הבלוג של oranit2626

oranit2626

עדכונים:

פוסטים: 7

החל ממרץ 2018

קניית זר פרחים יכולה להאיר את הבית באור אחר ולהחדיר בו הרבה אנרגיות חיוביות, אך כדי שהאנרגיות הללו יישארו אתם חייבים לשמור עליו. יכול להיות שזר הפרחים שרכשתם ינבול בעוד כמה ימים ויכול להיות שזה יקרה גם בעוד שבוע, ולכן אנו מספקים לכם כמה טיפים כדי לשמור עליהם רעננים לאורך זמן.

תקנו פרחים בעונה

מי שרוצה לקנות את זרי הפרחים הכי טובים שיש חייב להתחשב בעונה הנוכחית. יכול להיות שיש פרח שאתם רוצים מאוד אך בסופו של דבר אם הוא לא פורח בעונה הנוכחית, אתם יכולים ליהנות ממנו ממש לכמה ימים ספורים עד שתנאי מזג האוויר ישפיעו עליו. כמובן שאפשר לשמור על כל פרח מתי שרוצים אך השאלה היא כמה השקעה ומשאבים זה ידרוש מכם, כי הרי הבית הפרטי שלכם הוא ממש לא כמו משתלה או חנות פרחים והתנאים הם לא אותם התנאים. מעבר לכך שפרח כזה יכול להיות יקר יותר הוא יכול להיות הרבה פחות אטרקטיבי ולכן כדאי לבחור אך ורק פרחים שפורחים בעונה.

שמירה על זר הפרחים

תדאגו לנקות את הכלי

אחת הטעויות הגדולות ביותר שאנשים עושים כאשר הם קונים זר פרחים היא לשים אותו מיד באגרטל הראשון שהם רואים ועוד בלי לבדוק האם האגרטל נקי. אמנם חשוב לאחסן את הזר כמה שיותר מהר בכלי עם מים אך רצוי לבחור לו אגרטל מתאים והכי חשוב, שהוא יהיה נקי. אם תנקו את האגרטל היטב לפני כן עם מים וסבון, יהיה לכם הרבה יותר קל לשמור עליו לאורך זמן. ברגע שהאגרטל יהיה מלא אבק ותשימו בו יחד עם מעט מים את הפרחים, האבק יכול לפגוע בפרחים ולזהם אותם. אמנם לא תמיד זה יהיה הבדל משמעותי אך זה יהיה טוב יותר מאשר האחסון הרגיל.

מיקום הזר באזור מוצל

הטיפ הזה יכול להיות מעט מבלבל כי הרי כל אחד יודע שאת הפרחים ששותלים בגינה יש למקם בשמש כי הם צריכים אותה כדי לצמוח. עם זאת, זה לא נכון לגבי כל צמח ובטח לא לזר פרחים שלא נמצא באדמה. יכול להיות שהאגרטל יהיה חשוף למעט שמש וזה בסדר גמור אך חשוב מאוד לשמור על איזון. יש הבדל בין מקום חם ושמשי למקום מואר, וחשוב מאוד לא להגזים בטמפ’ שתגיע אל הזר. בסופו של דבר שמש חזקה תגרום להתייבשות הזר.

מה שנושר תוציאו מהאגרטל

בהנחה שכמה עלים ינשרו מהזר בסופו של דבר וכנראה שזה יקרה, הרי אף זר לא יכול להיות מושלם לנצח, עליכם להוציא את השאריות מהזר. יכול להיות שנדמה לכם שזה פסטורלי ומעוצב והרי העלים האלו הגיעו מהזר אז למה שיזיקו לו, אך הם יכולים להזיק לו מאוד. הם יכולים ללכלך את המים שנמצאים באגרטל ואז זה יפגע בשאר הפרחים ולכן עדיף להוציא.

עוד מהבלוג של oranit2626

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years

כך תרגש את החברה בטו באב

כשט"ו באב מגיע, כול הזוגות האוהבים מחפשים את הדרך הטובה ביותר לרגש את בן או בת הזוג. אם אתם רוצים לרגש את בת הזוג שלכם, יש לנו כמה רעיונות לתת לכם כי אולי אחד מהם יתאים גם לכם מבחינת התקציב וגם לחברה מבחינת ההעדפות שלה. אז...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

זרי פרחים בחולון

אם אתם רוצים את הדבר הכי פשוט שיעשה את השינוי הכי מעניין, זר פרחים הוא הדבר בשבילכם. הוא יכול להיות מתנה נהדרת, הוא יכול להיות דבר חגיגי שישמח את האווירה והוא גם יכול להראות על הערכה רבה. זרי פרחים...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה