עדכונים:

פוסטים: 100

החל מינואר 1970

פרטים אישיים
התחברות
התראות

קבלת התראות כאשר:

אתמול הושבעה הכנסת ה- 19 של מדינת ישראל, הללויה.
אז היו הרבה מאד חברי כנסת חדשים, מפלגות חדשות והרבה התרגשות, אך אחד הדברים הבולטים שיזכרו מהאירוע הוא דווקא השמלה שלבשה שרה נתניהו.
הרשת געשה ורחשה באינספור תגובות על הבחירה הבעייתית והשגוייה של הגב’ נתניהו, למה בעייתית? ונעזוב לרגע את השאלה אם זה יפה או לא יפה.

אופנה בעיני זה דבר מופלא, אחד המתנות שלנו כבני אדם. ואני תמיד בעד התנסויות מעניינות, שילובים מסקרנים. אני מאיצה נמרצות  את לקוחותי להעיז ולפרוץ את הגבולות, להביע ולדבר את עצמן דרך בגדים ואפשר לעשות הכל אם מתקיימים שלושה תנאים, ואלו, ורק אלו, הם בעיני חוקי האופנה:

1. שהמראה יהלום אותי, את מי שאני, את מעמדי וגילי.

2. יחמיא למבנה גופי

3. ישרת אותי.

ועכשיו בפירוט בהתייחס לשמלה:

1. מראה הולם לגיל:
שרה שלנו כבר בת 54+, וזה הגיל שמומלץ לשמור על קלאסה, גזרות נקיות, בדים נשפכים, שום דבר שחושף טפחיים, מראה נקי ומלוטש היה עושה את העבודה הכי טובה, זה לא אומר שצריך להראות כמו סבתא שרה ובהחלט מומלץ ורצוי להתפרע קצת – אבל זה רק באביזרים ולא בבגד עצמו.
יהלום את המעמד:
נו באמת, את אשת ראש הממשלה (לא הגברת הראשונה שזה תואר השמור לאשת הנשיא) ומשתתפת באחד האירועים הכי ממלכתיים שיש, מאיפה צצה השמלה הזאת? כל כך לא הולמת באופן כללי ובפרט במעמד זה – כל כך לא מכבדת אותה, את בעלה,את האירוע ואת המדינה כולה.  כאן זה לא המקום ללבוש “סקסי” (המילה היותר נכונה כאן היא זול)

2. יחמיא למבנה הגוף
מבט אחד מספיק: התחרה חושפת את הבטן הגדולה, הזרועות העבות, החזה המובלט יתר על המידה. והשמלה כולה צמודה מידי מידי מידי. אין יותר מה להוסיף.

3. ישרת אותי
כל הרשת והתקשורת רעשה אתמול בשל השמלה. עכשיו בוא נחשוב לרגע מדוע בחרה שרה בשמלה הזאת – האם כדי למשוך תקשורת שלילית, דאחקות אין סופיות – אם כן, אז הבחירה בשמלה הזאת היא מצויינת ומשרת אותה לחלוטין. אך אני לא חושבת שזאת היתה מטרתה. קשה לי להאמין שמשהו במודע ירצה זאת. מתארת לעצמי שרצתה משהו שונה, אולי מעניין, שיוציא אותה נשית ואופנתית – ואז יש פה נפילה ענקית.

בקיצור,
אם מי שבחר לך את השמלה זאת סטייליסטית – היא חייבת להיות מפוטרת לאלתר, ואם זאת שרה שבחרה – מומלץ לך ASAP לקחת לך סטייליסטית שיודעת את העבודה – אני פנוייה :-)

דניאל לוזון, סטייליסטית,

www.onlystyling.co.il

וגם בפייסבוק: http://www.facebook.com/Onlystyling

עוד מהבלוג של דניאל לוזון

תצוגה מקדימה

מדריך הסטיילינג המלא לבטן שטוחה

מצד אחד הבטן שלנו, הדבר הכי מופלא, המקור לחיים חדשים, ומצד שני, מקור להרבה תסכולים. מעבודתי עם נשים רבות אני יכולה להגיד בבירור שהבטן היא האזור הכי "מאתגר" אצל רוב הנשים. וביום...

תצוגה מקדימה

10 הדברים שתמיד יגרמו לך להראות 5 ק"ג (לפחות) פחות

חג פסח כבר תכף כאן ואיתו הארוחות המשפחתיות הדשנות והק"ג שמתיישבים להם מאד יפה בדיוק איפה שאני הכי פחות רוצים. כדי להקדים תרופה למכה, כך שגם אם תעלי קילוגרמון, שניים, שלושה, תדעי מה הם הדברים שיעלימו לגמרי את עודפי החג....

תצוגה מקדימה

10 טעויות אופנתיות שגורמות לך להראות 10 שנים מבוגרת יותר - טיפים לסטיילינג רענן

כשהייתי בת 13 ממש רציתי להראות כבר כמו אשה. כשאמא לא היתה רואה הייתי שמה שחור בעיניים ,מודדת את נעלי העקב והשמלות שלה וכשהיו אומרים לי שאני נראית בת 18 זאת היתה מחמיאה גדולה,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה