתהליכי שינוי חיצוניים ופנימיים. אהבה עצמית - היא המפתח להתפתחות ושיפור איכות החיים.

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מאוקטובר 2019

באמצע שנות הארבעים שלי הבנתי שאני משתנה ועם ההבנה הזאת בא הצורך לשנות את העסק שלי. מאז אני בדרך. מפתחת ומתפתחת, משנה ומשתנה

28/10/2019

אתמול השתתפתי לשמחתי הרבה בשיעור הראשון של קורס דיגיטליות בעסקים. כבר כמה שנים שאני מתפתחת ומשפרת את עצמי בעסק ואתמול הבנתי עד כמה אני מוכנה לצאת לאור עם זה שיש לי עוד המון מה ללמוד.

כשהבנתי לפני כעשור שהמקצוע שלי כבר לא מספק אותי יותר, נלחצתי. הייתי אמא בת 40 לשתי בנות קטנות וידעתי שאני לא יכולה ולא רוצה להמשיך במה שעשיתי. במשך כשני עשורים איפרתי, השקעתי בזה באהבה. למדתי בלונדון איפור קולנוע וטלוויזיה, עבדתי שם. איפרתי עשרות סרטים ותכניות טלוויזיה. עבדתי בתאטרון הבימה, בצילומי אופנה, איפרתי כלות  ואירועים וצילומי תדמית. במשך כל השנים לימדתי איפור בבתי ספר מקצועיים ולפני כעשור גם התחלתי להעביר סדנאות איפור אישיות וקבוצתיות לנשים ולנערות.

תמיד ידעתי והרגשתי שעבורי יש באיפור משהו מעבר אך לא ידעתי לשים אותו במילים וכל השנים ליווה אותי במקביל העניין בטיפולים רגשיים ואנרגטיים משולבי מגע. למדתי בשנות ה20 שלי רייקי  והתוודעתי לשיטת הטיפול של אבי גרינברג כשאני עצמי עברתי משבר בסוף שנות ה20 של חיי וראיתי איזה שיפור והתפתחות עברתי בזכות הטיפול בעצמי.

צילום: ארז דה וולף

צילום: ארז דה וולף

לפני כשלוש שנים קצת לפני גיל 50 החלטתי שהגיע הזמן לבצע את השינוי והתחלתי ללמוד. תטא הילינג, אקסס קונשסנס, ניקויי ההאופונופונו, ריפוי תודעתי ומגע מרפא. למדתי ולמדתי והייתי בטוחה שאני עוברת לתחום הטיפולי ועוזבת את האיפור. אך מה שקרה בפועל היה שכל פעם שאיפרתי (עדיין התפרנסתי מזה בזמן לימודיי) נשים היו אומרות לי שהן מרגישות שהן משתנות ברגע שאני מאפרת אותן או מלמדת אותן ויש בכך משהו שגורם להן להרגיש אחרת, טוב יותר.

לאט לאט התחלתי לחקור את הקשר בין הנראות שלנו להרגשה שלנו והבנתי כמה עמוקה היא האמונה שלנו לגבי עצמנו וכמה היא משפיעה על חיינו מבלי שנשים לב לפעמים. הנראות שלנו היא קודם כל רגשית ולכן ניתנת לשינוי ע”י למידה וקבלה עצמית.

אהבה עצמית לצערי הוא לא משהו שמלמדים אותנו מילדות אלא להפך בדרך כלל ואם הדבר היה תלוי בי הייתי מכניסה אותו למערכת החינוך כמו שיעור בחינוך מיני או כלכלי. אהבה עצמית היא המפתח לחיים טובים ומספקים,כאלו שמאפשרים לנו להתפתח ולבקש את שמגיע לנו בלי פחד. אהבה עצמית מורכבת מקבלת ואהבת המראה החיצוני שלנו וחיבור לאהבה של הפנימיות שלנו על סך כל פגמיה ויתרונותיה.

התלמידה הכי טובה של השיטה הזאת היא בראש ובראשונה אני שמתפתחת ולומדת בכל יום מחדש לקבל את עצמי עם כל ולצד כל השינויים שאני עוברת. מתוך הלמידה על עצמי קל לי יותר להעביר את המסר הלאה ואני שמחה על כל אשה שמתפתחת ואוהבת את עצמה יותר.

אוירה 3

עוד מהבלוג של אורית יצחק

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 month
תצוגה מקדימה

סיפור על הגשמה ופחד

היא אשה שלא הכרתי באופן אישי. קראתי את הסיפור העצוב שלה בפייסבוק כששיתפה שבנה נהרג בתאונת צלילה . בחור צעיר,מוכשר ויפה תואר. היא שיתפה את סיפורה ואני כשקראתי את מה שהיא עוברת כל מה שרציתי הוא לטפל בה. ממש זוכרת את עצמי...

תגובות

פורסם לפני 4 שעות
תצוגה מקדימה

מה לאהבה ולעסק שלי?

מיום לידתי אני עצמאית. ניראה לי שנולדתי שאני כבר מחפשת את דרכי. תמיד חיפשתי. מאז שאני זוכרת את עצמי חיפשתי דרך שתתאים לי ולא הלכתי בדרכים שלא אני בחרתי בהם מכל ליבי. ילדות – מורדת בקטנה, מחפשת דרך ולא מוצאת את עצמי בתוך...

תגובות

פורסם לפני 1 week

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה