הבלוג של ofrabusiness

ofrabusiness

שמי עפרה, אני מתעסקת מנהל עסקים וכל מה שמשתמע מכך. ניהול סיכונים, פרסום ושיווק לעסק, תזרים מזומנים, מכירות וכל מה שעסק צריך על מנת להתנהל נכון! בבלוג זה אשתף טיפים מעשיים מנסיוני הרב

עדכונים:

פוסטים: 8

החל מיולי 2018

הפרוייקט מתקדם והגעתם לשלב של התאמת צבעים למטבח. מרגש אך מבלבל. איך בוחרים נכון?

המטבח הוא לב לבו של הבית. שם מכינים את האוכל ומקבלים השראה מהחומרים השונים שבארונות ובמקרר לארוחות טעימות. שם נערכות שיחות ועדכונים שונים בין בני המשפחה. נשנוש פה ונשנוש שם בכל פעם שרוצים לזוז קצת מחדר אחר בו נמצאים. בהתבוננות לאורך זמן, המטבח פעיל ברוב שעות היום כך, שכשאתם נמצאים בשלב בחירת הצבעים, התאמת צבעים למטבח היא אלמנט שישפיע על החווייה של המשפחה כולה.

ישנן תורות שונות אודות כוחם של צבעים ומשתמשים בהם בתחומים רבים כמו בחירת צבעים מחושבת לאתר אינטרנט או לחנות שפותחים ואפילו התאמת צבע פריטי הלבוש השונים בהתאם למטרות השונות שרוצים להשיג. בחירה של צביעת מטבח כפרי לבן או מטבח כפרי אדום ישפיע על החווייה מהמטבח כולו, על האווירה שייצור המרחב כמו גם על התנהלות בני המשפחה והאורחים המגיעים למטבח. אפילו מבלי דעת.

תורת הצבעים במספר מילים

תורת הצבעים, בקצרה, מתבססת על שלושה צבעי יסוד (אדום, צהוב, כחול). שילוב ביניהם בדרגות וברמות שונות יכול ליצור את כל הצבעים הקיימים. נהוג לחלק את הצבעים לצבעים ”חמים“ ולצבעים ”קרים“ ולהעניק להן איכויות שונות כמו רשמיות, איפוק, קרבה, תשוקה ועוד.

כשמשתמשים בתורה זו בעיצוב מרחבים, נעזרים באווירה ובאיכויות שמעניקים הצבעים כמו גם בתחושת התפיסה המרחבית (חפצים בצבעים ”חמים“ נתפסים כקרובים ומקטינים את המרחב, חפצים בצבעים ”קרים“ נתפסים כרחוקים והם מגדילים את המרחב).

בדיקת התאמת צבעים למטבח

ישנם בעלי מקצוע רבים שיוכלו לעזור לכם לבצע התאמת צבעים למטבח מדוייקת אך, גם הם יצטרכו שתכוונו אותם ותבואו עם מספר אפשרויות. לכן, מומלץ להערך לפני כן, לחשוב על השאלות הבאות כדי להקל על התהליך והבחירה עצמה.

  • מהו הצבע או מהם הצבעים שמלווים אתכם לאורך חייכם? האם יש לכם צבעים מועדפים שכשאתם רואים אותם אתם מרגישים נעימות בגופכם ורוגע בלבכם?
  • מהי רמת התאורה ומבנה המטבח כולו? כפי שנאמר, צבעים יכולים להעניק להשפיע על תחושת גודל המרחב. הם יכולים אף לסייע לתאורה הקיימת ולחזק את האור הטבעי הנכנס פנימה ולהיפך.
  • המטבח הנו חלק מבית שלם. האם הייתם רוצים שהוא יהווה שלוחה של הבית כולו עם הצבעים המובילים הקיימים או שיהווה שינוי מרענן ועניין חדש ושונה.

בסופו של יום, לא ניתן לבקש את הצבעים הנכונים או האופנתיים ביותר כשניגשים למלאכת התאמת צבעים למטבח נכונה. מה שצריך להוביל את הבחירה הוא מה שמתאים לכם כמי שגרים בתוך הבית וכמי שיגשו ויחוו את המטבח ביום יום. בחירה בצבעים שאינם נעימים לכם, תעלה תחושות כמו אי שביעות רצון ואי נוחות פנימית. הכיוון המרכזי שצריך להוביל הוא מה מתאים לכם. משם בעל המקצוע יעשה את עבודתו.

עוד מהבלוג של ofrabusiness

תצוגה מקדימה

כיצד לגייס משקיעים מתוך המגזר העסקי לצורך תרומה לעמותות?

לגייס משקיעים באמצעות פילנתרופים בעלי חברות עסקיות כל מי שמתעסק בתחום של גיוס כספית לצורך תרומה לעמותה כלשהי, יודע היטב שהמצב הופך להיות קשה יותר ומורכב יותר. אחת הבעיות המרכזיות של עמותות רבות היא העובדה גופי ממשלה...

תצוגה מקדימה

אתר ייחודי ובולט - מה לעשות בשביל שאתר שלנו לא יראה כמו של כולם?

המפתח הדיגיטלי למיתוג עסקי - אתר ייחודי ובולט שוני מדגיש. שוני מבליט. שוני מעורר עניין. שוני מסקרן. זו הסיבה לכך שלשוני יש תפקיד חשוב ביצירת דימוי ויחס. אותה גברת בשינוי אדרת היא בכל זאת גברת אחרת. כבעלי אתר יש לכם אינטרס...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

ביטקויין ומטבעות וירטואלים - מיסוי מטבעות קריפטו בישראל

מיסוי מטבעות קריפטו בארץ התחום של מטבעות קריפטו למיניהם (שצצים כמו פטריות אחרי הגשם), הפך להיות נושא מרכזי באתרי חדשות רבים וגם ב"שיחות ברזיה" במשרד. כידוע נושא המטבעות הוירטואליים פרוץ למדיי ובכל העולם מנסים איכשהו לבצע...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה