עדכונים:

פוסטים: 100

החל מינואר 1970

פרטים אישיים
התחברות
התראות

קבלת התראות כאשר:

בבקשה, בבקשה די, פשוט מספיק עם זה, באמת זהו, אי אפשר להמשיך כך !!

בסדנאות ובמפגשי הסטיילינג אני פוגשת ומשוחחת עם הרבה מאד נשים ויש כמה דברים מרושעים על גבול המגונים שרובכן עושות (ברמה זאת או אחרת) שחייבים להפסק !!
אז הנה 10 הדברים העיקריים, אזהרה – פוסט עצבני (אך מחוייך):

1. לשנוא את הגוף שלך
יש את אלו ששונאות בשקט ויש את אלו שפשוט מלקות את עצמן מילולית בכל הזדמנות “אני שמנה, יש לי זרועות של עטלף, הכל מדלדל, שונאת להסתכל בראי, הגוף שלי רוטט, יש לי רגלי גזע” ועוד שלל פניני לשון נבזיים.
שום דבר טוב לא יכול לצמוח מלשנוא את הגוף שלך ולא לקבל אותו בדיוק איך שהוא עכשיו, על יתרונותיו ואתגריו, איזו היא המאושרת – השמחה ומקבלת את גופה.

2.לחשוב שיש לך מבנה גוף חריג
פייר, מודה, גם לי זה קורה שאני מרגישה שאני היחידה בעולם עם מבנה הגוף הזה, זה קורה במיוחד שאני מחפשת מכנסיים ואחרי שמדדי כמה זוגות, עליתי מידה, הלכתי לעוד כמה חנויות ועדיין לא מצאתי את שחיפשתי, קורה שנפלט לי “מה רק לי יש תחת גדול? (לא כהלקאה, רק כציון עובדה) אבל בסוף אני מוצאת.
כן, אנו באות בגדלים, צורות ומידות שונות וזה היופי ותמיד תמיד תמיד אפשר למצוא את הבגד שנראה כאילו תפרו אותו במיוחד בשבילך, אבל לעיתים צריך קצת יותר סבלנות עד שמוצאים. ועם כמה שאת יחידה ומיוחדת, יש עוד כמוך, מבחינת מבנה גוף כמובן.

3. לייחס חשיבות הרת גורל למה יש לאנשים להגיד על הלבוש שלך
“מה זה? מה לבשת היום? לא מתה על השילוב” או ביום שהרגשת חגיגית ולבשת שמלה מהממת ישאלו “את הולכת לאירוע?” ועוד הערות מעצבנות מאנשים וזהו – את לעולם לא תלבשי את הבגד הזה, לא תעשי את השילוב הזה, לא תתלבשי קצת יותר חגיגי כשבא לך. המצחיק (עצוב) הוא שהרבה מהערות על לבוש מגיעות מאנשים שאין להם מושג ירוק באופנה. קבלי את זה שלאנשים תמיד יהיה מה להגיד וזה בסדר גמור, הדבר החשוב הוא  - לא לייחס לזה חשיבות מיוחדת. אז בפעם הבאה שאת מקבלת הערה משלוח/ית ממוצעת – פשוט להגיד “שמחתי לשמוע את דעתך, אבל ככה בא לי וככה אני אוהבת!!!”

4. לחשוב שיש חוקי אופנה
כבר כתבתי בעבר על הנושא - אין חוקי אופנה !!! עך עדיין, יש רבות החיות בתחושה שיש מערכת חוקים עם סעיפים ותתי סעיפים המגיעים לרמת דקדוק מאד גבוהה כמו מה אמור להיות גודל העגילים במקרה של נעליים עם שפיץ. ככל שתשחררי את המגבלות והשטויות – כך תהני יותר מאופנה וממה שיש לה להציע.

חוקי אופנה

5. לחשוב שחצאית זה לדתיות בלבד.
אם היו שואלים אותי מה הפריט הכי חשוב במלתחה נשית הייתי אומרת חצאית עפרון מצויינת – היא כל כך נשית וסקסית, בעלת פוטנציאל החמאה גבוהה מאד(במיוחד לעסיסיות האגן והישבן), אפשר ללבוש אותה כל יום בדרך אחרת. אז איך זה שאני שומעת שוב ושוב את המשפט ההו כה מעצבן “אבל יחשבו שאני דתיה”. אז כן, דתיות לובשות חצאיות – SO?, אז יגידו שאת נראית כמו דתיה – SO?  החשוב בלבישת חצאית זה לא ליצור מראה יכנע דודתי, וזהו.

6. להתחייס לעקבים כשם נרדף לאי נוחות
עקב זה לא משהו אחיד, אלא מאד מגוון, והנוחות/חוסר נוחות מושפעת ממכלול של גורמים כמו הגובה, שיפוע, איכות, חומרים וכו. כל (!!) הנעליים/סנדלים שלי עם עקב כלשהו, רק לאחרונה רכשתי כפכפים עם עקב גבוה יחסית של טבע נאות, כל כך נוחות שאני לא מורידה מהרגל גם כשחוזרת הביתה. במיוחד אפשר למצוא במיוחד היום כל כך הרבה נעליים/סנדלים עם עקבים וסופר נוחים, כך שאפשר להנות מהיתרונות של הגובה (מאריך, מרזה, נשי, מסגנן וכו) מבלי לוותר על הנוחות. נעל עינויים וכפכפי טבע נאות שלי – איזה מבין השניים יהיה נח?

7. להתייחס לארון כאל מוזיאון ולא כאל כלי עבודה.
לפעמים אני מגיעה לארונות שכמעט חצי מהפריטים בו הם היסטוריים ונשארים בארון אולי להזכיר ימים יפים, גוף חטוב יותר וואט אבר ובעלת הארון מתפלא שהארון שלה מלא והיא לא מוצאת מה ללבוש.
הארון הוא כלי עבודה – חייב להיות פרקטי ולספק לך מענה לצרכים היומיומיים שלך. כל מה שאת לא לובשת, קטן עלייך, שייך למאה אחרת – חייב לעוף ומה שנשאר זה רק פריטים לבישים. ואז לא תגיעי למצב שבו את לא מוצאת מה ללבוש.

דניאל לוזון סטיילינג

8. לקנות בגד רק כי הוא יפה על הקולב. 
נכנסת לחנות, רואה חולצה יפה תלויה, מודדת אותה והיא מרחיבה ולא מחמיאה, אך בכל זאת קונה כי הרי החולצה יפה. בגד זה לא תמונה, את לא קונה אותו כדי שיקשט לך את הבית. בגד יפה רק כשהוא מחמיא לך –  מבליט יתרונותייך ומטשטש אתגרייך, אם הוא לא – מקומו לא בארון שלך.

9. לא להוסיף אביזרים
הם משדרגים בקלות כל מראה, מסגננים, מוסיפים צבע, עניין, תחכום, קטע, מעבירים מבוקר לערב, ממקסמים את היכולת ללבוש פריט, עוזרים להבליט את יתרונותייך – אך עדיין לא מקבלים את המקום הראוי להם בחשיבות ורבות מתייחסות אליהם אפילו בזלזול. אביזרים הם חלק בלתי נפרד מכל מראה וככל שתרבי בהם – הרי זה משובח.

סטיילינג אישי

10. לא להנות מאופנה
כשיש לי אירוע חשוב ואני עומדת מול הארון שלי ומתחילה לנסות פריטים אופציונליים, אני פשוט נהנת, זה כמו משחק, הפעם השמלה הזאת עם החגורה והשרשרת האלו (אביזרים, אביזרים, אביזרים) ופעם עם הנעליים והעגילים, ואז עם הנעליים עם החולצה ומכנסיים וכו. לא כי אני אוהבת להתגנדר, כי אני נהנת להרכיב מראות שונים, אני נהנת מהיופי מהצבע שבפריטים מהאפשרויות האין סופיות (לאלו שאוהבות לבשל או לאפות – זה בערך אותו דבר  אפשר לעשות כל כך הרבה מטעמים ויש כל כך הרבה תבלינים וצבעים וריחות)
אופנה היא דבר מופלא והיא כאן כדי לשרת אותך ואותי ולא להפך. אין שום טרנדים שחייבים ליישם, אין חוקים, יש רק הרבה יופי וצבעים – אז עזבי אותך מכל השטויות, מדעות של אחרים, מחוקי אופנה לא קיימים, ממה יש לך להגיד על הגוף שלך, הרשי לאופנה להיות האמצעי ביטוי שלך, הדרך שלך להראות לעולם מי את ופשוט להנות עד הסוף

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

ובשורה משמחת:

ב- 9.6.14 ב- 19:00 אני מעבירה ברמת גן סדנת סטיילינג כיפית ומעשירה “קיץ מחמיא ובסטייל” – כל מה שאת צריכה

דעת על איך להראות נפלא בכלל ובקיץ הזה ׁבפרט.

לפרטים נוספים והרשמה:  054-2474255 או במייל [email protected]

*  רוצה קבל עוד המלצות, טיפים ועדכונים על פעילויות שונות שאני עושה- לחצי כאן להצטרפות לרשימה שלי

*  להצטרפות לפייסבוק  שלי  לחצי כאן (לייק יתקבל בברכה :->)

דניאל לוזון, סטייליסטית :-)

 

 

 

 

עוד מהבלוג של דניאל לוזון

תצוגה מקדימה

10 הדברים שתמיד יגרמו לך להראות 5 ק"ג (לפחות) פחות

חג פסח כבר תכף כאן ואיתו הארוחות המשפחתיות הדשנות והק"ג שמתיישבים להם מאד יפה בדיוק איפה שאני הכי פחות רוצים. כדי להקדים תרופה למכה, כך שגם אם תעלי קילוגרמון, שניים, שלושה, תדעי מה הם הדברים שיעלימו לגמרי את עודפי החג....

תצוגה מקדימה

מדריך הסטיילינג המלא לבטן שטוחה

מצד אחד הבטן שלנו, הדבר הכי מופלא, המקור לחיים חדשים, ומצד שני, מקור להרבה תסכולים. מעבודתי עם נשים רבות אני יכולה להגיד בבירור שהבטן היא האזור הכי "מאתגר" אצל רוב הנשים. וביום...

תצוגה מקדימה

10 טעויות אופנתיות שגורמות לך להראות 10 שנים מבוגרת יותר - טיפים לסטיילינג רענן

כשהייתי בת 13 ממש רציתי להראות כבר כמו אשה. כשאמא לא היתה רואה הייתי שמה שחור בעיניים ,מודדת את נעלי העקב והשמלות שלה וכשהיו אומרים לי שאני נראית בת 18 זאת היתה מחמיאה גדולה,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה