הבלוג של אורנית אלוני

oranita

אורנית אלוני {עיצוב. צילום. קונספט} מעצבת גרפית, צלמת ופוטותרפיסטית. חיה בעולם של צבעים, מילים תמונות ומסרים. בעלת המותג ענן ורוד - צילומי בוק בת מצווה בטבע. בעלת קבוצת הפייסבוק - "תמונות כותבות". אני כאן כדי להרגיש,... +עוד

אורנית אלוני {עיצוב. צילום. קונספט} מעצבת גרפית, צלמת ופוטותרפיסטית. חיה בעולם של צבעים, מילים תמונות ומסרים. בעלת המותג ענן ורוד - צילומי בוק בת מצווה בטבע. בעלת קבוצת הפייסבוק - "תמונות כותבות". אני כאן כדי להרגיש, לכתוב ולשתף.

עדכונים:

פוסטים: 8

החל מאוקטובר 2018

בעולם שלי, אני מרחפת על ענן ורוד, איתו אני מפליגה לעולמות רחוקים, קוטפת חלומות ומגשימה אותם. עכשיו הגיע הזמן לפרוש כנפיים ולעוף

06/11/2018

״את הולכת לעוף״ הן אמרו לי. אמרו גם שאעבור מסע מהנה. מסע? בסך הכל רציתי ללמוד לשווק את העסק ולהיות בחברת נשים עצמאיות ואיכותיות. טוב, אני אורזת את עצמי ויוצאת למסע חדש. מסע – מילה ארוכה, מכבידה, שלפעמים לא נוח איתה. מילה שמעוררת התנגדות ומבקשת סבלנות. אבל המסע שלי מרגיש אחרת.

oranitalonipinkcloud
לפני 14 שנים יצאתי לדרך עסקית, כשהדבר היחיד שידעתי הוא לעבוד. כישרון ושירות ללא פשרות הספיקו לי. אז, לא ידעתי מהו חזון ומהי תוכנית עבודה, לא ידעתי לשווק, למכור, להשיג מחירים, שלא נדבר על לגבות כסף מלקוחות – זה היה החלק הכי פחות נעים.  אוף כמה שהתייסרתי מזה, הרי אני עובדת מהנשמה, אני אומנית!

על ההחלטה להיות עצמאית אשמור לפוסט אחר, ואת ההתרגשות של להיות בעלת סטודיו לעיצוב גרפי ומיתוג יהיה קשה לתאר. תאמינו לי, איך מילים כמו פונטים, מספר פנטון, בנק תמונות, נייר, גיליון, לקה סלקטיבית ו 300 גרם עושות לי היום. צובעות מסרים ויזואליים ומגביהות אותם מעל כולם. ככה התחלתי, מיתגתי את עצמי כסטודיו לעיצוב גרפי שמבליט עסקים וממתג הצלחות.
brandingbook
השנים עברו, העסק גדל ואני התרחבתי איתו. תפסתי מקום. התפתחות אישית קוראים לזה. העזתי לחלום והצלחתי להגשים. המסעות שלי היו מלאי למידה וסקיצות, הרבה סקיצות, עד שבסוף כל מסע התגלה דבר חדש. גיליתי שהשמיים הם לא הגבול וכשאני רוצה אני יכולה. כך נולד מגזין הלייף סטייל ״יוצא לאור״ שבו השקעתי ימים ולילות בעיצוב, צילום, כתיבה והפקה. זה בהחלט היה חלום שהתגשם – כל הכישורים שלי במקום אחד!

לפני חמש שנים, התנגן לי משפט בראש: ״אם לא הייתי מעצבת גרפית, בטח הייתי צלמת״. וכך, התמגנט אלי מסע חדש מבלי שאתכוון. מסע מתגלגל שעדיין מוביל אותי למחוזות מרתקים. המסע התחיל בבוק בת המצווה שיצרתי לבתי הבכורה. משם התחילו ההזמנות לזרום ונולד המותג ״ענן ורוד״ – בוק בת /בר מצווה בטבע. יצרתי מותג שמדגיש את הייחודיות, היופי הפנימי, הסיפור והאותנטיות של כל ילדה.

book1
הצילום התרחב לנשים שרצו תמונות פוטוגניות. הן הגיעו אלי וסיפרו לי את הסיפור שלהן. שם מצאתי את התשובות שלי – איך ברחתי להתחבא מאחורי המצלמה ואיך שוב בחרתי בביטוי אישי ללא מילים. החלטתי שאני יוצאת למסע מקביל ולמדתי פוטותרפיה. עברתי לצד השני של המצלמה וכך נפתחה בפני זווית צילום חדשה. הגישה הצילומית שלי השתנתה – בעיני, תמונה היא ראי של הנפש. כשאני לוחצת על המחשף אני בעצם חושפת עולם שלם. מאז אני משקיעה את מרבית הזמן שלי ללימוד, לחקירה ולהתבוננות בתצלומים. מוסיפה מילים, כותבת ומוחקת שורות באורך משתנה. שם נמצא הלב שלי. שם אני פורשת כנפיים ועפה.
wings
אני מאמינה גדולה בתהליכים, מאמינה שכל דבר קורה בעתו ובדרכו. ואם הגעתי עד לכאן, ו״דיגיטליות בעסקים״ בחרו בי, זה אומר שיש לי עוד פרחים לקטוף בדרך.

תוכלו לפגוש אותי -

www.oranitaloni.com

www.pinkcloud.co.il

קבוצת הפייסבוק תמונות כותבות

עוד מהבלוג של אורנית אלוני

תצוגה מקדימה

תופסת מקום

״זה נראה כמו עטיפה לתקליט משנות השמונים״ אמרה לי טל גורדון, באחד משיעורי טקסט תמונה. ״מבלי שהתכוונת, יצרת מוצר חדש״. אבל אני דווקא כן התכוונתי. תקליט אמרת? ויניל שחור ועגול בניחוח של פעם. כשהוא מנגן מוסיקה, הוא מסתובב בקצב...

תגובות

פורסם לפני 5 months
תצוגה מקדימה

מחול בתמונות

"שדה 21" - יצירה מופלאה של אוהד נהרין המוצגת כסרט באורך מלא המורכב מסדרת תמונות. כל שדה הוא תמונה. כל תמונה היא חלק ממסע מחול, שהוא מסע בזמן, מסע של הגוף השרוי בעונג, באהבה, בקנאה, ברגשות ובחיבור. הצופה חווה מנעד רגשות...

תגובות

פורסם לפני 4 months
תצוגה מקדימה

יש לי מסר בשבילך

זה סיפור על אישה אחת שמעבירה מסרים. עוד בהיותה ילדה קטנה, היא שרבטה אותיות, פרחים ודמויות חמודות בקצוות המחברת. היא אהבה לשמוע את הקליק של המצלמה, בזמן שהכניסה את העולם למסגרת. אז, היא עוד לא ידעה ששושלת אותיות עוברת...

תגובות

פורסם לפני 5 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה